• Eduard Manet

    (1832-1883)

    Berthe Morisot

    No.: 1

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:00

    lept, 1910, 11 x 7 cm, přichyceno v papírové paspartě,

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Alexander Calder

    (1898-1976)

    Red, Blue and Yellow Spheres

    No.: 2

    Auction price: 6.000 CZK (240 €)

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:01

    litografie, 1967, 60 x 44 cm, značeno PD v tisku CA 67, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 6.000 CZK (240 €)

  • Alexander Calder

    (1898-1976)

    No.: 3

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:02

    litografie, 28 x 28 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Derrière le Miroir

    No.: 4

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:03

    litografie, 1973, 38 x 55,7 cm, rám, DERRIERE LE MIROIR. NO 203, vydal Maeght, Paris, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Abstraktní kompozice

    No.: 5

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:04

    litografie, 20 x 39,8 cm, značeno na kameni DU Miró,

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Pablo Picasso

    (1881-1973)

    Picador et Torero Attendant le Paseo de Cuadrillas

    No.: 6

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:05

    linoryt, 27 x 32,8 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Judy Garland

    No.: 7

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:06

    chromogenic print, 32,8 x 32,7 cm, PD značeno v tisku Andy Warhol, č. 82/100, ruční papír Arches France, vzadu razítko Art Gallery New York a Leo Castelli, New York,

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Isaac Celnikier

    (1923-2011)

    Muži

    No.: 8

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:07

    lept, akvatinta, 1970, 29 x 48,5 cm, sign.PD Celnikier,

  • Abraham Hadad

    (1937)

    Le Canapé

    No.: 9

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:08

    litografie, 57,5 x 46 cm, sign. PD A. Hadad, pasparta, č. 51/56, pasparta mírně otřepená,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Max Klinger

    (1857-1920)

    Obr

    No.: 10

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:09

    lept, akvatinta, 1914, 24,5 x 16,5 cm, značeno PD Max Klinger rad. 1914, LD Verlag von E.A. Seeman, papírová pasparta,

  • Leonilda Gonzalez

    Korida

    No.: 11

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:10

    dřevoryt, 24,5 x 43 cm, sign. PD. Gonzáles, rám, č. 20/50, na papíře zahnědlé skvrnky, na rámu oděrky,

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Wilhelm List

    (1864-1918)

    Aphrodite Androphonos

    No.: 12

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:11

    litografie, 18 x 13,5 cm, při horním okraji přichyceno lepenkou k papírové paspartě,

  • Merio Ameglio

    (1897-1970)

    Moulin Rouge

    No.: 13

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:12

    litografie, 30 x 37 cm, sign. PD Merio Ameglio , papír na okrajích ušpiněn a lehce pokrčen,

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

  • Eduard Antal

    Kompozícia I.

    No.: 14

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:13

    slepotisk, 2004, 20,5 x 21 cm, sign. PD E. Antal 2004, autorský tisk,

  • David Azuz

    (1942-2014)

    Na trhu

    No.: 15

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:14

    litografie, 64,5 x 49,8 cm, sign. PD David Azur, č. 39/200, PD slepotiskové razítko David Azuz atelier,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Albert de Belleroche

    (1864-1944)

    Zátiší s čajovou konvicí

    No.: 16

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:15

    litografie, 20,5 x 27 cm, značeno PD A. B, papírová pasparta,

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Armand Berton

    (1854-1917)

    Rieuse

    No.: 17

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:16

    litografie, 1897, 35,3 x 26,6 cm, značeno PD Arm Berton na kameni, v dolní části na papíře slepotiskové razítko, mírně zažloutlý a při pravé straně mimo tisk mírně natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Guido Biasi

    (1933-1983)

    No.: 18

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:17

    tuš, karton, 1965, 20 x 14,9 cm, sign. PD G. Biasi R. 65, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Heinrich Bruppacher

    (1930-2010)

    Měsíc i slunce

    No.: 19

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:18

    lept, 15,5 x 11,7 cm, sign. PD H. Bruppacher, papírová pasparta,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Heinrich Bruppacher

    (1930-2010)

    No.: 20

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:19

    lept, sign. PD H. Bruppacher, papír na horním okrajilehce ušpiněn a pokrčen,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Heinrich Bruppacher

    (1930-2010)

    Do nitra struktur

    No.: 21

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:20

    lept, 15,2 x 15,2 cm, sign. PD H. Bruppacher, papírová pasparta, č. 5/10,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Heinrich Bruppacher

    (1930-2010)

    Domorodci

    No.: 22

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:21

    akvatinta, 13 x 16,7 cm, sign. PD H. Bruppacher, papírová pasparta, č. 17/20,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Heinrich Bruppacher

    (1930-2010)

    Linie

    No.: 23

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:22

    suchá jehla, 24,5 x 15,6 cm, sign. PD H. Bruppacher, papírová pasparta, č. 2/10,

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Heinrich Bruppacher

    (1930-2010)

    Symboly

    No.: 24

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:23

    lept, 15,6 x 24 cm, sign. PD H. Bruppacher, papírová pasparta, e. a.,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Heinrich Bruppacher

    (1930-2010)

    Žlutá struktura

    No.: 25

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:24

    akvatinta, 28,5 x 24,2 cm, sign. PD H. Bruppacher, e. a., papír na okrajích ušpiněn,

  • Hans Canon

    (1829-1885)

    Studie hlavy

    No.: 26

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:25

    uhel, papír, 1885, 15 x 10,5 cm, sign. LD Canon 1885, papírová pasparta,

  • Walter Conz

    (1872-1947)

    Zámecký park Schwetzinger s jezerem

    No.: 27

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:26

    litografie, 32 x 46 cm, PD monogr. na kameni WC, vydal: Verlag der Gesellschaft für Vervielfältigende Kunst, Vien ,

  • Cristiano

    Volání

    No.: 28

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:27

    litografie, 1969, 47,5 x 32 cm, sign. PD Cristiano, č. 19/50,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Peklo. Zpěv č. 15: Okraje Phlegetonu

    No.: 29

    Auction price: 6.500 CZK (260 €)

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:28

    dřevoryt, 1960, 33 x 26,2 cm, dokumentace přiložena, , studied at The Academy of Arts in Madrid at the atelier of prof. Moreno y Carbonero

    Current price: 6.500 CZK (260 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Peklo. Zpěv č. 2: Vergilius utěšuje Danta

    No.: 30

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:29