• Šindelek

    Přímořská vila

    Položka č.: 264950

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:52

    akvarel, uhel, papír, 19,8 x 29 cm, sign. PD Šindelek , rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Milovaný kraj - Návraty I

    Položka č.: 264952

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:54

    linoryt, 20 x 13,3 cm, sign. PD F. Fišer, pasparta, zkušební tisk, zašlá páska pasparty, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Miloslav Nováček

    (1923-1994)

    Motýli

    Položka č.: 264953

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:56

    serigrafie, 15,2 x 12,7 cm, sign. PD M. Nováček, pasparta, č. 117/150, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Lorenc

    Chalupa v horách

    Položka č.: 264955

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:58

    olej, plátno, překližka, 1958, 21 x 32,5 cm, sign. PD Lorenc 1958, rám, malba zažloutlá, rám zašlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Horská krajina s potokem

    Položka č.: 264956

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:00

    dřevoryt, 24 x 18,4 cm, sign. PD Lukavský, rám, rám mírně zašlý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Ferdinand Rubeš

    (1887-1944)

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 265800

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:02

    akvarel, tuš, papír , 24,3 x 55,5 cm, sign. PD Rubeš , rám, pasparta mírně zašlá, rám místy otlučený , pasparta zašlá , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Michal Romberg

    (1918-1982)

    Návrh kostýmu Ladislava Peška

    Položka č.: 265830

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:04

    akvarel, tuš, papír, 21 x 16,5 cm, DU M. Romberg, rám, PH Pešek, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák F. Kysely, člen UB

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Jiří Slíva

    Cibulka

    Položka č.: 266177

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:06

    suchá jehla, 21,5 x 19,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, a. t., antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Dívky

    Položka č.: 266310

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:08

    lept, 1950, 14,8 x 21,2 cm, sign. PD P. Kotík 1950, pasparta, č. A/6, zažloutlý papír, pasparta mírně otřepená, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Rastislav Michal

    Ráno v Paříži

    Položka č.: 266367

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:10

    litografie, 1976, 44 x 29 cm, sign. PD Michal, č. 7/12, na zadní straně popsáno autorem, LD monogr. na kameni M, v horní části lehce ohmataný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 266390

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:12

    serigrafie, 1977, 59,5 x 49,2 cm, sign. LD 77, papír při krajích mírně ohmataný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • J. V. Schwarz

    (1908-1988)

    Venuše

    Položka č.: 266751

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:14

    dřevořez, 1965, 20 x 9,2 cm, sign. PD J. V. Schwarz, LD 7. 3. 65 České Budějovice, papír nepatrně zažloutlý, místy lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • J. V. Schwarz

    (1908-1988)

    Silueta

    Položka č.: 266752

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:16

    dřevořez, 16 x 9,9 cm, sign. PD J. V. Schwarz, pasparta, LD lehce patrné PF po vygumování, v rozích papíru zažloutlé trojúhelníky, na levém okraji papíru zažloutlý proužek, u horního okraje na dvou místech přilepeno hnědou papírovou páskou k paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Šindelek

    Eforie Sud

    Položka č.: 267049

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:18

    akvarel, tuška, papír, 1969, 21,5 x 41 cm, sign. PD Šindelek 69, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Šindelek

    Kanoe na mořském břehu

    Položka č.: 267050

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:20

    tempera, karton, 1969, 24,5 x 47 cm, sign. PD Šindelek 69, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Položka č.: 267122

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:22

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Prchal

    Autoškola

    Položka č.: 267177

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:24

    tuš, papír, 21 x 29,7 cm, sign. PD JP, nahoře v kresbě text: Říkal jste, abych zahřála motor!, PD tužkou: Prchal-Pajmanová; 36, v pravém dolním rohu šedá šmouha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Josef Prchal

    Rybaření

    Položka č.: 267178

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:26

    tuš, papír, 21 x 29,7 cm, sign. PD JP, PH text ...Takhle daleko od splávku ...Takhle daleko od žížaly!, PD tužkou Prchal-Pajmanová; 24,5%, po okrajích papíru nékolik šedých šmouh /otisků prstů, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Josef Prchal

    Pomlázka

    Položka č.: 267179

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:28

    tuš, papír, 21 x 29,7 cm, sign. LD JP, dole pod kresbou text: Jó, Zuzanka je doma, ale upozorňuju tě, že ji řežu denně a je to stejně houby platný!, PH tužkou Prchal-Pajmanová, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • C. E. Wagstaff

    Lord Clarendon

    Položka č.: 267251

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:30

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by C. E. Wagstaff from the Picture in the Bodleian Library, mírně zažloutlý papír, při horním okraji skvrna od vody, na levém okraji papír lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • E. Scriven

    Sir W. Herschell

    Položka č.: 267252

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:32

    mědirytina, 13 x 10,1 cm, značeno PD Engraved by E. Scriven, LD Painted by J. Russell R.A., při levém okraji žluté flíčky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Josef Sahula

    Podvečer

    Položka č.: 267256

    Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:34

    litografie, 17 x 12,5 cm, sign. PD Josef Sahula, rám, č. 33/130, papír nepatrně zažloutlý, , na rámunepatrné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

  • Boris Soukup

    (1932-1984)

    A druhý den - jako by o tom nikdo nevěděl

    Položka č.: 267698

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:36

    suchá jehla, 1974, 49,5 x 39,5 cm, sign. PD B. Soukup 74, č. 1/10, v levé části uprostřed papír natržen, při dolním okraji na několika místech lehounce natrženo, v horní části mimo tisk zašedlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Beneše na VŠUP v Praze a A. Pelce na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Eva Jandejsková

    Dívka s červenou růží

    Položka č.: 267776

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:38

    keramika, 25,5 x 15,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Jiří Müller

    (1934-2014)

    Motýl / Vesnice

    Položka č.: 268049

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:40

    tuš, pastel, papír, 1970, 20,2 x 15,5 cm, sign. DU Jiří Müller 1970, DU p. M. Novákové, na jedné straně papíru motýl, z druhé strany kresba vesnice, papír zašlý a zažloutlý, v rozích stopy po hnědé papírové pásce, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

  • Jiří Müller

    (1934-2014)

    Svíčka

    Položka č.: 268050

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:42

    tuš, akvarel, kombinovaná technika, papír, 1970, 17,9 x 14,4 cm, sign. PD Jiří Müller 2. srpna 1970, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • František Peterka

    (1920-2007)

    Vesmírná kolize

    Položka č.: 268070

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:44

    lept, 1958, 6 x 5,8 cm, sign. DU František Peterka 58, papír při levém okraji ve spodní části nepatrně ušpiněn (nezasahuje do tisku), antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Portrét muže

    Položka č.: 268072

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:46

    dřevořyt, 1956, 17,6 x 14,9 cm, sign. PD Jan Halla 56, pasparta, č. 29/100, látková páska od pasparty po celé pravé délce odchlíplá, antiqari.at Radhošťská, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Portrét muže

    Položka č.: 268074

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:48

    dřevoryt, 18,5 x 15,5 cm, sign. PD Jan Halla, pasparta, nátisk, papír lehce zažloutlý, pasparta v levém dolním rohu poškozena vodou, látková páska kolem pasparty místy ušpiněna, antiqari.at Radhošťská, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • J. Posselwhite

    Sir Richard Arkwright

    Položka č.: 268089

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:50

    mědirytina, 13 x 10,2 cm, značeno PD Posselwhite sct.; LD Wright Pinx., při levém okraji zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)