• Josef Kaplický

    (1899-1962)

    Ženský akt

    No.: 101

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 05. 12. 2017 17:32

    litografie, 1943, 44 x 24,5 cm, sign. LD J. Kaplický 43, při okrajích lehce pokrčený papír, the disciple of prof. V. H. Brunner and M. Svabinsky, member of UB and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Josef Mžyk

    Akty

    No.: 102

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 05. 12. 2017 17:34

    suchá jehla, 2002, 19,5 x 14 cm, sign. PD Mžyk Josef 2002, autorský tisk, the disciple of Prof. V. Tittelbach and L. Čepelák at the Academy of Fine Arts in Prague, later of Prof. O. Debré at École des Beaux-Arts in Paris, member of Hollar

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Urbanová

    Dvě dívky

    No.: 103

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 05. 12. 2017 17:36

    tužka, akvarel, papír, 40 x 54 cm, sign. PD Urbanová, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Ivan Komárek

    No.: 104

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 05. 12. 2017 17:38

    litografie, 2010, 21,5 x 28 cm, sign. PD I Komárek 2010, č. 70/130, , the disciple of prof. J. Smetana

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Ivan Komárek

    Dva akty

    No.: 105

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 05. 12. 2017 17:40

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I Komárek 2010, č. 69/130, , the disciple of prof. J. Smetana

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Přemysl Povondra

    No.: 106

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 05. 12. 2017 17:42

    lept, 1993, 10,5 x 8,5 cm, sign. PD Povondra Př. 93, č. 4/100,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Načeradský

    Muž a žena II.

    No.: 107

    Auction price: 1.900 CZK (76 €)

    Planned termination: 05. 12. 2017 17:44

    gouache, lithography, paper, 2002, 69,5 x 48,5 cm, sign. RD Načeradský 2002, , the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 1.900 CZK (76 €)

  • Jiří Načeradský

    Muž a žena III.

    No.: 108

    Auction price: 2.400 CZK (96 €)

    Planned termination: 05. 12. 2017 17:46

    Current price: 2.400 CZK (96 €)

  • Neznámý autor (Persie)

    (176)

    Erotický motiv

    No.: 109

    Auction price: 1.150 CZK (46 €)

    Planned termination: 05. 12. 2017 17:48

    akvarel, papír, okolo roku 1910, 10 x 18,3 cm, rám

    Current price: 1.150 CZK (46 €)

  • Jiří Načeradský

    Geometrie ženy

    No.: 110

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 05. 12. 2017 17:50

    akvarel, tuš, papír, 1992, 25 x 35 cm, sign. PD Načeradský 92, při okrajích lehce pokrčený papír, , the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Jiří Načeradský

    Kobylka

    No.: 111

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 05. 12. 2017 17:52

    lithography, 2009, 34,7 x 48,5 cm, sign. DM Načeradský 2009, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID6202 History of bids

    Sedící akt

    No.: 112

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 05. 12. 2017 17:54

    kolorovaný tisk, 15 x 12 cm, ručně vyrobený papírový rám,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Štika

    (1906-1940)

    Akt (Tanečnice)

    No.: 113

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 05. 12. 2017 17:56

    pencil, aquarelle, paper, 64,5 x 49 cm, RD monogr. JŠ, yellowed, slightly dirty, at the edges damaged paper, on paper spots, , disciple of Prof. J. Obrovský at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    No.: 114

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 05. 12. 2017 17:58

    etching, 33 x 23,8 cm, sign. RD Jan Bauch, No. 124/200, slightly yellowed, at the edges slightly crumpled paper, , the disciple prof. E. Dite and V. H. Brunner at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka …

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Josef Velčovský

    (1975)

    Kniha

    No.: 115

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 05. 12. 2017 18:00

    litografie, 1996, 8 x 10 cm, značeno v tisku,

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Václav Pokorný

    (1914-2005)

    Stojící akty

    No.: 116

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 05. 12. 2017 18:02

    lept, 12 x 6 cm, sign. PD V. Pokorný, č. 56/70, , the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda, H. Folkman and J. Sejpko at The Czech Technical University in Prague

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Jezdkyně

    No.: 117

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 05. 12. 2017 18:04

    litografie, 1963, 10,2 x 14,7 cm, sign. PD Emil Kotrba, , the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Adam a Eva

    No.: 118

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 05. 12. 2017 18:06

    lept, 1999, 10 x 6,5 cm, sign. PD,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Měsíc

    No.: 119

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 05. 12. 2017 18:08

    suchá jehla, 6,8 x 6,8 cm, sign. PD, č. 25/30,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Koupel ( Emil Eerme Raaamat)

    No.: 120

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 05. 12. 2017 18:10

    dřevoryt, 8,5 x 5,5 cm, značeno v desce RK,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Claudia Staib

    Před zrcadlem (Libris Staib)

    No.: 121

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 05. 12. 2017 18:12

    suchá jehla, 9,8 x 9,8 cm, sign. PD Eleonora Staib,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Z grafické sbírky JUDr Karla Kropíka

    No.: 122

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 05. 12. 2017 18:14

    litografie, 6 x 2,5 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • J. Arran

    Anděl

    No.: 123

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 05. 12. 2017 18:16

    linoryt, 1983, 11 x 5,5 cm, sign DU J. Arran,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Anděl

    No.: 124

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 05. 12. 2017 18:18

    suchá jehla, 2011, 14,8 x 9,5 cm, sign. PD , č. 2/4,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Karel Svolinský

    Sedící dívka

    No.: 125

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 05. 12. 2017 18:20

    dřevoryt, 1936, 36 x 24,5 cm, značeno v desce K. Svolinský, pasparta, pasparta vlevo nahoře odlepená, , the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, m…

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Karel Benetka

    Jen žádné scény, Josefe

    No.: 126

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 05. 12. 2017 18:22

    tuš, akvarel, papír, 2016, 14,8 x 20,8 cm, sign. DU Benetka, vzadu razítko autora,

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Ladislav Kuklík

    No.: 127

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 05. 12. 2017 18:24

    lept, 1997, 13 x 8,3 cm, sign. DU LKuklík 1997, autorský tisk, , the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Klečící akt

    No.: 128

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 05. 12. 2017 18:26

    suchá jehla, 1958, 14 x 9 cm, sign. PD Burant 1958, rám, č. 17/40, na rámu drobné oděrky, , studied at The State Graphic School Státní, the disciple of prof. Kaplicky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group UB 12, The Hollar Association of Czech Graphic Artists…

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Ženský akt

    No.: 129

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 05. 12. 2017 18:28

    suchá jehla, 1972, 19 x 11,5 cm, sign. PD Burant 1972, rám, zkušební tisk č. 8/8, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, , studied at The State Graphic School Státní, the disciple of prof. Kaplicky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group UB 12, The Holla…

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Klápště

    (1923-1999)

    Jarní list

    No.: 130

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 05. 12. 2017 18:30

    lept, 1994, 14,5 x 11,5 cm, sign. PD Klápště 94, rám, č. 20/50, na rámu drobné oděrky, , the disciple of prof. F. Tichy and E. Filla, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (20 €)