• Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Polský hřeben - Vysoké Tatry

    Položka č.: 239733

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:06

    měkký kryt, 29 x 36,7 cm, sign. PD F. Duša, č. 11, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák M. Slevogta, člen Koliby, obce umělecké tvorby na Moravě, SČUG Hollar, Skupiny výtvarných umělců v Brně, Umělecké besedy v Praze, Bloku výtvarných umělců, Svazu čs. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Sestřičky

    Položka č.: 239734

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:07

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Kadeřábek

    (1915-2002)

    Lesní bystřina

    Položka č.: 239735

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:08

    litografie, 1943, 46,7 x 32,6 cm, sign. PD J. Kadeřábek 43, rám, prémie Jednoty umělců výtvarných v Praze, při horním okraji mimo tisk mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák. prof. J. Obrovského na AVU v Praze, člen jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Kostel ve vsi

    Položka č.: 239736

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:09

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Alfréd Kubín

    (1877-1959)

    Matka

    Položka č.: 239737

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:10

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Hlava ženy

    Položka č.: 239738

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:11

    lept, 1944, 15,7 x 11,8 cm, sign. PD Václav Rabas, rám, PF 1945, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace, H. Schwaigera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Mechanismus utrpení

    Položka č.: 239739

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:12

    lept, 1927, 24,1 x 27,2 cm, sign. Jan Rambousek 1927, PF 1927, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Na koních přez řeku

    Položka č.: 239740

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:13

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Sáňkování

    Položka č.: 239741

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:14

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Svážení kmenů v Lužických horách

    Položka č.: 239742

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:15

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Vánoční prskavky

    Položka č.: 239743

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:16

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Dáma s růží

    Položka č.: 239744

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:17

    suchá jehla, 1931, 11,7 x 9,7 cm, sign. PD Viktor Stretti, PF 1932, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    In memoriam Vincence Paulusa

    Položka č.: 239745

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:18

    dřevoryt, 16,6 x 11,8 cm, sign. PD JVáchal, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Pohled na Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 239746

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:19

    měkký kryt, 29,5 x 24,5 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, mírně zvlněný papír, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Aleša Vaic

    (1920-2010)

    Pražské Benátky

    Položka č.: 239747

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:20

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Ziegler

    (1868-?)

    Zdeněk Fibich, Bedřich Smetana a Antonín Dvořák

    Položka č.: 239748

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:21

    tisk, 25 x 40 cm, značeno PD Fziegler 1932, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alena Antonová

    Zátiší s vínem a jablky

    Položka č.: 239749

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:22

    lept, 2008, 2,95 x 19,8 cm, sign. PD A. Antonová 08, č. 141/200, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

  • Karel Beneš

    Pomník Jana Husa

    Položka č.: 239750

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:23

    litografie, 1989, 14,1 x 12,1 cm, sign. DU Kbeneš 89, 38/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Blanka Bohdanová

    Jablka

    Položka č.: 239751

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:24

  • Václav Bubeníček

    (1913-1989)

    Kostel

    Položka č.: 239752

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:25

    litografie, 12,8 x 13 cm, sign. PD V. Bubeníček, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Dagmar Černá

    Hýl

    Položka č.: 239753

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:26

    dřevořez, 21,3 x 15,1 cm, sign. PD Dagmar Černá, č. 96/150, vzadu štítek s popisem, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Dudek

    Bohyně

    Položka č.: 239754

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:27

    akvatinta, 2002, 14,1 x 9,9 cm, sign. PD Josef Dudek 2002, 15/130, Antikvariát Dlážděná, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ludvík Feller

    Položka č.: 239755

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:28

    litografie, 21 x 28,5 cm, sign. PD Feller, 5/40, Antikvariát Dlážděná

  • Jiří Fixl

    (1950)

    Škatuláci

    Položka č.: 239756

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:29

    litografie, 31,1 x 20,2 cm, sign. PD J. Fixl, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Holub

    Anděl

    Položka č.: 239757

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:30

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Holub

    Položka č.: 239758

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:31

    litografie, 1997, 32,5 x 37,5 cm, sign. PD JHolub 97, 9/20, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Klímy na SUPŠ v Uherském Hradišti, člen Asociace užité grafiky

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Miroslav Houšť

    Mariánské lázně

    Položka č.: 239759

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:32

    litografie, 27 x 21 cm, sign. PD Mir. Houšt, autorský tisk, papír na okraji jen nepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Padající listy

    Položka č.: 239760

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:33

    suchá jehla, 24,7 x 18,4 cm, sign. DU L. Jandová, oříznutý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 3 grafických listů (Růže, Strom, Dívka s rouškou)

    Položka č.: 239761

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:34

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 3 grafických listů (Torzo, Náhrobek, Pohled na město)

    Položka č.: 239762

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:35