• Oskar Kokoschka

    (1886-1980)

    Kokoschka

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 19:02

    tisk, plakát, 1972, 73,5 x 48 cm, značeno v tisku OKokoschka, PROVENIENCE: ze sbírky Jana Maria Tomeše (historik umění, spisovatel, básník, profesor v oboru dějin umění na Vysoké škole uměleckoprůmyslové, autor významných výtvarných monografií např. F. Tichého atd), plakát k výstavě v Bethnal Green …

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Oskar Kokoschka

    (1886-1980)

    Homage to Kokoschka

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 19:04

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Jaroslava Pešicová: Obrazy

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 19:06

    tisk, plakát, 1985, 31 x 21,8 cm, plakát k výstavě v Galerii Fronta, Praha, 5.-29. prosince 1985, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Olga Vyleťalová

    Obrazy, kresby, plakáty

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 19:08

    tisk. plakát, 84 x 60 cm, značeno v tisku Vyleťalová, plakát k výstavě, Olomouc, 1991, při okrajích lehce pokrčený papír, soukromé studium u A. Kybala, poté žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Boris Jirků

    Obrazy, grafika, ilustrace

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 19:10

    tisk. plakát, 59,5 x 84 cm, plakát k putovní výstavě, při okrajích lehce pokrčený papír, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Nezávislá tisková střediska Občanského Fóra

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 19:12

    tisk. plakát, 61 x 86 cm, plakát k výstavě, Praha-Galerie mladých, Mánes a Špálova galerie, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Michal Cihlář

    K rok 1988

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 19:14

    tisk. plakát, 57,5 x 81 cm, plakát k výstavě, Kulturní dům barikádníků, Praha 1988

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Jaroslava Pešicová, František Štorek: Obrazy, sochy

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 19:16

    tisk. plakát, 83 x 58 cm, plakát k výstavě, Galerie výtvarného umění v Chebu, při okrajích lehce poškozený papír

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Zdeněk Burian

    (1905-1981)

    Z prvohor na Divoký západ

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 19:18

    tisk. plakát, 42 x 29,8 cm, plakát k výstavě, zámek Holešov, 2015, žák prof. M. Švabinského a J. Obrovského na AVU v Praze, člen Sdružení výtvarníků Purkyně

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Průmyslový design ve Velké Británii

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 19:20

    tisk. plakát, 84 x 59,5 cm, plakát k výstavě, Uměleckoprůmyslové muzeum, Praha, 1981, při okrajích lehce poškozený papír

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Emil Zavadil

    Jan Reich / fotografie

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 19:22

    tisk. plakát, 81,5 x 58 cm, značeno v tisku E. Zavadil, plakát k výstavě, Galerie hlavního města Prahy, 1981, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Michal Cihlář

    11

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 19:24

    2x tisk. plakát, oba 82 x 28,5 cm, plakát k výstavě Š. Cabana, M. Cihláře, M. Paciny, I. Pinkavy, J. Pohribného, R. Prekopa, T. Stana, J. Svitoka, M. Švolíka, N. Rawové a P. Župníka, výstavní síň Fotochema, Praha, 1988

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Alfons Mucha

    (1860-1939)

    Soubor užité grafiky ze sbírek okresního muzea v Chrudimi

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 19:26

    tisk. plakát, 97 x 32,5 cm, plakát k výstavě, Chrudim, 1979, pokrčený, při okrajích lehce poškozený papír, významná osobnost evropské kultury konce 19. a začátku 20. století – období secese, v rakousku známé jako „Jugendstil“, proslul zejména plakáty pro herečku Sáru Bernhardtovou v Paříži, autorem …

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Běla Kolářová

    Běla Kolářová

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 19:28

    tisk, plakát, 1997, 68,5 x 49 cm, plakát k výstavě v Galerii výtvarného umění, Litoměřice, 6.3.-13.4. 1997, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Květa Pacovská

    (1928)

    Květa Pacovská

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 19:30

    tisk, plakát, 81, x 56,5 cm, několikrát přeložený, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Erich Hauser

