• Neznámý autpr

    Zbojníci

    Položka č.: 237538

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 21:28

    akvarel, papír, 18,5 x 25 cm, papír na okrajích odřen, na rozích stopy po špendlících, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Západ slunce nad polem

    Položka č.: 237539

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 21:30

    suchý pastel, karton, 21,3 x 25,4 cm, místy lehce odřeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Most

    Položka č.: 237540

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 21:32

    litografie, 1968, 18,4 x 44,5 cm, sign. PD 68, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Chrám svatého Víta

    Položka č.: 237541

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 21:34

    litografie, 1973, 43,5 x 25,1 cm, sign. PD 73, pasparta, č. 76/250, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Rathouský

    (1924-2003)

    V odrazu hladiny

    Položka č.: 237547

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 21:36

    serigrafie, 2001, 10 x 12 cm, sign. PD Rathouský, antiqari.at Radhošťská, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    V žlutém kruhu

    Položka č.: 237548

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 21:38

    serigrafie, 11,2 x 8,7 cm, sign. PD J. Kaiser, č. 148/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Kavan

    Had ve vejci

    Položka č.: 237549

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 21:40

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Petr Faltus

    Z diplomové práce

    Položka č.: 237558

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 21:42

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Setkání

    Položka č.: 237560

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 21:44

    litografie, 1962, 19,5 x 14 cm, sign. PD, papírová pasparta, papír nepatrně zažloutlý, na papířš žlutá skvrnka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Rozhovor

    Položka č.: 237561

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 21:46

    litografie, 1962, 20 x 11 cm, sign. PD, papírová pasparta, nepatrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Poláček

    Bonbóny prátelům nejmilejším na rok 1998

    Položka č.: 237564

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 21:48

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Věra Martinková

    Prasklé sklo a ostnatej drát

    Položka č.: 237574

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 21:50

    tisk, 1999, 13 x 9,7 cm, sign. DU Martinková 99, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Kříž

    Položka č.: 237583

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 21:52

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Spytimír Bursík

    (1924)

    Jiří Noha

    Položka č.: 237584

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 21:54

    tisk, 12,6 x 8,6 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská, pražský grafik, průmyslový výtvarník a ilustrátor

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Zasněžená vesnice

    Položka č.: 237585

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 21:56

    tuš, akvarel, papír, 1989, 11 x 15,9 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Rybník

    Položka č.: 237856

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 21:58

    pastel, papír, 1979, 23,5 x 35,3 cm, sign. LU Jaroslav Šváb 79, pasparta, pasparta otřepená prasklé skleo v levém spodním rohu, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, čl…

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Vesnice u řeky

    Položka č.: 237866

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 22:00

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Vesnice

    Položka č.: 237867

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 22:02

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Pole kam oko dohlédne

    Položka č.: 237868

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 22:04

    olej, plátno, 1989, 27,3 x 35 cm, sign. PD P. An 89, vzadu věnování autora, u levého okraje malba lehce poškozená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

    Mince

    Položka č.: 237869

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 22:06

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Čínská vladařka

    Položka č.: 237871

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 22:08

    kombinovaná technika, aklo, 24 x 21,3 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohuslav Tůma

    (1909-2004)

    Pražský hrad

    Položka č.: 237872

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 22:10

    litografie, 1986, 22 x 30,6 cm, sign. PD Bohdan Tůma 86, pasparta, při horním okraji na papíře zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Krcal

    Položka č.: 237873

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 22:12

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • M. Přichystal

    Děti blokovaných emocí

    Položka č.: 237906

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 22:14

    kombinovaná technika, papír, 1981, 21 x 25,5 cm, sign. PD M. Přichystal 81, rám, č. 3/50, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jana Reinerová

    Tunisko

    Položka č.: 237907

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 22:16

    litografie, 27,8 x 35,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, pasparta, č. 39/60, pasparta zašpiněná a otřepená, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Jana Reinerová

    Playa de los cocos - Kuba

    Položka č.: 237908

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 22:18

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jana Reinerová

    Podmořská krajina - Izrael

    Položka č.: 237909

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 22:20

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Ladislav Vraný

    Cesta krajinou

    Položka č.: 237913

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 22:22

    olej, plátno, 35 x 40 cm, sign. PD L. Vraný, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Fortin

    (1923-2005)

    Zátiší s kyticí

    Položka č.: 237914

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 22:24

    olejová tempera, karton, 50 x 34,5 cm, sign. PD Fortin, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Marina Richter

    Odhalení

    Položka č.: 237915

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 22:26

    lept, 1998, 10,9 x 7,1 cm, sign. DU, III.stav, na levém okraji papíru hnědá skvrnka, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)