POVÁLEČNÉ A SOUČASNÉ UMĚNÍ | internetová část (147. aukce)

internetová část probíhá pouze na internetových stránkách
začátek je ve 22:01 a každá položka končí dle uvedeného času
není možná dražba po telefonu

  • Emma Srncová

    Ukradená pusa

    Položka č.: 494

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 22:00

    litografie, 1993, 43,5 x 54 cm, sign. PD Emma Srncová 93, rám, č. 12/80, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

  • Tomáš Bím

    Reserve

    Položka č.: 495

    Vyvolávací cena: 11.800 CZK (472 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 22:01

    litografie, 2006, 64,5 x 48 cm, sign. DU Tomáš Bím 06, č. 77/85, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 11.800 CZK (472 €)

  • Jindřich Veselka

    (1927)

    Položka č.: 496

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 22:02

    olej, plátno, 70 x 100 cm, sign. PD Jindřich Veselka, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a Mináře na AVU v Praze

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Ladislav Postupa

    Listopad

    Položka č.: 497

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 22:03

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 29 x 29 cm, rám, na rámu drobné oděrky, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    V zajetí

    Položka č.: 498

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 22:04

    bromostříbrná fotografie, 1970, 59,5 x 32 cm, vzadu popsáno: L. Postupa, vzadu popsáno, při okrajích pokrčený papír , studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Ivan Komárek

    Akt s labutěmi

    Položka č.: 499

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (196 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 22:05

    tužka, pastel, akvarel, papír, 1986, 54,5 x 44,5 cm, sign. PD Komárek 86, rám, oboustranná kresba, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 4.900 CZK (196 €)

  • Jindřich Veselka

    (1927)

    Jaro

    Položka č.: 500

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 22:06

    olej, sololit, 51 x 80 cm, sign. PD Jindřich Veselka, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a Mináře na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Divadýlko

    Položka č.: 501

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 22:07

    lept, 2010, 32 x 49 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2010, rám, č. 10/40, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Máte rádi výtvarné umění?

    Položka č.: 502

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 22:08

    litografie, 46 x 35 cm, sign. DU A. Born, rám, 120/200, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

  • Aleš Lamr

    Červená židle

    Položka č.: 503

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 22:09

    pero, fix, papír, 1970, 32,2 x 25,5 cm, sign. PN A. Lamr 70, lehce zažloutlý, pokrčený papír, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Jiří Salajka

    Položka č.: 504

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 22:10

    olej, plátno, 2010, 45 x 50 cm, sign. PD Salajka 10, studium výtvarné výchovy na PedF MU v Brně

  • Josef Hník

    Položka č.: 505

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 22:11

    vintage gelatin silver print, 2003, 33,4 x 27,9 cm, sign. PD Hník 2003, studium na FAMU v Praze

  • Robert Vano

    Hudebníci

    Položka č.: 506

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 22:12

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Josef Hník

    Položka č.: 507

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 22:13

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Lenka Kosohorská

    (1981)

    Zámlsky 2

    Položka č.: 508

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 22:14

    olej, plátno, 2007, 65 x 75 cm, sign. vzadu L. Kosohorská 2007, vystaveno v galerii Dolmen

  • Lenka Kosohorská

    (1981)

    Zámlsky 3

    Položka č.: 509

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 22:15

    olej, plátno, 2007, 65 x 80 cm, sign. vzadu L. Kosohorská 2007

  • Václav Benedikt

    Chobotnice

    Položka č.: 510

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 22:16

    litografie, 1994, 48 x 37,5 cm, sign. PD V. Benedikt 94, rám, č. 38/88, vzadu popsáno autorem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů

    Poslední dražitel: ID4924 Historie příhozu

  • Bedřich Pěknica

    Důl Hlubina

    Položka č.: 511

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 22:17

    olej, karton, 1984, 60 x 80 cm, sign. PD Pěknica B, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Aleš Lamr

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 512

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 22:18

    tužka, fix, papír, 1983, 33 x 23,8 cm, sign. NU A. Lamr 83, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Jan Sytař

    (1976)

    Ich rieche Blut

    Položka č.: 513

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 22:19

    akryl, plátno, 2008, 50 x 40 cm, sign. PD Sytař 08, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jaroslav Serpan

    (1922-1976)

    Položka č.: 514

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 22:20

    litografie, 65,5 x 45 cm, sign. LD Serpan, č. 86/150

  • Ladislav Postupa

    Kola

    Položka č.: 515

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 22:21

    bromostříbrná fotografie, 21,3 x 19,8 cm, vzadu popsáno: L. Postupa, při okrajích pokrčený papír, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Mauro Casarin

    Položka č.: 516

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 22:22

    serigrafie, 1992, 46,3 x 59,5 cm, sign. PD M. Casarin 92, č. 135/200, při okrajích lehce poškozený papír

  • František Dostál

    Letní lidé

    Položka č.: 517

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 22:23

    vintage gelatin silver print, 1982, 23,3 x 16,7 cm, sign. vzadu František Dostál, ze souboru Letní lidé 1968-1990, vzadu značeno razítkem , studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • František Dostál

    Stěhování figurín

    Položka č.: 518

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 22:24

    vintage gelatin silver print, 16,6 x 23 cm, sign. vzadu František Dostál, č. 6/7, ze souboru Letní lidé 1968-1990, vzadu značeno razítkem , studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • Vlastimil Bareš

    Položka č.: 519

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 22:25

    olej, sololit, 44,5 x 38 cm, sign. PD Bareš, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Aleš Lamr

    LSD

    Položka č.: 520

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 22:26

    pero, fix, papír, 32,2 x 25,5 cm, při okrajích lehce pokrčený papír, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Aleš Lamr

    Položka č.: 521

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 22:27

    tužka, fix, papír, 32,5 x 25,5 cm, při okrajích lehce pokrčený papír, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • František Dostál

    Bubeník

    Položka č.: 522

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 22:28

    bromostříbrná fotografie, 23,7 x 16,4 cm, sign. PD František Dostál, č. 30/30, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • František Dostál

    Letní lidé I

    Položka č.: 523

    Plánované ukončení: 27. 04. 2017 22:29

    bromostříbrná fotografie, 1968-1990, 17 x 23 cm, sign. vzadu František Dostál, vzadu popsáno autorem, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů