• Václav Špála

    (1885-1946)

    Pohlednice Prokopu Tomanovi ml.

    Položka č.: 811

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    pohlednice, 1945, Vlastnoručně psaná pohlednice s podpisem z 11.IX.1945, v původní obálce strojopisně značené Špála Václav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Bukovace a Thieleho na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Špála

    (1920-1970)

    Novoroční přání Prokopu Tomanovi ml.

    Položka č.: 812

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    novoročenka, 1969, 21 x 30 cm, PF 1969 s reprodukcí malířova díla a textem Nerudovy básně z Písní kosmických, sign. Jan Špála (studoval u prof. J.Baucha na VŠUP v Praze. Člen bývalého krajského střediska Purkyně, s nímž vystavoval. Syn jednoho z klasiků českého moderního umění, Václava Špály.). V pů…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Francis Jammes: Román zajícův

    Položka č.: 235

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, 38 linorytů, titul, úprava Jos. Čapek, překlad B. Reynek, vydala M. Florianová, Stará Říše 1920, vytiskli Kryl a Scotti, Nový Jičín, Ex. 148, 65 s., plkž. převazba, vydán ze skladu v únoru 1921, výborný stav, Antikvariát Ostrovní, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel …

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Knut Hamsun: Pan

    Položka č.: 640

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, lept J. Konůpek, úprava M. Kaláb, překlad Dr. G, Pallas, vydala grafická revue Veraikon, Praha 1912, vazba L. Bradáč, 128 s., pergamen. vazba, drobné skvrny na stránkách, vazba lehce zašpiněná, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. B…

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfons Mucha

    (1860-1939)

    Svatopluk Čech: Adamité

    Položka č.: 639

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, ilustrace A. Mucha, vydal F. Šimáček, Praha 1897, vazba Jos. Pfeiffer, 125 s., clpl. vazba se zlaceným reliéfem, zlatá ořízka, prasklá vazba, na hřbetu a v rozích lehce poškozená, drobné skvrny na papíře, ve třech rozích chybí kování, dobrý stav , Antikvariát Ostrovní, významná osobnos…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • William Henry Mote

    (1803-1871)

    Miranda

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2024 18:00

    mědirytina, 13,8 x 10,4 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, místy skvrny, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • John Henry Robinson

    (1796-1871)

    Titania

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2024 18:01

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno PD v desce J.H. Robinson, Public a Paris par Delloye, místy skvrny, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • John Henry Robinson

    (1796-1871)

    Jessika

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2024 18:02

    mědirytina, 13,5 x 10,1 cm, značeno PD v desce J.H. Robinson, Public a Paris par Delloye, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Henry Richard Cook

    (1802-1849)

    Juliette

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2024 18:03

    mědirytina, 13,5 x 10,2 cm, značeno PD v desce H. Cook, Public a Paris par Delloye, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • William Henry Mote

    (1803-1871)

    Cordelia

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2024 18:04

    mědirytina, 13 x 10,3 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Henry Richard Cook

    (1802-1849)

    Lady Macbeth

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2024 18:05

    mědirytina, 14 x 10,2 cm, značeno PD v desce H. Cook, Public a Paris par Delloye, místy zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Charles Knight

    (1743-1826)

    Anne Boleyn

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2024 18:06

    mědirytina, 12,7 x 10 cm, značeno PD v desce Knight, Public a Paris par Delloye, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • John Rogers Herbert

    (1810-1890)

    Die Königinn Katharina

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2024 18:07

    mědirytina, 12,5 x 10,1 cm, značeno LD v desce J. Herbert, Public a Paris par Delloye, místy zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • James Thomson

    (1788-1850)

    Lady Anna

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2024 18:08

    mědirytina, 12,7 x 9,8 cm, značeno PD v desce J. Thomson, Public a Paris par Delloye, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Philip Francis Stephanoff

    (1788-1860)

    Lady Grey

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2024 18:09

    mědirytina, 14,2 x 10,3 cm, značeno LD v desce F. P. Stephanoff, Public a Paris par Delloye, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • William Henry Mote

    (1803-1871)

    Die Königinn Margaretha

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2024 18:10

    mědirytina, 13,7 x 10,5 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Henry Richard Cook

    (1802-1849)

    Johanna von Ark

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2024 18:11

    mědirytina, 13,6 x 10,5 cm, značeno PD v desce H. Cook, Public a Paris par Delloye, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • William Henry Mote

    (1803-1871)

    Margaretha

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2024 18:12

    mědirytina, 13,3 x 10,3 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • George James Stodart

    (1838-1913)

    Prinzessin Katharina

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2024 18:13

    mědirytina, 13,8 x 10,2 cm, značeno PD v desce J. Stodart, Public a Paris par Delloye, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • John Henry Robinson

    (1796-1871)

    Lady Percy

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2024 18:14

    mědirytina, 14 x 10,1 cm, značeno PD v desce H. Robinson, Public a Paris par Delloye, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Edward Henry Corbould

    (1815-1905)

    Constanze

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2024 18:15

    mědirytina, 14,3 x 10,3 cm, značeno LD v desce E. Corbould, Public a Paris par Delloye, zašpiněný a potrhaný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Henry Richard Cook

    (1802-1849)

    Helena

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2024 18:16

    mědirytina, 14,3 x 10,3 cm, značeno PD v desce H. Cook, Public a Paris par Delloye, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Portia (Gemahlin des Brutus)

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2024 18:17

    mědirytina, 14,2 x 10,7 cm, značeno PD nečitelně, Public a Paris par Delloye, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Henry Richard Cook

    (1802-1849)

    Cleopatra

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2024 18:18

    mědirytina, 13,8 x 10,3 cm, značeno PD v desce H. Cook, Public a Paris par Delloye, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • William Henry Mote

    (1803-1871)

    Silvia

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2024 18:19

    mědirytina, 15 x 10,4 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Henry Richard Cook

    (1802-1849)

    Hero

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2024 18:20

    mědirytina, 14 x 10 cm, značeno PD v desce H. Cook, Public a Paris par Delloye, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • William Henry Mote

    (1803-1871)

    Celia

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2024 18:21

    mědirytina, 13,1 x 10,3 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • William Henry Mote

    (1803-1871)

    Isabella

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2024 18:22

    mědirytina, 13,7 x 10,3 cm, značeno PD v desce W. H. Motte, Public a Paris par Delloye, mírně potrhaný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Henry Richard Cook

    (1802-1849)

    Julia

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2024 18:23

    mědirytina, 14 x 10,1 cm, značeno PD v desce H. Cook, Public a Paris par Delloye, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Henry Richard Cook

    (1802-1849)

    Katharina

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2024 18:24

    mědirytina, 13,7 x 10,3 cm, značeno PD v desce H. Cook, Public a Paris par Delloye, místy lehce zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook