• Bohumil Ullrych

    Libeň

    No.: 11

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 20. 06. 2017 19:28

    tuš, akvarel, papír, 1922, 22,6 x 33,5 cm, sign. LD B Ullrych 22, při okrajích lehce pokrčený papír, , Narozen ve Velkém Boru. Malíř, krajinář a figuralista. Své náměty čerpal z okolí Březnice a Příbramska. V letech 1917 - 1934 byl členem Umělecké Besedy. Jeho práce jsou součástí stálé expozice v G…

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Alois Moravec

    Karlovy Vary

    No.: 123

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 20. 06. 2017 19:30

    lept, 18,8 x 23 cm, sign. PD AMoravec, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of T…

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Karlův most

    No.: 76

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 06. 2017 19:32

    litografie, 1968, 15,5 x 8,3 cm, sign. PD Jan Mácha 68, pasparta, , the disciple of prof. Nachtigal at The State Graphic School in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Milan Schiller

    (1914-2002)

    Anežský klášter

    No.: 96

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 20. 06. 2017 19:34

    olej, karton, 31 x 25 cm, sign. PD M. Schiller, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Alexander Iljuščenko

    Kroměřížský zámek

    No.: 185

    Auction price: 4.800 CZK (192 €)

    Planned termination: 20. 06. 2017 19:36

    olej, plátno, 2006, 50 x 70 cm, sign. LD ILKO, rám, přiloženo Autorizační osvědčení autora, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 4.800 CZK (192 €)

  • Věroslav Bergr

    (1928)

    Krajina z Posázaví

    No.: 64

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 06. 2017 19:42

    kvaš, papír, 1972, 30 x 41 cm, sign. PD Věroslav Bergr 72, vzadu popsáno autorem, , disciple of Prof. J. Vondráček and J. Bartoš at the High School of Fine Arts in Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Skála (Husince u Prahy)

    No.: 106

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 20. 06. 2017 19:44

    kvaš, papír, 34 x 43 cm, sign. vzadu B. Ullrych, vzadu popsáno autorem, , Narozen ve Velkém Boru. Malíř, krajinář a figuralista. Své náměty čerpal z okolí Březnice a Příbramska. V letech 1917 - 1934 byl členem Umělecké Besedy. Jeho práce jsou součástí stálé expozice v Galerii Ludvíka Kuby v Březnic…

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Praha - Zpívající fontána

    No.: 67

    Auction price: 180 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 06. 2017 19:46

    ocelorytina, 14,5 x 8,8 cm, sign. PD JHerčík, , the disciple of V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 180 CZK (8 €)

  • Kuneš

    Domažlice

    No.: 26

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 20. 06. 2017 19:48

    pencil, aquarelle, paper, 1939, 32,5 x 26,7 cm, sign. RD Kuneš 1939, rám

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Jan Miroslav Sládek

    (1917)

    Mělník

    No.: 178

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 06. 2017 19:52

    litografie, 22 x 31 cm, sign. PD Jan Sládek

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Říp

    No.: 49

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 20. 06. 2017 19:54

    litografie, 12,2 x 19 cm, příloha Zlatých klasů, Čís. 21, vydal Lithografický ústav J. Jelínka v Praze, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Vyšehrad

    No.: 191

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 20. 06. 2017 19:56

    litografie, 12,2 x 19 cm, příloha Zlatých klasů, Čís. 5, vydal Lithografický ústav J. Jelínka v Praze, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Johann Gabriel Friedrich Poppel

    (1807-1882)

    Františkovy lázně

    No.: 46

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 20. 06. 2017 19:58

    mědirytina, 11,2 x 16,7 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Pohled na Špilberk

    No.: 174

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 20. 06. 2017 20:00

    mědirytina, 10 x 15 cm, vydal A. Verleger, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Pilner

    Choustník u Tábora

    No.: 59

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 20. 06. 2017 20:03

    lept, 1938, 12,5 x 11,5 cm, sign. PD Pilner 38, zažloutlý, pokrčený papír, na papíře drobné skvrny,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Motiv z Kamýka (u Prahy)

