Jiří Janda
MHD 3
Položka č.: 68Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:37
litografie, 2017, 22 x 33 cm, sign. PD JJanda 2017, č. 3/7
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Ladislav Čepelák
(1924-2000)
Zimní pole
Položka č.: 69Vyvolávací cena: 11.500 CZK (480 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:38
akvatinta, 1967, 34 x 50 cm, sign. PD Čepelák 1967, č. 27/100, v soupisu pod č. 267, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze
Aktuální cena: 11.500 CZK (480 €)
Ladislav Čepelák
(1924-2000)
Motýli
Položka č.: 70Vyvolávací cena: 11.500 CZK (480 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:39
akvatinta, 1989, 49 x 33 cm, sign. PD Čepelák 1989, č. 24/100, v soupisu pod č. 694, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze
Martin Salajka
(1981)
Ptáci
Položka č.: 72Vyvolávací cena: 2.700 CZK (113 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:41
litografie, 2018, 47,5 x 63,5 cm, sign. PD Martin Salajka 2018, č. 15/100, žák prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)
Lucie Skřivánková
(1982)
Položka č.: 73Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:42
litografie, 2018, 32 x 48,5 cm, sign. LD Lucie J. SKřivánková, 2018, č. 27/60
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Ivana Lomová
Série 6 ks litografií Cvičení
Položka č.: 75Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:43
litografie, 2018, 9 x 13,1 cm, sign. PN/LN/UN Ivana Lomová , autorský tisk, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové, členka Nového sdružení pražských umělců a SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Luboš Vetengl
(1988)
Moderní sloup II
Položka č.: 76Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:44
litografie, 2009, 70 x 50 cm, sign. PD Vetengl 2009, č. 4/4, žák prof. Jiřího Lindovského na AVU v Praze, malíř, kreslíř a grafik, který se ve své tvorbě zabývá především tématem smrti, pohřebními rituály, opuštěnou krajinou a tichou atmosférou hřbitovní architektury
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Otto Placht
Toxická džungle
Položka č.: 77Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:45
litografie, 2015, 52,5 x 69,7 cm, sign. PD Otto Placht 2015, č.9/80, žák prof. A Paderlíka na AVU v Praze
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)
Ladislav Kuklík
Probuzení II
Položka č.: 78Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:46
kombinovaný lept, 2011, 48,8 x 59,5 cm, sign. DU L. Kuklík 2011, autorský tisk, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Vladimír Větrovský
Strašák
Položka č.: 79Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:47
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Vladimír Větrovský
Moucha v superpozici
Položka č.: 80Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:48
Andrea Forsterová
Položka č.: 81Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:49
litografie, 2000, 54 x 42,5 cm, sign. PD Forsterová 2000, rám, č. 38/50, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Markéta Bábkova
(1993)
V divadle
Položka č.: 82Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:50
akvatinta, 2018, 20 x 25 cm, sign. PD M.Bábková, č. 3/15
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Petr Fiala
(1969)
Úplný úlet (Ptačí mandala)
Položka č.: 83Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:51
barevná litografie, 2015, 59 x 75,5 cm, sign. VD Fiala 2014, č. 44/44, šmouha na levém okraji
Petr Fiala
(1969)
Tvář města
Položka č.: 84Vyvolávací cena: 8.800 CZK (367 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:52
barevná litografie, 2019, 75,5 x 59 cm, sign. VD Fiala, č. 10/33, jemné červené šmouhy na okrajích
Aktuální cena: 8.800 CZK (367 €)
Petr Fiala
(1969)
Sestry
Položka č.: 85Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:53
barevná litografie, 2013, 59 x 75,5 cm, sign. VD Fiala, č. 4/40, natržený pravý okraj, mimo tisk
Petr Fiala
(1969)
Pivoňka (Do středu)
Položka č.: 86Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:54
barevná litografie, 2018, 59 x 75,5 cm, sign. VD Fiala 2018, č. 29/45
Tereza Zichová
(1992)
Čekárna II
Položka č.: 87Vyvolávací cena: 2.700 CZK (113 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:55
tříbarevná litografie, 2020, 43 x 32,5 cm, sign. PD Zichová 2020, č. 7/8
Petr Nikl
Atlas velký: Hadí motýl II
Položka č.: 88Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:56
litografie, 2019, 33 x 33 cm, sign. PD Petr Nikl 2019, 45/60, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen Umělecké skupiny Tvrdohlaví
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Petr Nikl
Atlas velký: Hadí motýl III
Položka č.: 89Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:57
litografie, 2019, 33 x 33 cm, sign. PD Petr Nikl 2019, 46/60, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen Umělecké skupiny Tvrdohlaví
Martin Salajka
(1981)
Město
Položka č.: 90Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:58
litografie, 2019, 45 x 65 cm, sign. PD Martin Salajka, žák prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Michal Rapant
(1986)
And I kissed her goodbye, said “all beauty must die”
Položka č.: 91Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:59
litografie, 2019, 80 x 55,5 cm, sign. PD Michal Rapant 2019
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Martin Salajka
(1981)
Kudlanky
Položka č.: 92Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:00
litografie, 2019, 63 x 44 cm, sign. PD Martin Salajka 2019, 17/100, žák prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Otto Placht
Muž
Položka č.: 93Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:01
litografie, 2019, 58 x 48,5 cm, sign. PD Otto Placht, žák prof. A Paderlíka na AVU v Praze
Martin Salajka
(1981)
Dušičky
Položka č.: 94Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:02
litografie, 2011, 59,5 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka 2011, 51/100, ohnutý levý dolní roh, žák prof. M. Rittsteina
Michal Rapant
(1986)
Ponny nenažraný Dobrodružství je plné nepohodlí a zdržuje od oběda 03
Položka č.: 95Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:03
litografie, 2018, 50 x 32,5 cm, sign. PD Rapant 2018
Martin Salajka
(1981)
Chameleoni
Položka č.: 96Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:04
litografie, 2019, 63,5 x 44,5 cm, sign. PD Martin Salajka 19, 4/100, žák prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)
Michal Rapant
(1986)
Zátiší přežití Dobrodružství je plné nepohodlí a zdržuje od oběda 02
Položka č.: 97Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:05
litografie, 2018, 40 x 46,5 cm, sign. PD Rapant 2018, 37/75
Jitka Nesnídalová
(1983)
San Francisco
Položka č.: 99Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:06
litografie, 2016, 43 x 32 cm, sign. PD Jitka Paclík Nesnídalová 2016, č. 39/70
Michal Bednář
(1975)
Papriky
Položka č.: 100Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:07
dřevořez, 86,5 x 59 cm, sign. vzadu Michal Bednář