Současné umění (156. aukce) | on-line část

část 156. aukce, která bude nabízena pouze na internetových stránkách
Předaukční výstava se bude konat od 16. 4. do 26. 4. 2018 od 10-12, 13-18 hodin.

  • Jindřich Kovařík

    (1928)

    Dans Un atelier de photographe

    Položka č.: 899

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2018 03:00

    litografie, 26 x 19 cm, sign. DU J Kovařík, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. J. Nováka na VŠUP, člen UVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5396 Historie příhozu

  • Jindřich Kovařík

    (1928)

    Amoros

    Položka č.: 900

    Plánované ukončení: 27. 04. 2018 03:01

    litografie, 27 x 18,8 cm, sign. DU J Kovařík, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. J. Nováka na VŠUP, člen UVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miroslav Malina

    D-Š-B

    Položka č.: 901

    Plánované ukončení: 27. 04. 2018 03:02

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jarmila Mařanová

    (1922)

    Lenka

    Položka č.: 902

    Plánované ukončení: 27. 04. 2018 03:03

    tuš, běloba, papír, 21,5 x 15,7 cm, sign. LD Mařanová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. F. Kysely a J. Holečka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jarmila Mařanová

    (1922)

    Advokát

    Položka č.: 903

    Plánované ukončení: 27. 04. 2018 03:04

    tuš, běloba, papír, 28 x 21,5 cm, sign. LD Mařanová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. F. Kysely a J. Holečka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID1581 Historie příhozu

  • Jana Míčková

    Kráva na pastvě

    Položka č.: 905

    Plánované ukončení: 27. 04. 2018 03:06

    tempera, běloba, papír, 59 x 76,5 cm, sign. PD Jana 63, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5177 Historie příhozu

  • Jiří Nepasický

    Položka č.: 906

    Plánované ukončení: 27. 04. 2018 03:07

    lept, 1966, 29 x 23,3 cm, sign. PD J. Nepasický 66, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ sklářské v Železném Brodě a u prof. J. Malejovského, J. Nušla a S. Libenského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Postupa

    Položka č.: 907

    Plánované ukončení: 27. 04. 2018 03:08

    bromostříbrná fotografie, 18 x 18 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6512 Historie příhozu

  • Ladislav Postupa

    Květ

    Položka č.: 908

    Plánované ukončení: 27. 04. 2018 03:09

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Postupa

    List

    Položka č.: 909

    Plánované ukončení: 27. 04. 2018 03:10

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Postupa

    Kompozice II.

    Položka č.: 910

    Plánované ukončení: 27. 04. 2018 03:11

    bromostříbrná fotografie, 27,8 x 20,2 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, při okrajích mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Emanuel Ranný

    Imaginární krajina

    Položka č.: 911

    Plánované ukončení: 27. 04. 2018 03:12

    litografie, 25 x 21,5 cm, sign. PD Ranný, 7/8, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně, člen sdružení Q, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Michal Singer

    Položka č.: 912

    Plánované ukončení: 27. 04. 2018 03:13

    litografie, 2009, 49 x 34,4 cm, sign. DU Singer 09, č. 1/100, antiqari.at Radhošťská, studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6549 Historie příhozu

  • Jiří Svoboda

    Krystal

    Položka č.: 913

    Plánované ukončení: 27. 04. 2018 03:14

    laserprint, 1995, 31,5 x 25 cm, sign. PD Jiří Svoboda 95, 14/20, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Položka č.: 914

    Plánované ukončení: 27. 04. 2018 03:15

    lept, 22,5 x 17,2 cm, sign. DU N. Synecká, 2/10 var. II., Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID3890 Historie příhozu

  • Renata Šimlíková

    Planeta ticha

    Položka č.: 915

    Plánované ukončení: 27. 04. 2018 03:16

    litografie, 1989, 24,5 x 19 cm, sign. PD R. Šimlíková 1989, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Šolta

    (1912-1992)

    Výsadkáři

    Položka č.: 916

    Plánované ukončení: 27. 04. 2018 03:17

    akvarel, papír, 44 x 44,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Zajatci

    Položka č.: 917

    Plánované ukončení: 27. 04. 2018 03:18

    akvarel, tuš, papír, 26,1 x 37,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Vojáci

    Položka č.: 918

    Plánované ukončení: 27. 04. 2018 03:19

    tempera, tuš, papír, 29,6 x 40,9 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Lubomír Štefka

    Střelkyně z luku

    Položka č.: 919

    Plánované ukončení: 27. 04. 2018 03:20

    litografie, 30 x 20,9 cm, sign. PD Št 79, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Lubomír Štefka

    Malíř aktů

    Položka č.: 920

    Plánované ukončení: 27. 04. 2018 03:21

    akvarel, papír, 27,5 x 20,9 cm, sign. PF Štefka 58, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Lubomír Štefka

    Soulož

    Položka č.: 921

    Plánované ukončení: 27. 04. 2018 03:22

    akvarel, fix, papír, 29,5 x 26,7 cm, sign. PD Štefka80, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Lubomír Štefka

    Dáma ve žlutém

    Položka č.: 922

    Plánované ukončení: 27. 04. 2018 03:23

    akvarel, papír, 27,8 x 20,9 cm, sign. PD Št58, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Lubomír Štefka

    Mimozemská krása

    Položka č.: 923

    Plánované ukončení: 27. 04. 2018 03:24

    akvarel, fix, papír, 29,7 x 20,8 cm, sign. PD Štefka85, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jindřich Štreit

    Pár (PF 1989)

    Položka č.: 924

    Plánované ukončení: 27. 04. 2018 03:25

    fotografie, 1988, 10,6 x 14,8 cm, sign. vzadu Jindra ze Sovince, žák prof. L. Ruska, Z. Přikryla, L. Jalůvky a J.Jemelkové na PedF UP v Olomouci, člen sdružení Q, Spolku olomouckých výtvarníků, Aktivu volné fotografie při Pražském domě fotografie, UB

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Žižka

    (1957-2009)

    Orel

    Položka č.: 925

    Plánované ukončení: 27. 04. 2018 03:26

    akvarel, pastel, papír, 45 x 33 cm, sign. PD JŽ, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka a K. Součka na AVU v Praze, člen skupiny K.Q.N.

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Brázda

    Akty

    Položka č.: 926

    Plánované ukončení: 27. 04. 2018 03:27

    suchá jehla, mezzotinta, 2008, 13,3 x 10,5 cm, sign. DU JBrázda 08, č. 119/200, Antikvariát Ostrovní, studium na SUPŠ, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Pavel Roučka

    Postava

    Položka č.: 927

    Plánované ukončení: 27. 04. 2018 03:28

    litografie, 33,5 x 23,3 cm, sign. DU Roučka, č. 49/200, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID3908 Historie příhozu

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Kámen na větvi

    Položka č.: 928

    Plánované ukončení: 27. 04. 2018 03:29

    litografie, 1964, 34 x 49,5 cm, sign. PD V. Sivko 64, č. 29/36, vzadu štítek s popisem, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeněk Mézl

    Ezopovy bajky

    Položka č.: 929

    Plánované ukončení: 27. 04. 2018 03:30

    dřevoryt, 19,2 x 11,2 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)