-
Jana Míčková
(1940-2020)
Lípa
Položka č.: 278926Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:11
pastel, velur, 1981, 32 x 30 cm, sign. PD Jana 81, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rastislav Mikloško
(1984)
Dvě tváře
Položka č.: 226689Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:12
akvarel, tuš, papír, 2013, 29,5 x 21 cm, sign. PD Mikloško 13, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rastislav Mikloško
(1984)
Vlčí máky
Položka č.: 226688Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:13
akvarel, pastel, tuš, papír, 2013, 29,5 x 21 cm, sign. PD Mikloško 13, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar Mrkvička
(1898-1957)
Rozhlásek
Položka č.: 274118Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:14
tuš, běloba, papír, 25 x 16,5 cm, sign. DU O. Mrkvička, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Loukoty, E. Dítěte a V. H. Brunnera, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Leoš Nebor
(1930-1992)
Highway
Položka č.: 221689Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:15
fotografie, 38,8 x 25,2 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Leoš Nebor
(1930-1992)
Opička
Položka č.: 221688Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:16
fotografie, 39 x 28,4 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Nedorost
(1945-2007)
Šašek a královna
Položka č.: 281789Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:17
olej, plátno, 50 x 70 cm, na zadní straně značeno autorskými razítky, rám, náš nejznámější silák Standa Nedorost byl držitelem 18 světových rekordů zapsaných v Guinnessově knize rekordů. Byl znám především přetrháváním strun včetně kontrabasových a trháním telefonních seznamů všech velkých světových…
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
August Oskar Nestler
(1852-1932)
Kytice růží ve váze
Položka č.: 281799Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:18
olej, karton, 32,5 x 24,5 cm, sign. PD Aug. Osk. Nestler, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Souboj s drakem
Položka č.: 276807Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:19
akryl, plátno, 45 x 90 cm, sign. PD, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Matka s dítětem
Položka č.: 277783Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:20
pastel, uhel, papír, 2017, 29 x 20 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Dáma s růžemi
Položka č.: 281810Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:21
olej, plátno, 1898, 40,5 x 28 cm, sign. PD azbukou, rám, malba krakerovaná, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Kytice
Položka č.: 281780Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:23
olej, plátno, 45,5 x 35,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Zátiší s ovocem a džbánkem
Položka č.: 276808Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:24
tempera, sololit, 39 x 43,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Zátiší
Položka č.: 269125Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:27
olej, plátno, 1953, 34 x 42,5 cm, sign. LN K. Oberthor 30. 4. 53, klínový rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 12 000 - 15 000 Kč CZK
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Pranostika - duben
Položka č.: 273722Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:28
malba na dřevěné desce, 60 x 14,5 cm, text: Svatá Mustiola nosí větry, které nekvílí a nehudou, takže bouřky a zlé následky z nich nebodou., Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zuzana Oberthorová - Popelková
(1949)
Motýl
Položka č.: 277814Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:29
akvarel, tuš, papír, 1975, 16 x 21 cm, sign. DU Z. Oberthorová, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Kavkaz I.
Položka č.: 281781Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:30
olej, malířská lepenka, 1971, 37 x 110 cm, sign. LD Pitrmann 71, rám, na zadní strně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Rýz
(1946-2016)
Oči
Položka č.: 257676Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:31
olej, sololit, 110 x 107 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Borovského na Pedagogické fakultě Univerzity v Hradci Králové, člen Středočeského sdružení výtvarníků a Sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 30 000 - 40 000 Kč CZK
-
Snížek
Zámek
Položka č.: 250510Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:33
olej, plátno, 59 x 50 cm, sign. LD Snížek, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Šimšíková
Tři muži v kloboukách
Položka č.: 268906Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:34
olej, karton, 50 x 35 cm, sign. PD, mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Šolta
(1924-1977)
Zátoka Ha Long (Z osmého divu světa)
Položka č.: 277910Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:35
monotyp, olejový pastel, papír, 1968, 45 x 63 cm, sign. PD V. Šolta 68, rám, Ha Long – Zátoka zanořujícího se draka, je zátoka ve Vietnamu v Tonkinském zálivu. Je známá především díky svým krasovým útvarům - vápencovým skalám a strmým zalesněným ostrůvkům, které vystupují nad vodní hladinu často jen…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu
-
Otakar Štembera
(1914-1999)
Lesní divadlo
Položka č.: 262011Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:36
pastel, tuš, papír, 1982, 32,5 x 47,5 cm, sign. PD Št 82, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpka na VŠAPS ČVUT v Praze, spoluzakladatel humoristického časopisu Dikobraz
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Tichý
(1962)
Cesta III.
Položka č.: 244844Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:37
tužka, papír, 2004, 80 x 57 cm, sign. PD J. Tichý 2004, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Tichý
(1962)
Vzpomínka
Položka č.: 162824Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:38
tužka, papír, 1997, 86,5 x 62,5 cm, sign. PD J. Tichý 97, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mirka Věrčáková
(1946)
Kamarádi, nic vepřového nám není cizí
Položka č.: 257156Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:39
tempera, pastel, papír, 2012, 29,7 x 21 cm, sign. PD Mirka 2012, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 950 CZK (40 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mirka Věrčáková
(1946)
Vót těchníka!
Položka č.: 257149Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:40
tužka, pastel, tempera, kvaš, papír, 2009, 20,9 x 14,9 cm, sign. DU Mirka 2009, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mirka Věrčáková
(1946)
Zdravý rozum
Položka č.: 221128Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:41
ručně kolorovaná litografie, 2001, 26,5 x 17,3 cm, sign. PD Mirka 2001, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mirka Věrčáková
(1946)
Mladočechové
Položka č.: 221127Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:42
koláž, akvarel, tempera, papír, 2010, 34,2 x 24,5 cm, sign. DU Mirka 2010, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mirka Věrčáková
(1946)
Poznej sebe sama
Položka č.: 217747Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:43
kombinovaná technika, papír, 2003, 15,7 x 14 cm, sign. DU Mirka 2001
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mirka Věrčáková
(1946)
Život škodí zdraví
Položka č.: 217746Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:44
ručně kolorovaná litografie, 2001, 17,3 x 12,5 cm, sign. DU Mirka 2003
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO