-
Miroslav Hrstka
Vrba
Položka č.: 281783Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:11
olej, sololit, 2000, 19,5 x 15 cm, sign. PD MH 2000, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Hrstka
Jeřáb
Položka č.: 281782Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:12
olej, sololit, 2000, 19,5 x 15 cm, sign. PD MH 2000, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Janča
(1907-1992)
Venkovské stavení
Položka č.: 217751Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:13
olej, lepenka, 23,5 x 50,5 cm, sign. LD Janča, studium na FF UJEP v Brně
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
O. Ježek
Krajina
Položka č.: 281825Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:14
olej, deska, 1945, 24,5 x 38,5 cm, sign. LD O. Ježek 45, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kahoun
Stavení
Položka č.: 281794Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:15
olej, karton, 1990, 43 x 53 cm, sign. LD Kahoun 90, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Kahoun
Silnice
Položka č.: 281793Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:16
olej, karton, 1990, 25 x 35 cm, sign. LD Kohout 90, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Karták
Vesnice
Položka č.: 281807Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:17
olej, karton, 1932, 45,5 x 53 cm, sign. PD Karták 32, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milada Kazdová
(1911-2001)
Krajina
Položka č.: 259219Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:18
olej, plátno, 50,5 x 66 cm, blindrám, Antikvariát Dlážděná, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Peregrin Kloc
(1894-?)
Hrad
Položka č.: 281795Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:19
olej, karton, 49 x 68 cm, sign. PD Kloc, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Xaver Krejčí
(1896-1957)
Krajina
Položka č.: 281812Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:20
olej, karton, 1940, 35 x 43 cm, sign. PD F. Krejčí 40, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Xaver Krejčí
(1896-1957)
Les
Položka č.: 281846Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:21
olej, plátno, 1949, 37,5 x 46 cm, sign. PD F. Krejčí 49, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Laube
(1888-?)
Osvětlená krajina
Položka č.: 279828Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:22
pastel, papír, 1959, 31 x 22 cm, sign. LD Laube 59, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
O. Linhart
Krajina
Položka č.: 281841Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:23
olej, plátno, 60 x 80 cm, sign. PD O. Linhart, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Minařík?
Chalupa u potoka
Položka č.: 281801Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:24
olej, karton, 40 x 49 cm, sign. PD Minařík, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
G. Möser
Kostel nad řekou
Položka č.: 281845Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:25
olej, karton, 1942, 34 x 47 cm, sign. PD G. Möser 42, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Pasáček
Položka č.: 280079Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:26
olej, plátno, 44 x 59 cm, sign. LD, rám, zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Lesní cesta
Položka č.: 281840Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:27
olej, karton, 49 x 35 cm, sign. LD Frajan?, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Stavení u lesa
Položka č.: 281800Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:28
tempera, sololit, 32 x 43 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Pohled na vesnici
Položka č.: 278933Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:29
tempera, papír, 24 x 32,7 cm, sign. PD nečitelně, na zadní straně štítek Záruční list, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Krajina
Položka č.: 281788Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:30
olej, karton, 20 x 28 cm, sign. PD Kozák?, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Na kraji lesa
Položka č.: 281837Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:31
olej, karton, 49 x 76,5 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Luční krajina
Položka č.: 281831Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:32
tempera, karton, 20,5 x 26 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Přehrada
Položka č.: 281828Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:33
olej, plátno, 48 x 48 cm, sign. PD, rám, uvolněný rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Potok
Položka č.: 281829Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:34
olej, plátno, 53 x 59 cm, sign. PD GŽ, rám , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Lesní krajina
Položka č.: 281827Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:35
akvarel, papír, 29,8 x 22 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Luh
Položka č.: 281844Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:36
akvarel, tuš, karton, 34 x 49 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Břízy
Položka č.: 281843Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:37
olej, sololit, 27,5 x 33,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
V rákosí
Položka č.: 281809Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:38
olej, plátno, 1984, 50 x 61 cm, sign. DU TRK 84, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Krajina
Položka č.: 281786Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:39
olej, karton, 13 x 17 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Krajina s řekou
Položka č.: 281802Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:40
olej, plátno, 69 x 58,5 cm, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO