Šindelek
Přímořská vila
Položka č.: 264950Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:52
akvarel, uhel, papír, 19,8 x 29 cm, sign. PD Šindelek , rám, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Milovaný kraj - Návraty I
Položka č.: 264952Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:54
linoryt, 20 x 13,3 cm, sign. PD F. Fišer, pasparta, zkušební tisk, zašlá páska pasparty, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Miloslav Nováček
(1923-1994)
Motýli
Položka č.: 264953Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:56
serigrafie, 15,2 x 12,7 cm, sign. PD M. Nováček, pasparta, č. 117/150, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Lorenc
Chalupa v horách
Položka č.: 264955Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:58
olej, plátno, překližka, 1958, 21 x 32,5 cm, sign. PD Lorenc 1958, rám, malba zažloutlá, rám zašlý, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
Horská krajina s potokem
Položka č.: 264956Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:00
dřevoryt, 24 x 18,4 cm, sign. PD Lukavský, rám, rám mírně zašlý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Ferdinand Rubeš
(1887-1944)
Pohled na Karlův most
Položka č.: 265800Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:02
akvarel, tuš, papír , 24,3 x 55,5 cm, sign. PD Rubeš , rám, pasparta mírně zašlá, rám místy otlučený , pasparta zašlá , antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Michal Romberg
(1918-1982)
Návrh kostýmu Ladislava Peška
Položka č.: 265830Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:04
akvarel, tuš, papír, 21 x 16,5 cm, DU M. Romberg, rám, PH Pešek, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák F. Kysely, člen UB
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Jiří Slíva
Cibulka
Položka č.: 266177Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:06
suchá jehla, 21,5 x 19,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, a. t., antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Pravoslav Kotík
(1889-1970)
Dívky
Položka č.: 266310Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:08
lept, 1950, 14,8 x 21,2 cm, sign. PD P. Kotík 1950, pasparta, č. A/6, zažloutlý papír, pasparta mírně otřepená, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Rastislav Michal
Ráno v Paříži
Položka č.: 266367Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:10
litografie, 1976, 44 x 29 cm, sign. PD Michal, č. 7/12, na zadní straně popsáno autorem, LD monogr. na kameni M, v horní části lehce ohmataný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
Abstraktní kompozice
Položka č.: 266390Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:12
serigrafie, 1977, 59,5 x 49,2 cm, sign. LD 77, papír při krajích mírně ohmataný, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
J. V. Schwarz
(1908-1988)
Venuše
Položka č.: 266751Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:14
dřevořez, 1965, 20 x 9,2 cm, sign. PD J. V. Schwarz, LD 7. 3. 65 České Budějovice, papír nepatrně zažloutlý, místy lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
J. V. Schwarz
(1908-1988)
Silueta
Položka č.: 266752Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:16
dřevořez, 16 x 9,9 cm, sign. PD J. V. Schwarz, pasparta, LD lehce patrné PF po vygumování, v rozích papíru zažloutlé trojúhelníky, na levém okraji papíru zažloutlý proužek, u horního okraje na dvou místech přilepeno hnědou papírovou páskou k paspartě, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Šindelek
Eforie Sud
Položka č.: 267049Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:18
akvarel, tuška, papír, 1969, 21,5 x 41 cm, sign. PD Šindelek 69, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 180 CZK (8 €)
Šindelek
Kanoe na mořském břehu
Položka č.: 267050Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:20
tempera, karton, 1969, 24,5 x 47 cm, sign. PD Šindelek 69, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Položka č.: 267122Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:22
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Josef Prchal
Autoškola
Položka č.: 267177Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:24
tuš, papír, 21 x 29,7 cm, sign. PD JP, nahoře v kresbě text: Říkal jste, abych zahřála motor!, PD tužkou: Prchal-Pajmanová; 36, v pravém dolním rohu šedá šmouha, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Josef Prchal
Rybaření
Položka č.: 267178Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:26
tuš, papír, 21 x 29,7 cm, sign. PD JP, PH text ...Takhle daleko od splávku ...Takhle daleko od žížaly!, PD tužkou Prchal-Pajmanová; 24,5%, po okrajích papíru nékolik šedých šmouh /otisků prstů, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Josef Prchal
Pomlázka
Položka č.: 267179Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:28
tuš, papír, 21 x 29,7 cm, sign. LD JP, dole pod kresbou text: Jó, Zuzanka je doma, ale upozorňuju tě, že ji řežu denně a je to stejně houby platný!, PH tužkou Prchal-Pajmanová, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
C. E. Wagstaff
Lord Clarendon
Položka č.: 267251Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:30
mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by C. E. Wagstaff from the Picture in the Bodleian Library, mírně zažloutlý papír, při horním okraji skvrna od vody, na levém okraji papír lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
E. Scriven
Sir W. Herschell
Položka č.: 267252Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:32
mědirytina, 13 x 10,1 cm, značeno PD Engraved by E. Scriven, LD Painted by J. Russell R.A., při levém okraji žluté flíčky, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Josef Sahula
Podvečer
Položka č.: 267256Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:34
litografie, 17 x 12,5 cm, sign. PD Josef Sahula, rám, č. 33/130, papír nepatrně zažloutlý, , na rámunepatrné oděrky, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 170 CZK (8 €)
Boris Soukup
(1932-1984)
A druhý den - jako by o tom nikdo nevěděl
Položka č.: 267698Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:36
suchá jehla, 1974, 49,5 x 39,5 cm, sign. PD B. Soukup 74, č. 1/10, v levé části uprostřed papír natržen, při dolním okraji na několika místech lehounce natrženo, v horní části mimo tisk zašedlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Beneše na VŠUP v Praze a A. Pelce na AVU tamtéž
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Eva Jandejsková
Dívka s červenou růží
Položka č.: 267776Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:38
keramika, 25,5 x 15,5 cm, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Jiří Müller
(1934-2014)
Motýl / Vesnice
Položka č.: 268049Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:40
tuš, pastel, papír, 1970, 20,2 x 15,5 cm, sign. DU Jiří Müller 1970, DU p. M. Novákové, na jedné straně papíru motýl, z druhé strany kresba vesnice, papír zašlý a zažloutlý, v rozích stopy po hnědé papírové pásce, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 170 CZK (8 €)
Jiří Müller
(1934-2014)
Svíčka
Položka č.: 268050Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:42
tuš, akvarel, kombinovaná technika, papír, 1970, 17,9 x 14,4 cm, sign. PD Jiří Müller 2. srpna 1970, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
František Peterka
(1920-2007)
Vesmírná kolize
Položka č.: 268070Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:44
lept, 1958, 6 x 5,8 cm, sign. DU František Peterka 58, papír při levém okraji ve spodní části nepatrně ušpiněn (nezasahuje do tisku), antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jan Halla
(1926-1988)
Portrét muže
Položka č.: 268072Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:46
dřevořyt, 1956, 17,6 x 14,9 cm, sign. PD Jan Halla 56, pasparta, č. 29/100, látková páska od pasparty po celé pravé délce odchlíplá, antiqari.at Radhošťská, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jan Halla
(1926-1988)
Portrét muže
Položka č.: 268074Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:48
dřevoryt, 18,5 x 15,5 cm, sign. PD Jan Halla, pasparta, nátisk, papír lehce zažloutlý, pasparta v levém dolním rohu poškozena vodou, látková páska kolem pasparty místy ušpiněna, antiqari.at Radhošťská, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
J. Posselwhite
Sir Richard Arkwright
Položka č.: 268089Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:50
mědirytina, 13 x 10,2 cm, značeno PD Posselwhite sct.; LD Wright Pinx., při levém okraji zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)