• Martin Benka

    (1888-1971)

    Plaketa - Cestou k salašu

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 18:02

    kombinace kovů a reprodukce, 3,5 x 6 cm, uloženo v plastovém pouzdře, antiqari.at Radhošťská, žák soukromé školy A. Kalvody, člen Sdružení výtvarných umělců moravských, místopředseda Spolku slovenských umelcov

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Národní pokladnice

    Franc II.

    Položka č.: 32

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 18:04

    měď, zušlechtěno ryzím stříbrem 999/1000, průměr 40 mm, váha 20g cm, uloženo v plastovém pouzdře a schránce na míru, země emitenta: Česká republika, vydala Národní pokladnice, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Oppl

    Medaile k 670. výročí založení Katedrály sv. Víta

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 18:06

    měď, zušlechtěno ryzím zlatem 999/1000, průměr 88,7mm, váha 340g cm, uloženo v plastovém pouzdře, papírová pasparta, země emitenta: Česká republika, Avers: Umělecké vyibrazení oken a fiál Katedrály sv. Víta, Revers: Výjevy z historie českých zemí, leštěné razidlo, autor návrhu: Vladimír Oppl, vydal…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Drtikol

    (1883-1961)

    Dáma a pierot

    Položka č.: 1250

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 18:50

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Alexander Hackenschmied

    (1907-2004)

    Kaktusy

    Položka č.: 1251

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 18:51

    bromostříbrná fotografie, 30./90. léta, 26,4 x 25,6 cm, značeno na zadní straně razítkem, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Aventinská mansarda

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Alexander Hackenschmied

    (1907-2004)

    Malíř

    Položka č.: 1252

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 18:52

    bromostříbrná fotografie, 30./90. léta, 24 x 17,7 cm, značeno na zadní straně razítkem, mírně zašpiněno, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Aventinská mansarda

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Stanislav Konečný

    (1908-?)

    Spřežení

    Položka č.: 1253

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 18:53

    bromostříbrná fotografie, 22 x 16 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Tanečnice

    Položka č.: 1254

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 18:54

    bromostříbrná fotografie, 21,5 x 15,5 cm, sign. PD , rám, mírně zašpiněná pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • K. Procházka

    Krásy Vysokých Tatier IV.

    Položka č.: 1255

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 18:55

    bromostříbrná fotografie, 1929, 24 x 30 cm, sign. PD Dr. K Procházka, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • K. Procházka

    Krásy Vysokých Tatier V.

    Položka č.: 1256

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 18:56

    bromostříbrná fotografie, 1929, 23,5 x 30 cm, sign. PD Dr. K Procházka, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • K. Procházka

    Krásy Vysokých Tatier VI.

    Položka č.: 1257

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 18:57

    bromostříbrná fotografie, 1929, 23,5 x 29,5 cm, sign. PD Dr. K Procházka, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • K. Procházka

    Krásy Vysokých Tatier VII.

    Položka č.: 1258

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 18:58

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • K. Procházka

    Krásy Vysokých Tatier VIII.

    Položka č.: 1259

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 18:59

    bromostříbrná fotografie, 1929, 20,5 x 30 cm, sign. PD Dr. K Procházka, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • K. Procházka

    Krásy Vysokých Tatier IX.

    Položka č.: 1260

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 19:00

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • K. Procházka

    Krásy Vysokých Tatier

    Položka č.: 1261

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 19:01

    bromostříbrná fotografie, 1929, 39,5 x 30 cm, sign. PD Dr. K Procházka, originální fotografie k albu Krásy Vysokých Tatier, které bylo vydáno roku 1929 s podtitulem 140 fotografií Dr. K. Procházky, pravotára z Hradce Králové, vydal Grafický závod umělecký Josef Doležal v Červeném Kostelci, při dolní…

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • K. Procházka

    Krásy Vysokých Tatier II.

    Položka č.: 1262

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 19:02

    bromostříbrná fotografie, 1929, 29,5 x 39,5 cm, sign. PD Dr. K Procházka, při dolním okraji mimo emulzi natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • K. Procházka

    Krásy Vysokých Tatier III.

    Položka č.: 1263

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 19:03

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Svatopluk Sova

    (1913-1984)

    J.Z. v ateliéru

    Položka č.: 1264

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 19:04

    fotografie, podpis a vizitka, 18 x 21,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Milan Wagner

    (1937)

    Jan Werich - Na Kampě

    Položka č.: 1265

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 19:05

    fotografie, 17,5 x 11,5 cm, sign. LD Milan Wagner, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Zrzavý

    J.Z. s čepičkou

    Položka č.: 1266

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 19:06

    fotografie, podpis a vizitka, 22 x 13 cm, sign. fotografie LD Jan Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jan Bartůšek

    (1935-1993)

    Signál

    Položka č.: 1267

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 19:07

    bromostříbrná fotografie, 23,9 x 29,8 cm, autorské razítko, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Bartůšek

    (1935-1993)

    Zakarpatská vesnice

    Položka č.: 1268

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 19:08

    bromostříbrná fotografie, 19,9 x 14,2 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Bělica

    (1925)

    Les

    Položka č.: 1269

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 19:09

    bromostříbrná fotografie, 28,8 x 36 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Dostál

    Sošky

    Položka č.: 1270

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 19:10

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Dostál

    Prague - dog

    Položka č.: 1271

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 19:11

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • František Dostál

    Čekání

    Položka č.: 1272

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 19:12

    bromostříbrná fotografie, 16,8 x 23 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Gary Freeman

    Paruka

    Položka č.: 1273

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 19:13

    bromostříbrná fotografie, 32 x 46,5 cm, sign. PD Freeman, rám, muzeální sklo, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Konfrontace tvarů

    Položka č.: 1274

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 19:14

    bromostříbrná fotografie, 1960, 54 x 42,8 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, člen Tvůrčí skupiny Máj 57, skupiny DOFO, Klubu fotografů města Brna a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Zima

    Položka č.: 1275

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 19:15

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Zdeňka Hanáková

    (1966)

    Z cyklu Dita tančí

    Položka č.: 1276

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 19:16

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)