Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Vilém Plocek

    (1905-2001)

    Na hlavě

    Položka č.: 237967

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:50

    serigrafie, 8 x 5,9 cm, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák prof. J. Bendy a F. Tichého, člen spolku Purkyně, SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Renčín

    (1941)

    Úvaha

    Položka č.: 237968

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:52

    serigrafie, 9,4 x 5,9 cm, antiqari.at Radhošťská, člen skupiny Polyegran

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • František Ronovský

    (1929-2006)

    Z poza závěsu

    Položka č.: 237969

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:54

    lept, 23,5 x 17,5 cm, sign. Ronovský, č. 68/77, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Holého a K. Součka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, skupiny Etapa

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pravoslav Sovák

    (1926)

    Jelení skok

    Položka č.: 121609

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 14:56

    dřevoryt, 29 x 25,6 cm, sign. PD Sovák, č. 6/37, při okrajích lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, skupiny Exil a Skupiny G

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fiala

    Studie koně (zelená varianta)

    Položka č.: 121777

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 14:57

    lept, 1999, 21,6 x 28,7 cm, sign. PD Fiala 1999, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Květ

    Položka č.: 122846

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 14:58

    litografie, 9,5 x 7 cm, sign. DU L. Jiřincová, pasparta, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Chalupy

    Položka č.: 136711

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 14:59

    pastel, papír, 44 x 61 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Lauda

    (1962)

    Poprsí ženy

    Položka č.: 138928

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:00

    litografie, 19 x 14,7 cm, sign. DU M. Lauda, rám, č. 43/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Hrdiny, M. Polcara a J. Vlčka na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Benátky

    Položka č.: 139547

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:01

    akvarel, papír, 17 x 31,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Carl Weiss

    (1860-1931)

    Alpská tvrz

    Položka č.: 167759

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:02

    akvarel, běloba, papír, 1927, 25,5 x 37,5 cm, sign. LD Carl Weiss 1927, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Strnadel

    (1910-1975)

    Indická dívka

    Položka č.: 177141

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:03

    litografie, 21,5 x 15 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze a M. Švabinského na AVU, člen UB a SVU Aleš

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Másler

    (1958)

    Sedící akt

    Položka č.: 177151

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:04

    suchá jehla, 18,1 x 12,8 cm, sign. PD J. Másler, rám, č. 9/30, chybí sklo, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Zima

    Položka č.: 177629

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:05

    litografie, 1961, 26,4 x 35,7 cm, sign. PD J. Mahelka 61, rám, č. 3/40, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen S…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Trunečka - Prostějovský

    (1907-1971)

    Labská stráň

    Položka č.: 177632

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:06

    barevné tuše, papír, 1968, 24,5 x 39 cm, rám, vzadu podpis a razítko autora, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, soukromě studoval u A. Kameníka v Prostějově, F. Hoplíčka, K. Wellnera v Olomouci a malíře J. Krejsy v Husinci

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • L. Jelínek

    Západ slunce

    Položka č.: 177666

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:07

    akvarel, papír, 7x 12 cm, sign. PD L. Jelínek, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Brunner

    Krajina

    Položka č.: 177671

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:08

    akvarel, papír, 1989, 40 x 56 cm, sign. LD Brunner 1989, rám, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Podzimní čas

    Položka č.: 177677

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:09

    tempera, pastel, papír, 1986, 39,5 x 27,7 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Slepé rameno řeky

    Položka č.: 177678

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:10

    lept, 21,2 x 17,2 cm, rám, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Horská krajina

    Položka č.: 177680

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:11

    olej, překližka, 26 x 34,5 cm, monogr. PD AES, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Dlabola

    (1902-1998)

    Podzim v Krkonoších

    Položka č.: 177681

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:12

    litografie, 1976, 30 x 39,5 cm, sign. PD Karel Dlabola 1976, rám, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Horská krajina

    Položka č.: 177683

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:13

    olej, sololit, 34 x 50 cm, sign. PD nezřetelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina

    Položka č.: 177685

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:14

    olej, sololit, 30,5 x 41 cm, při okrajích poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Potůček

    Položka č.: 177774

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:15

    olej, plátno, 1941, 35 x 46 cm, sign. PD nečitelně, rám, malba místy lehce poškozena, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Dvořáček

    (1908-1980)

    Letní bouřka nad Ostrovcem

    Položka č.: 177778

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:16

    akvarel, papír, 1968, 30,5 x 42,5 cm, sign. PD Jar Dvořáček, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Lokouty a Nechleby na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Holler

    (1903-1982)

    U Pyramid

    Položka č.: 177784

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:17

    akvarel, tužka, papír, 24 x 37 cm, sign. PD Holler, pasparta, Antikvariát Ostrovní, externí žák prof. Z. Kratochvíla, žák prof. F. Desnoyera na École des Arts Décoratifs a prof. E. Camiho na École des Beaux Arts v Paříži, prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen JUV a SČVU

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Tůňka

    Položka č.: 177801

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:18

    olej, lepenka, 17,5 x 30,5 cm, rám, při okrajích lehce poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Ruszelák

    (1938)

    Jaro

    Položka č.: 177849

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:19

    lept, 1984, 14,4 x 14,4 cm, sign. DU Josef Ruszelák 84, pasparta, autorský tisk, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium SUPŠ v Uherském Hradišti, člen UVU, člen skupiny 5+2, Sdružení Q Brno, Sdružení českých grafiků F. Kupky, člen SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Kytice v malovaném džbánku

    Položka č.: 177895

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:20

    litografie, 40,5 x 28,4 cm, sign. PD Jaroslav Vodrážka, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Lauda

    (1962)

    Proti slunečníku

    Položka č.: 178792

    Vyvolávací cena: 360 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:21

    litografie, 19 x 14,7 cm, sign. DU M. Lauda, rám, č. 43/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Hrdiny, M. Polcara a J. Vlčka na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 360 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Trosky

    Položka č.: 178896

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:22

    dřevoryt, 1954, 33 x 50 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 39/40, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook