• Karl VON Enhuber

    (1811-1867)

    Hráč na cyteru

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 19:03

    litografie, 30,5 x 25 cm, provedl M. Diemer, vydal Kunstanstalt v. Piloty & Loehle, München, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Antonín Machek

    (1775-1844)

    První zemské Díky v Čechách

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 19:06

    litografie, 25,3 x 33,9 cm, litografii provedl Joh. Warter, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře skvrnky, žák V. Zitty, V. Bluma, A. Tuvory a L. Kohla

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • C. Straub

    Bavorské zvyky

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 19:09

    soutisk 3 litografií, 22,3 x 50,5 cm, podle Jonne Boklunda, J. Bergmanna a W. Asselborna, vydal Kunstanstalt v. Piloty & Loehle, München, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře skvrny

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Raphael Sadeler

    (1584-1632)

    Poustevník

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 19:12

    mědirytina, okolo roku 1605, 15,5 x 20,8 cm, LD značeno v desce Sadeler, č. 15, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Raphael Sadeler

    (1584-1632)

    Odsouzený

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 19:15

    mědirytina, okolo roku 1605, 15,2 x 20,9 cm, LD značeno v desce Sadeler, č. 14, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Raphael Sadeler

    (1584-1632)

    Na pomoc bližnímu

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 19:18

    mědirytina, okolo roku 1605, 15,2 x 20,5 cm, PD značeno v desce Sadeler, č. 18, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Raphael Sadeler

    (1584-1632)

    Požár

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 19:21

    mědirytina, okolo roku 1605, 15,3 x 20,6 cm, PD značeno v desce Sadeler, č. 23, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Raphael Sadeler

    (1584-1632)

    Mnich s knihou

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 19:24

    mědirytina, okolo roku 1605, 15,7 x 20,6 cm, PD značeno v desce Sadeler, č. 17, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Raphael Sadeler

    (1584-1632)

    U křížku

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 19:27

    mědirytina, okolo roku 1605, 15,5 x 19,8 cm, LD značeno v desce Sadeler, č. 13, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Raphael Sadeler

    (1584-1632)

    Klečící mnich

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 19:30

    mědirytina, okolo roku 1605, 15,2 x 20,7 cm, PD značeno v desce Sadeler, č. 14, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Raphael Sadeler

    (1584-1632)

    Při modlitbě

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 19:33

    mědirytina, okolo roku 1605, 15,2 x 19,8 cm, DU značeno v desce Sadeler, č. 26, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Raphael Sadeler

    (1584-1632)

    Písař

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 19:36

    mědirytina, okolo roku 1605, 15,2 x 20,1 cm, DU značeno v desce Sadeler, č. 2, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Antonio Tempesta

    (1555-1630)

    Bitva

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 19:39

    mědirytina, 1620, 18,3 x 20,5 cm, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře skvrny

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Antonio Tempesta

    (1555-1630)

    Porada před bojem

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 19:42

    mědirytina, 1620, 18,5 x 20,5 cm, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír

  • Thomas de Leu

    (1555-1612)

    Mniši

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 19:45

    mědirytina, 14,5 x 18,5 cm, LD značeno v desce Thoma de Leu, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrnky

  • Thomas de Leu

    (1555-1612)

    Svatý muž

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 19:48

    mědirytina, 14,8 x 18,5 cm, PD značeno v desce Thoma de Leu, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrnky

  • Thomas de Leu

    (1555-1612)

    Při stavbě domku

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 19:51

    mědirytina, 14,7 x 18,8 cm, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrnky

  • Thomas de Leu

    (1555-1612)

    Poustevník

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 19:54

    mědirytina, 14,7 x 18,5 cm, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrnky

  • Thomas de Leu

    (1555-1612)

    Převozník

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 19:57

    mědirytina, 15 x 18,5 cm

  • Johannes Episcopius

    (1646-1686)

    Satyr

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 20:00

    mědirytina, 14,7 x 17,8 cm, PD značeno v desce JE, vyryl Poel, poškozený papír

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Alamber

    Odlévání skla

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 20:03

    mědirytina, okolo roku 1770, 24,5 x 35,5 cm, vyryl Benard, uprostřed slepený, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Johann Daniel Hertz

    (1693-1754)

    Zastavení sv. Josefa

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 20:06

    mědirytina, okolo roku 1730, 27,5 x 19 cm, vyryl Zochi, zažloutlý, zašpiněný, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Johann Daniel Hertz

    (1693-1754)

    Bacchantes

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 20:09

    mědirytina, okolo roku 1730, 25,7 x 16,4 cm, zažloutlý, zašpiněný, při okrajích poškozený papír, na papíře skvrny

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Johann Daniel Hertz

    (1693-1754)

    Biblický motiv

    Položka č.: 24

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 20:12

    mědirytina, okolo roku 1730, 7,7 x 12 cm, zažloutlý, zašpiněný, při okrajích poškozený papír, na papíře skvrny

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Johann Daniel Hertz

    (1693-1754)

    Biblický motiv

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 20:15

    mědirytina, okolo roku 1730, 8 x 11,5 cm, zažloutlý, zašpiněný, při okrajích poškozený papír, na papíře skvrny

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Johann Daniel Hertz

    (1693-1754)

    Biblický motiv

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 20:18

    mědirytina, okolo roku 1730, 8 x 12,5 cm, zažloutlý, zašpiněný, při okrajích poškozený papír, na papíře skvrny

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Johann Daniel Hertz

    (1693-1754)

    Biblický motiv

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 20:21

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Melchior Hondekoeter

    (1636-1695)

    Kohout s rodinou

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 240 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 20:24

    ocelorytina, 15,3 x 13,4 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 240 CZK (10 €)

  • Johanson

    Králík

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 320 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 20:27

    mědirytina, okolo roku 1770, 29,1 x 18,5 cm, č. 95, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře skvrny

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

  • Johanson

    Ryby

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 07. 09. 2017 20:30

    mědirytina, okolo roku 1770, 30,5 x 21,4 cm, č. 116, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře skvrny

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)