    (1930-2004)

    Černobílá kompozice

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 19:32

    serigrafie, plakát, 75,5 x 56 cm, plakát k výstavě galerie Dieter Grusberg: Erich Hauser - Kleine plastiken , při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Alfons Mucha

    (1860-1939)

    Alfons Mucha:Pastely, plakáty, kresby a fotografie

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 19:34

    tisk, plakát, 1994, 59,3 x 42 cm, plakát k výstavě v Císařské konírně Pražského hradu, 1.6.-30.10. 1994, antiqari.at Radhošťská, významná osobnost evropské kultury konce 19. a začátku 20. století – období secese, v rakousku známé jako „Jugendstil“, proslul zejména plakáty pro herečku Sáru Bernhardto…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Hans Haacke

    Hans Haacke

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 19:36

    tisk, plakát, 1984, 76 x 50,5 cm, plakát k výstavě v Tate Gallery, London, 25.1.-4.3. 1984, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Mitchell Wolfson

    The machine age in America 1918-1941

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 19:38

    tisk, plakát, 1987, 91 x 61 cm, plakát k výstavě v Los Angeles Country Museum of Art, 16.9.-18.10. 1987, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Edouard Vuillard

    (1868-1940)

    The intimate interiors of Edouard Vuillard

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 19:40

    tisk, plakát, 1990, 53,3 x 99 cm, plakát k výstavě v The Brooklyn Museum, 18.5.-30.6. 1990, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • R. Kubíček

    Výstava knižních vazeb

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 19:42

    tisk, plakát, 50 x 74 cm, plakát na výstavu Odborné školy knihvazačské, Uherské Hradiště, 11.-15. 6. 1933, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Rodina (Chagall at Pace/Columbus)

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 19:44

    litografie, plakát, 1976, 81,7 x 62 cm, PD značeno v tisku Marc Chagall , plakát na výstavu, Ohio, 7.8.-4.9. 1976, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jindřich Ulrich

    (1950)

    Miniaturní svět Jindřicha Ulricha

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 19:46

    tisk, plakát, 43,5 x 30,8 cm, plakát k výstavě v Galerii Fronta, Praha, 3.-27.9. 1981, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Josef Werner

    Josef Werner

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 19:48

    tisk, plakát, 50 x 35 cm, plakát k výstavě v Galerii am Stubentor, Donnerstag, 19.1.-28.2. 1990, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • .

    Divná, divná výstava

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 19:52

    tisk, plakát, 71 x 51 cm, plakát k výstavě v galerii Vltavín, 18.3-20.4. 2008

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alfons Mucha

    (1860-1939)

    Gismonda

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 19:56

    tisk. plakát, 98 x 34 cm, pro sběratele vydala Panorama Praha, významná osobnost evropské kultury konce 19. a začátku 20. století – období secese, v rakousku známé jako „Jugendstil“, proslul zejména plakáty pro herečku Sáru Bernhardtovou v Paříži, autorem monumentální „Slovanské epopeje“

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Alfons Mucha

    (1860-1939)

    Champagne Ruinart

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 19:58

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alfons Mucha

    (1860-1939)

    Dáma s kaméliemi

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 20:00

    tisk. plakát, 98 x 34 cm, pro sběratele vydala Panorama Praha, při okrajích lehce pokrčený papír, významná osobnost evropské kultury konce 19. a začátku 20. století – období secese, v rakousku známé jako „Jugendstil“, proslul zejména plakáty pro herečku Sáru Bernhardtovou v Paříži, autorem monumentá…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    J. Pileček: Grafika

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 20:02

    tisk, plakát, 46,5 x 33 cm, plakát k výstavě v Galerii Fronta, květen 1978, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Šalamoun

    J. Šalamoun: Kresby atd

    Položka č.: 32

    Plánované ukončení: 06. 02. 2018 20:04

    tisk, plakát, 47,7 x 32,7 cm, plakát k výstavě v Galerii Fronta, 6.9.-1.10. 1978, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, …

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)