• Karel Filip

    (1884-?)

    Mníšek pod Brdy

    No.: 1

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 15. 08. 2018 10:05

    crayon, pencil, paper, 1941, 26,5 x 35,5 cm, sign. RD Filip, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID4640 History of bids

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Mnichovice

    No.: 2

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 15. 08. 2018 10:10

    crayon, ink, paper, 1942, 25,5 x 36,5 cm, sign. RD Filip, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Od Chotětína k Drahoňovu Újezdu

    No.: 3

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 15. 08. 2018 10:15

    crayon, paper, 1941, 25,5 x 36,7 cm, sign. RD Filip, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Pohled z Děčínského Sněžníku k Podmoklým

    No.: 4

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 15. 08. 2018 10:20

    crayon, aquarelle, paper, 1946, 22 x 30,5 cm, sign. RD Filip, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Albrechtice v Jizerských horách (z Bukové k Špičáku)

    No.: 5

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 15. 08. 2018 10:25

    ink, crayon, paper, 1950, 23 x 27,7 cm, sign. RD Filip, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Medonosy

    No.: 6

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 15. 08. 2018 10:30

    crayon, paper, 1947, 22,1 x 31,3 cm, sign. RD Filip, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Jablonec z Lomu - Bedřichov

    No.: 7

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 15. 08. 2018 10:35

    crayon, paper, 1949, 22 x 31,3 cm, sign. RD Filip, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Bedřichov u Jablonce. Údolní přehrada

    No.: 8

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 15. 08. 2018 10:40

    crayon, paper, 1949, 21,8 x 31,3 cm, sign. RD Filip, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Lhotka. Od sv. Vojtěcha - Podmokly

    No.: 9

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 15. 08. 2018 10:45

    crayon, paper, 25,5 x 36,7 cm, sign. RD Filip, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Vyžlovský rybník

    No.: 10

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 15. 08. 2018 10:50

    crayon, paper, 1942, 25,5 x 36,6 cm, sign. RD Filip, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Od Klokočné

    No.: 11

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 15. 08. 2018 10:55

    crayon, paper, 1942, 25,6 x 36,5 cm, sign. RD Filip, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Ještěd s Libercem od Rudolfova

    No.: 12

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 15. 08. 2018 11:00

    crayon, paper, 1949, 31,3 x 22 cm, sign. RD Filip, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Albrechtice. Od Antonínova k Špičáku

    No.: 13

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 15. 08. 2018 11:05

    crayon, paper, 1950, 22,4 x 30,4 cm, sign. RD Filip, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Z Královky k Jablonci (Studničná Černá, Janov)

    No.: 14

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 15. 08. 2018 11:10

    crayon, paper, 1949, 22,5 x 28,6 cm, sign. RD Filip, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Černá hora. Kristianov - z Paseky na Královce

    No.: 15

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 15. 08. 2018 11:15

    crayon, paper, 1949, 31,2 x 22 cm, sign. RD Filip, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Údolí Sázavy nad Pikovicemi

    No.: 16

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 15. 08. 2018 11:20

    crayon, paper, 1942, 25,5 x 36,8 cm, sign. RD Filip, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Hradištko. Od hájovny

    No.: 17

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 15. 08. 2018 11:25

    crayon, ink, paper, 1954, 24,2 x 33,2 cm, sign. RD Filip, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Všenory. Pohled k Černolicím

    No.: 18

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 15. 08. 2018 11:30

    crayon, paper, 26,5 x 35,2 cm, sign. RD Filip, slightly yellowed paper, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Od Klokoče k Mnichovicům

    No.: 19

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 15. 08. 2018 11:35

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Podmokly. K Snežníku

    No.: 20

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 15. 08. 2018 11:40

    crayon, paper, 1945, 22 x 30,1 cm, sign. RD Filip, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Lhotka - Terezov

    No.: 21

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 15. 08. 2018 11:45

    pastel, paper, 1942, 25,5 x 36,6 cm, sign. RD Filip, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Terezov pod Lhotkou

    No.: 22

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 15. 08. 2018 11:50

    pastel, indian ink, paper, 25,5 x 36,5 cm, sign. RD Filip, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Na cestě k Chotětínu u Zbiroha

    No.: 23

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 15. 08. 2018 11:55

    pastel, paper, 1942, 25,4 x 36,3 cm, sign. RD Filip, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Lhotka - Němcův rybník

    No.: 24

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 15. 08. 2018 12:00

    pastel, paper, 1942, 25,6 x 36,6 cm, sign. RD Filip, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    K Mnichovicům

    No.: 25

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 15. 08. 2018 12:05

    pastel, paper, 1943, 26,8 x 34,3 cm, sign. RD Filip, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Lhotka - Němcův mlýn

    No.: 26

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 15. 08. 2018 12:10

    pastel, paper, 1942, 36,5 x 25,5 cm, sign. RD Filip, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Skály nad Černolici

    No.: 27

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 15. 08. 2018 12:15

    pastel, paper, 1941, 35,3 x 26,6 cm, sign. RD Filip, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Lhotka - Sv. Vojtěch

    No.: 28

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 15. 08. 2018 12:20

    pastel, paper, 1941, 35,5 x 26,5 cm, sign. RD Filip, at the edges slightly torn paper, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Hradištko - od hájovny

    No.: 29

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 15. 08. 2018 12:25

    pastel, indian ink, paper, 1954, 24,5 x 33,2 cm, sign. RD Filip, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Zbiroh k Jablečnu

    No.: 30

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 15. 08. 2018 12:30

    pastel, paper, 1941, 26,5 x 35,8 cm, sign. RD Filip, at the edges mimo kresbu slightly crumpled and torn paper, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)