    No.: 60

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    Planned termination: 20. 06. 2017 20:05

    tužka, kvaš, papír, 35,5 x 53,5 cm, sign. PD B. Ullrych , vzadu popsáno autorem, , Narozen ve Velkém Boru. Malíř, krajinář a figuralista. Své náměty čerpal z okolí Březnice a Příbramska. V letech 1917 - 1934 byl členem Umělecké Besedy. Jeho práce jsou součástí stálé expozice v Galerii Ludvíka Kuby …

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

  • Bohumil Ullrych

    Frýdberk

    No.: 95

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 20. 06. 2017 20:07

    tempera, papír, 1932, 43,5 x 59 cm, sign. PD B. Ullrych 32, vzadu popsáno autorem, při okrajích poškozený papír, , Narozen ve Velkém Boru. Malíř, krajinář a figuralista. Své náměty čerpal z okolí Březnice a Příbramska. V letech 1917 - 1934 byl členem Umělecké Besedy. Jeho práce jsou součástí stálé …

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Vlach

    Staronová synagoga

    No.: 79

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 20. 06. 2017 20:17

    lept, 14,5 X 13,5 cm, sign. PD J. Vlach, č. 7/40,

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Kovárna ve Strážkovicích

    No.: 15

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 20. 06. 2017 20:19

    rudka, papír, 31,3 x 41,5 cm, lehce zažloutlý papír, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Vysoký Chlumec

    No.: 14

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 20. 06. 2017 20:21

    uhel, papír, 33,3 x 42,8 cm, sign. PD L. Stejskal, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Associatio…

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    V luhu u Sušice

    No.: 12

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 06. 2017 20:23

    tužka, lavírovaná tuš, papír, 1928, 22,8 x 29,8 cm, sign. PD B Ullrych 28, , Narozen ve Velkém Boru. Malíř, krajinář a figuralista. Své náměty čerpal z okolí Březnice a Příbramska. V letech 1917 - 1934 byl členem Umělecké Besedy. Jeho práce jsou součástí stálé expozice v Galerii Ludvíka Kuby v Břez…

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Zdeněk Zálešák

    Praha (PF 1990)

    No.: 7

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 20. 06. 2017 20:27

    litografie, 1989, 25 x 18,7 cm, sign. PD ZZálešák 89, autorský tisk,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Vach

    Týnská ulička

    No.: 6

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 20. 06. 2017 20:29

    lept, 22 x 13,5 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Cyril Bouda

    Pohled na Chrám sv. Mikuláše

    No.: 125

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 20. 06. 2017 20:31

    kamenorytina kolorovaná litografií, 18,3 x 13,2 cm, značeno DU C. Bouda, při okrajích lehce pokrčený papír, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Karlovy Vary

    No.: 124

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 06. 2017 20:33

    lept, 11,8 x 11,2 cm, sign. PD, lehce zažloutlý, místy poškozený papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Praha - nádvoří Pražského hradu

    No.: 155

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 20. 06. 2017 20:39

    dřevoryt, 11,5 x 12 cm, sign. PD K. Votlučka, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, , disciple of Prof. J. J. Loukota, V. Nechleba, J. Preisler and M. Švabinský at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Alois Moravec

    Zvíkov

    No.: 154

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 20. 06. 2017 20:41

    lept, 23 x 28 cm, sign. PD AMoravec, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Ho…

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Karel Minář

    (1901-1973)

    Pohled na Jablonec

    No.: 2

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 20. 06. 2017 20:43

    lept, 19,8 x 28,5 cm, sign. PD Minář, č. 26/200, , the disciple of prof. M. Pirner, J. Obrovsky, V. Bukovac, member of JUV in Prague, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, SVUM Hodonin

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Mayer

    Pohled na chrám Sv. Mikuláše

    No.: 98

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 20. 06. 2017 20:45

    lept, 26,8 x 18,8 cm, sign. PD JMayer, lehce zažloutlý papír, , the disciple of prof. L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Ceska alternativa

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jos. Kiss

    Mapa Táborska

    No.: 97

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 20. 06. 2017 20:47

    mědirytina, okolo 1830, 27,4 x 39,7 cm, vyryl G. Pellishek, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrny,

    Current price: 600 CZK (24 €)