• Carl Würbs

    (1807-1876)

    Lázně v Teplicích

    Položka č.: 255

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 14:14

    mědirytina, 8,4 x 11,8 cm, vyryl Joh. Poppel, vydal G. G. Lange, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Carl Würbs

    (1807-1876)

    Mariánské lázně

    Položka č.: 256

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 14:15

    kolorovaná mědirytina, 8,3 x 12,5 cm, vyryl Joh. Poppel, vydal G. G. Lange, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karl Würbs

    (1807-1876)

    Náměstí a radnice v Olomouci

    Položka č.: 257

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 14:16

    kolorovaná mědirytina, 10,9 x 14,2 cm, značeno v desce LD: Gez v.C. Würbs, PD Stahls. v. Joh. Poppel, mimo tisk skvrny od vody , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karl Würbs

    (1807-1876)

    Park Stromovka v Praze

    Položka č.: 258

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 14:17

    mědirytina, 11 x 16,7 cm, značeno v desce LD: Gez v.C. Würbs, PD Stahls. v. L. Thümling, vpravo mimo tisk popsáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Adrian Zingg

    (1734-1816)

    Schönburg bei Naumburg

    Položka č.: 259

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 14:18

    ocelorytina, 8,5 x 5,8 cm, značeno LD v desce A. Zingg del. a PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Johann Baptista Homanno

    (1664-1724)

    Mapa Moravy

    Položka č.: 260

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 14:19

    kolorovaná mědirytina, 48,5 x 58 cm, rám, uprostřed slepený, při okrajích lehce poškozený papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Johann Baptista Homanno

    (1664-1724)

    Mapa Moravy

    Položka č.: 261

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 14:20

    kolorovaná mědirytina, 47,2 x 56,5 cm, značeno LN v desce Ioch. Joh. Christoph. Müller SCM Capitan Editores Joh. Bapt. Homanno, uprostřed slepený, mísrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

  • Johann Baptista Homanno

    (1664-1724)

    Mapa Českého království

    Položka č.: 262

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 14:21

    kolorovaná mědirytina, 49 x 53,5 cm, značeno PN v desce Homannianos Heredes, uprostřed slepený, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

  • Johann Baptista Homanno

    (1664-1724)

    Plzeňsko

    Položka č.: 263

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 14:22

    kolorovaná mědirytina, 47,5 x 54 cm, uprostřed přeložený, mírně zažloutlý papír, při okrajích mírně zašpiněno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jan Janssonius

    (1618-1657)

    Mapa Čech

    Položka č.: 264

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 14:23

    mědirytina, ručně kolorovaná, 41 x 55 cm, rám

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Matthias Seutter

    (1678-1757)

    Mapa Moravia Marchionatus in sex circulos divisum

    Položka č.: 265

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 14:24

    kolorovaná mědirytina, kolem r. 1740, 50 x 59 cm, značeno LN v desce Matth. Seutter S.C.M.G., při okrajích mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Ioannes Jansonius

    (1588-1664)

    Cadurcium Vernaculé Quercy

    Položka č.: 266

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 14:25

    mědirytina, 1662, 38,5 x 50 cm, značeno PD v desce Amsterdami Guiljelmus Janssonius & Johannes Blaeuw Excudebant., podrobná mapa francouzské provincie, uprostřed město Cahors, vydal J. W. Blaeu v Amsterdamu, LD: Milliaria Gallica, při levém okraji mimo tisk mírně natržený papír, přeloženo

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Heinrich Bünting

    (1545-1606)

    Jerusalem

    Položka č.: 267

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 14:26

    mědirytina, 1593, 27,5 x 36 cm, rám, uprostřed slepený, lehce poškozený papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • I. W. Engelman

    Mapa Bretagne a Normandie

    Položka č.: 268

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 14:27

    kolorovaná rytina, 1790, 53,5 x 75 cm, značeno PD Gestochen von I. W. Engelman in Wien., Neueste Generalkarte von Frankreich, Nach den bessten bisher bekantgemachten Karten und nach den in Frankreich gemessenen Triangeln, Verfasst von Herrn Cassini de Thury Mitglied der k. Akad. der Wiss. zu Paris. …

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Homann (dědicové)

    Mapa Bohemiae Regnum in XII Circulos divisum

    Položka č.: 269

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 14:28

    kolorovaná mědirytina, kolem r. 1730, 50,5 x 58 cm, značeno PN v desce Per Homanniano Heredes, při okrajích místy mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Mapa světa

    Položka č.: 270

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 14:29

    dřevoryt, 30 x 42 cm, přeloženo, v ohybech podlepeno, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

  • Franz Johann Joseph von Reilly

    (1766-1820)

    Mapa Chrudimska, Čáslavska, Kuřimska

    Položka č.: 271

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 14:30

    kolorovaná mědirytina, 1791, 23 x 26,8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    (1766-1820)

    Mapa Táborska a Českobudějovicka

    Položka č.: 272

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 14:31

    kolorovaná mědirytina, 1791, 22 x 32 cm, antiqari.at Radhošťská

  • Michael Kauffer

    (1673-1756)

    Mapa Čech

    Položka č.: 273

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 14:32

    kolorovaná mědirytina, 31,5 x 36,5 cm, značeno PN v dece Michael Kauffer Junior fecit et excudit., rám, poškozeno, restaurováno, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Matthäus Merian

    (1595-1650)

    Pohled na Kolín v roce 1640

    Položka č.: 274

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 14:33

    lept, 1640, 20,3 x 31,8 cm, značeno PD v desce Carlo Cappi Ingenier delineauit, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Matthäus Merian

    (1593-1650)

    Položka č.: 275

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 14:34

    mědirytina, 21,5 x 29,5 cm, z Theatrum Europaeum Matthäuse Meriana ((1593-1650), rytci: Carlo Cappi, Johann Philipp Abelinus, Heinrich Oraeus, Johann Peter Lotichius, Johann Georg Schleder, Martin Meyer, Wolfgang Jacob Geiger ad., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Plzeň

    Položka č.: 276

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 14:35

    lept, 19,5 x 32,5 cm, papír na dvou místech přeložen , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Neu Deutschland mit seinem ganzen begriff und eingeschlossnen landschaften

    Položka č.: 277

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 14:36

    dřevoryt, 26,5 x 34,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    St. Omer v Artois, Francie

    Položka č.: 278

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 14:37

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Mapa Moravy

    Položka č.: 279

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 14:38

    ručně kolorovaná mědirytina, 29,5 x 33,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Mapa hvězdného nebe severní polokoule

    Položka č.: 280

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 14:39

    litografie, 24 x 24,3 cm, přeložený, mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Franz Anton Schraembl

    (1751-1803)

    Marokko

    Položka č.: 281

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 14:40

    mědirytina, 1789, 47,5 x 80,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Franz Anton Schraembl

    (1751-1803)

    Guinea

    Položka č.: 282

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 14:41

    mědirytina, 1786, 32 x 68 cm, v horní části mimo tisk na papíře skvrnka, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Franz Anton Schraembl

    (1751-1803)

    Euphrat und Tigris

    Položka č.: 283

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 14:42

    mědirytina, 1786, 45 x 54 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Franz Anton Schraembl

    (1751-1803)

    Východní pobřeží Indie

    Položka č.: 284

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 14:43

    mědirytina, 1786-1790, 98 x 55 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)