• Jan Spěváček

    (1973)

    Dostaveníčko

    Položka č.: 225339

    Vyvolávací cena: 8.400 CZK (336 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 18:06

    olej, plátno, 26 x 26 cm, sign. DU J. Spěváček, rám, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 8.400 CZK (336 €)

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Diente Perdido 1.

    Položka č.: 227658

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 18:07

    fotoplymer, 2007, 20,5 x 12,5 cm, monogr. PD JH 07, č. 1/20

    Aktuální cena: 1.250 CZK (50 €)

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Diente Perdido 2.

    Položka č.: 227659

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 18:08

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Diente Perdido 3.

    Položka č.: 227660

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 18:09

  • Andrea Forsterová

    Položka č.: 228603

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 18:10

    litografie, 1997, 42,5 x 32 cm, sign. PD Andrea Forsterová 97, č. 21/40, pokrčený papír, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Alexandra Rudová

    Podvečer

    Položka č.: 228622

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 18:11

    podmalba na plastu, 2018, 50 x 40 cm

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Alexandra Rudová

    Tajemná krajina

    Položka č.: 228623

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 18:12

  • Barbora Myslikovjanová

    Ráno

    Položka č.: 228978

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 18:13

    akryl, plátno, 2011, 24,5 x 18 cm

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Petr Ptáček

    Vynořená

    Položka č.: 231808

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 18:14

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Kachničky a potrubí

    Položka č.: 231822

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 18:15

    olej, papír, 2006, 42 x 59 cm, sign. PD Jan Spěváček 06, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Alois Nožička

    Ten den

    Položka č.: 231857

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 18:16

    koláž, papír, 34,5 x 25,5 cm, sign. PD Nožička, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • John Green

    Vodní hlídka

    Položka č.: 231937

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 18:17

    kombinovaná technika, sololit, 2008, 21 x 30 cm, sign. PD Green

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jan Sytař

    (1976)

    Ruce květy

    Položka č.: 232267

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 18:18

    akryl, plátno, 2005, 50,5 x 48 cm, sign. vzadu Sytař 2005, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Jan Sytař

    (1976)

    Elio Fiorucci

    Položka č.: 232268

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 18:19

    akryl, kapa, 2006, 70 x 50 cm, sign. vzadu Sytař 06, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Jan Sytař

    (1976)

    HAK big

    Položka č.: 232269

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 18:20

    akryl, dřevo, 2007, 60 x 60 cm, sign. vzadu Sytař 07, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

  • Jan Sytař

    (1976)

    HAK-lebka

    Položka č.: 232270

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (276 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 18:21

    kombinovaná technika, dřevo, 2007, 60 x 60 cm, sign. vzadu Sytař 07, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 6.900 CZK (276 €)

  • Jiří Slíva

    Dva čápi

    Položka č.: 232463

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 18:22

    litografie, 29,5 x 39,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 11/45, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Martin Manojlín

    (1972)

    Chléb a sůl

    Položka č.: 232807

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 18:23

    dřevořez, 2006, 11 x 11 cm, sign. PD Martin Manojlín 2006, č. 24/40, žák prof. M. Michálka a A. Kračmary

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Bohunka Waageová

    Na Jiřího náměstí

    Položka č.: 232808

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 18:24

    lept, 2006, 15 x 10,5 cm, sign. DU B. Waageová 2006, č. 32/150, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Milan Němec

    Hodiny

    Položka č.: 232809

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 18:25

    mědirytina, 6,5 x 5 cm, sign. PD M. Němec

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Papír V

    Položka č.: 232810

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 18:26

    olej, pauzovací papír, 2007, 56 x 45 cm, sign. PD J. Spěváček 2007, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Papír VI

    Položka č.: 232811

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 18:27

    olej, pauzovací papír, 2006, 57 x 45 cm, sign. PD J. Spěváček 2006, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Papír VIII

    Položka č.: 232812

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 18:28

    olej, pauzovací papír, 2007, 54 x 45 cm, sign. PD J. Spěváček 2007, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

  • Pavel Brázda

    (1926)

    Duchoslav zářivý 1-3

    Položka č.: 232813

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 18:29

    digitální grafika, papír, 2006-2014, 39 x 30 cm, rám

  • Eva Spěváčková

    (1980)

    Hnědý a zelený

    Položka č.: 232814

    Vyvolávací cena: 5.300 CZK (212 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 18:30

    olej, plátno, 2007, 50 x 60 cm, sign. vzadu Spěváčková 2007, žákyně doc. P. Veselého a T. Lahody na FaVU při VUT v Brně

    Aktuální cena: 5.300 CZK (212 €)

  • Radko Pechar

    (1963)

    Kohoutí kříž

    Položka č.: 232815

    Vyvolávací cena: 2.950 CZK (118 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 18:31

    olej, lepenka, 1991, 68,5 x 49 cm, sign. PD Pechar 91, rám

    Aktuální cena: 2.950 CZK (118 €)

  • Dan Trantina

    Černí Hatcinové

    Položka č.: 232816

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 18:32

    litografie, 2015, 37 x 27 cm, sign. PD Trantina D 15, č. 10/50, žák prof. Načeradského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Miroslav Mužík

    Tančící dům 2

    Položka č.: 232817

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 18:33

    akryl, plátno, 2018, 50 x 60 cm, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

  • Ivan Novosad

    Zebra

    Položka č.: 233515

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 18:34

    akryl, deska, 2006, 48 x 35 cm, sign. vzadu I. Novosad, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

  • MICL

    (1969)

    Dva sloni nad hladinou

    Položka č.: 237615

    Plánované ukončení: 21. 08. 2019 18:35

    litografie, 2015, 36,7 x 49,1 cm, sign. PD MICL 15, č. 19/69, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida