Martina Walterová

MgA. Martina Walterová (Praha, 7.10.1988) je absolventkou ateliéru Malby 1 u prof. Daniela Balabána na Fakultě umění Ostravské univerzity v Ostravě (FAU OU). Absolvovala rovněž výtvarnou stáž na polském Uniwersytetu Śląski w Katowicach na Institutu umění s hlavním oborem socha u prof. Andrzeje Szareka a malba u prof.Elżbiety Kuraj. Získala ateliérovou cenu za obraz Ukradená duše v roce 2012 a svými pracemi se účastnila množství společných a samostatných výstav. Z nedávných realizací stojí mj. za pozornost společný výtvarný projekt ve veřejném prostoru - společně s Josefem Koblicem - pro iniciativu Věda Žije! (viz. např. www.vedazije.cz). Žije a pracuje v Praze.

  • Martina Walterová

    Přesvícení

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 26. 04. 2017 17:00

    olej, olejový pastel, uhel, plátno, 2016, 100 x 80 cm, sign. na zadní straně, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)