• Neurčený autor

    U rybníka

    Položka č.: 281911

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:27

    olej, karton, 51 x 62 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    U jezera

    Položka č.: 281857

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:28

    tempera, běloba, papír, 15 x 17 cm, monogr. PD MM, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Chalupy v krajině

    Položka č.: 281858

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:29

    olej, plátno, 1982, 59 x 94 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Východ slunce

    Položka č.: 274412

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:30

    pastel, uhel, papír, 41 x 62 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina

    Položka č.: 281917

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:31

    olej, karton, 19 x 19 cm, sign. PD Wimer, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Statek mezi stromy

    Položka č.: 281859

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:32

    olej, plátno, 56 x 78,5 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina s řekou

    Položka č.: 259348

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:33

    olej, karton, 30 x 34 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Parný den (podle Antonína Slavíčka)

    Položka č.: 202563

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:34

    tempera, karton, 1975, 44,9 x 62,4 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Nosek

    (1876-1966)

    Léto v horách

    Položka č.: 281860

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:35

    olej, dřevo, 42 x 51,5 cm, sign. LD Nosek, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • V. Novák

    Letní krajina

    Položka č.: 281861

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:36

    olej, plátno, 67 x 97 cm, sign. PD V. Novák, rám, v pravé části malba mírně poškozena, rám místy poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Novotný

    (1911-2000)

    Piknik

    Položka č.: 281862

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:37

    olej, plátno, 38,5 x 51 cm, sign. PD Novotný J., rám, rám, malba mírně zašpiněna, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Padalík

    Jeřáby u Studnic

    Položka č.: 281863

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:38

    olej, karton, 33,5 x 69 cm, sign. PD Padalík, rám, Obec Studnice ležící jižně od města Hlinska patří mezi nejstarší lidská sídliště v celé oblasti Českomoravské vysočiny., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Krajina s řekou

    Položka č.: 279071

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:39

    rudka, papír, 28 x 39 cm, sign. PN Pitrmann, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Pokorný

    Večer

    Položka č.: 281918

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:40

    olej, karton, 19 x 26 cm, sign. LD Pokorný, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Sedláček

    (1909-1993)

    Na břehu

    Položka č.: 277868

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:41

    olej, karton, 25 x 60 cm, sign. PD Sedláček, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák prof. Čutty

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Slavík

    Krajina

    Položka č.: 279073

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:42

    olej, plátno, 47 x 58 cm, sign. PD Slavík St., rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Stehlík

    (1948-1999)

    Krajina

    Položka č.: 281864

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:43

    olej, překližka, 37,5 x 56,5 cm, sign. PD J. Stehlík, rám, na rámu drobné oděrky, žák prof. J. Kolomazníka a R. Šraibra na Střední průmyslové škole kamenické a sochařské v Hořicích

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stoll

    Romantická krajina

    Položka č.: 277889

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:44

    olej, dřevo, 25,5 x 35,5 cm, sign. PD Stoll pinx. , rám, zlacený rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Šefl

    (1898-1963)

    Krajina

    Položka č.: 279064

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:45

    tempera, tuš, běloba, papír, 42 x 30,5 cm, sign. PD Šefl, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze, člen skupiny Kvart

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Šelestov

    Zimní krajina

    Položka č.: 270109

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:46

    olej, malířská lepenka, 30 x 42 cm, sign. PD D. Šelest., rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • S. Šoun

    Pasáček

    Položka č.: 281865

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:47

    olej, plátno, 50,5 x 60 cm, sign. PD S Šoun, rám, v horní části protržené plátno, na malbě škrábanec, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Toman

    (1886-1942)

    Krajina

    Položka č.: 259197

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:48

    olej, karton, 47,5 x 65,5 cm, sign. PD Toman Fr., rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arnošt Tuček

    Lesní cesta

    Položka č.: 270110

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:49

    olej, plátno, 1932, 62 x 30 cm, sign. PD 1932 A. Tuček, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Tůma

    Krajina

    Položka č.: 281866

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:50

    olej, karton, 25 x 34,5 cm, sign. LD J. Tůma, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Uhlíř

    (1900-?)

    Chalupy u vody

    Položka č.: 246205

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:51

    tempera, běloba, papír, 1965, 45 x 65,5 cm, sign. PD Uhlíř 65, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Ullrych

    (1893-1948)

    Krajina

    Položka č.: 281867

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:52

    kombinovaná technika, karton, 1940, 50 x 72 cm, sign. LD B. Ullrych 1940, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Veržakovský

    Krajina s mostem

    Položka č.: 281919

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:53

    olej, plátno, 1940, 62,5 x 88 cm, sign. PD K. Veržakovský 40, rám, oboustranná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Veselý

    Krajina

    Položka č.: 279066

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:54

    olej, dřevotříska, 1953, 38,5 x 50 cm, sign. PD Veselý 53, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Zemina

    (1899-1990)

    Krajina

    Položka č.: 281920

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:55

    akvarel, papír, 1916, 22,8 x 15,7 cm, sign. LD Zemina 1916, rám, ošoupaný rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Šarka Bartoňová

    Řez cibulí?

    Položka č.: 260079

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:00

    litografie, 48,5 x 32,4 cm, sign. PD Šarka Bartošková, autorský tisk, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook