Díla od 1Kč Antikvariátu Dlážděná

Dražené položky pochází z nabídky Antikvariátu Dlážděná. Díla je možné připravit k nahlédnutí po předchozí domluvě. Kontaktujte prosím pracovníky antikvariátu na tel: +420 603 266 486 nebo e-mailem: antikvariat.dlazdena@seznam.cz.

  • Josef Beneš

    (1917-2005)

    Filmování Jízdy králů ve Vlčnově

    Položka č.: 586

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2017 17:05

    tuš, akvarel, papír, 1946, 21,5 x 29,5 cm, sign. PD JBeneš, rám, dole popsáno: V upomínku na filmování Jízdy králů ve Vlčnově v roce 1946 věnuje JBeneš, národopisný poradce, chybí sklo, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 303 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID811 Historie příhozu

  • Olga Beráková - Vetchá

    (1908-1996)

    Vjezd do Jeruzaléma

    Položka č.: 587

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2017 17:10

    litografie, 40,3 x 21,4 cm, sign. PD Olga Beráková, natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Nechleby, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, členka Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID4562 Historie příhozu

  • Z. Beránek

    Položka č.: 588

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2017 17:15

    litografie, 1978, 37 x 27,5 cm, sign. PD Z. Beránek, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID3871 Historie příhozu

  • Milena Blašková

    Anděl

    Položka č.: 589

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2017 17:20

    kolorovaný reliéfní tisk, 1997, 14 x 12,5 cm, sign. DU M. Blašková 97, rám, na zadní straně popsáno autorem: Boháčovým věnuje M Blašková 97, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID3158 Historie příhozu

  • Jan Blažek

    Na procházce

    Položka č.: 590

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2017 17:25

    tempera, papír, 26 x 37,8 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID291 Historie příhozu

  • Jan Blažek

    Dudek

    Položka č.: 591

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2017 17:30

    olej, papír, 43 x 33 cm, sign. PD Blažek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID6050 Historie příhozu

  • Jan Blažek

    Vesnice

    Položka č.: 592

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2017 17:35

    suchý pastel, papír, 1965, 30,5 x 39 cm, sign. PD Blažek 65, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Jan Blažek

    Městký dům

    Položka č.: 593

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2017 17:40

    akvarel, tuš, papír, 1964, 29,9 x 41,2 cm, sign. LD V. Blažek 64, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

  • Václav Bozděch

    Ex libris C. Goldoni

    Položka č.: 594

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2017 17:45

    lept, mezotinta, 7,8 x 6,5 cm, sign. DU Bozděch, 27/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Bravenec

    Položka č.: 595

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2017 17:50

    olej, plátno, 1956, 55 x 54,5 cm, sign. LD Bravenec 1956, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 401 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID6015 Historie příhozu

  • Květoslav Bubeník

    (1922-1993)

    Pod Zvičinou

    Položka č.: 596

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2017 17:55

    kvaš, papír, 1957, 15 x 17 cm, sign. PD K. Bubeník 57, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Makovského, Wiesnera, Hofmana, Sládka, Miléna, Fuchse a Petra na Škole umění ve Zlíně, prof. Kaplického, Strnadela a Svolinského na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1471 Historie příhozu

  • Zdeněk Burian

    (1905-1981)

    Krajina a půdní typ, Nivní půda

    Položka č.: 597

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2017 18:00

    tisk, 1952, 70 x 100 cm, značeno PD v tisku Z. Burian 51, školní tabule, vydalo Státní pedagogické nakladatelství, Praha 1952, mírně zašpiněný, při okrajích pokrčený a v dolní části natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského a J. Obrovského na AVU v Praze, člen Sdružení výtvarn…

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Jules David

    (1808-1892)

    Le Moniteur de la Mode

    Položka č.: 598

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2017 18:05

    lept, 30,5 x 19,5 cm, značeno LD v desce Jules David, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6024 Historie příhozu

  • J. Dörine

    Bez názvu II.

    Položka č.: 599

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2017 18:10

    tisk, 58 x 78 cm, sign. PD v tisku J. Dörine, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • J. Dörine

    Položka č.: 600

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2017 18:15

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Eisenkolb

    Cesta lesem

    Položka č.: 601

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2017 18:20

    tempera, karton, 30,2 x 20,5 cm, sign. PD Eisenkolb, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5088 Historie příhozu

  • Božena Fatková

    Horská krajina

    Položka č.: 602

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2017 18:25

    olej, karton, 49 x 70 cm, sign. LD Bož. Fatková, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Metoděj Florian

    (1904-1987)

    Předklášteří u Tišnova

    Položka č.: 603

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2017 18:30

    dřevoryt, 1971, 14,5 x 10,5 cm, sign. PD Florian, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Karel Hadrbolec

    (1909-1986)

    Položka č.: 604

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2017 18:35

    akvarel, papír, 16 x 13 cm, sign. LD KHadrbolec, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Svata Hajerová

    (1917-1979)

    Svatý Jiří zabíjí draka

    Položka č.: 605

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2017 18:40

    sádra, 38 x 22 cm, z pozůstalosti akademické sochařky Svaty Hajerové, sádra místy popraskaná a zlomená, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Pokorného na AVU v Praze

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID3083 Historie příhozu

  • Boris Hanš

    (1912-1962)

    Rybník Kaňov večer

    Položka č.: 606

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2017 18:45

    tužka, papír, 1955, 33 x 55 cm, sign. LD B. Hanš 55, rám, na zadní starně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, malíř, grafik, byl autorem knižních obálek pro nakladatelství Orbis v Praze

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

  • Antonín Hévr

    (1923-1973)

    Pozdrav

    Položka č.: 607

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2017 18:50

    olej, karton, 56,5 x 40,5 cm, sign. PD A. Hévr 54, ve střední části odřená malba, zašpiněno, Antikvariát Dlážděná, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Emanuel Hradil

    (1899-1956)

    Zelený kopec

    Položka č.: 608

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2017 18:55

    pastel, papír, 1946, 50,2 x 70 cm, sign. PD Em. Hradil. 46., pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM v Praze, člen SVU Aleš

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Emanuel Hradil

    (1899-1956)

    Vysoké stromy

    Položka č.: 609

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2017 19:00

    pastel, papír, 1946, 50 x 70 cm, sign. PD 46. Em. Hradil., při okrajích mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM v Praze, člen SVU Aleš

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Emanuel Hradil

    (1899-1956)

    Košatý strom

    Položka č.: 610

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2017 19:05

    pastel, papír, 1945, 46 x 59,2 cm, sign. PD Em. Hradil. 45., při okrajích mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM v Praze, člen SVU Aleš

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Emanuel Hradil

    (1899-1956)

    Borovice

    Položka č.: 611

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2017 19:10

    rudka, papír, 1945, 58,2 x 46 cm, sign. PD Em. Hradil. 45., pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM v Praze, člen SVU Aleš

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID4130 Historie příhozu

  • Jindřich Janus

    (1912-1985)

    Bílé pivoňky

    Položka č.: 612

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2017 19:15

    litografie, akvarel, 1955, 39 x 33 cm, sign. PD Jindřich Janus, 35/50, Antikvariát Dlážděná, žák malíře Karla Skály, nazýván "lyrikem barev"

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • L. Jíra

    Potok Alba, Častolovice

    Položka č.: 613

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2017 19:20

    olej, karton, kolem 1958, 35 x 49,5 cm, sign. PD L. Jíra, rám, mírně zvlněný podklad, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • L. Jíra

    Jezírko u lesa

    Položka č.: 614

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2017 19:25

    olej, sololit, 36 x 43 cm, sign. LD Jíra, rám, mírně zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • J. Kalousek

    Staré zámecké schody

    Položka č.: 615

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2017 19:30

    akvarel, tuš, papír, 1986, 19 x 26,5 cm, sign. PD J. Kalousek 86, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 301 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID3938 Historie příhozu