• Jiří Pařík

    (1930)

    Koule na noze

    Položka č.: 235047

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 22:14

    tuš, běloba na papíře, 14 x 17,5 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Dvě rakety a důstojník

    Položka č.: 235048

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 22:16

    tuš, běloba na papíře, 15 x 22 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, nepatrně zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Před publikem

    Položka č.: 235049

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 22:18

    tuš, běloba na papíře, 21 x 30 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, vpravo dole nalepeno Jiří Pařík, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    V hospodě

    Položka č.: 235076

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 22:20

    tuš, běloba na papíře, 21 x 30 cm, sign. DU JP Jiří Pařík, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Horáček

    Strom u cesty

    Položka č.: 235080

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 22:22

    pastel, papír, 1989, 42 x 52 cm, sign. PD Horáček, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Balcar

    Krajina

    Položka č.: 235082

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 22:24

    pastel, papír, 14 x 23,5 cm, sign. LD Balcar, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Novotný

    Rybník svět

    Položka č.: 235122

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 22:26

    pastel, papír, 1987, 15 x 35 cm, sign. PD Novotný 87, rám, v pravém spodním rohu skvrna od vody, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Kytička

    Položka č.: 235130

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 22:28

    akvarel, papír, 12,2 x 5,2 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Svatý Jiří

    Položka č.: 235131

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 22:30

    tužka, papír, 24 x 12 cm, sign. LD Troup, kliprám, místy mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Slunce

    Položka č.: 235132

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 22:32

    uhel, tuš, papír, 20,5 x 22,5 cm, sign. PD Troup, DU věnování: Naší Milé Lilince O. S upřímným věnováním T., na papíře drobné fialové skvrnky , antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na É…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Buddha

    Položka č.: 235133

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 22:34

    tužka, akvarel, papír, 21 x 14,7 cm, sign. LD Troup, při okrajích papír mírně zašpiněný, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Žena

    Položka č.: 235134

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 22:36

    tužka, akvarel, papír, 1987, 29,2 x 20,7 cm, sign. PD Troup, LD věnování: Milé Lilince k svátku 87, v rozích přichyceno lepenkou k papíru, papír mírně zažloutlý, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Kráska a zvíře

    Položka č.: 235303

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 22:38

    tužka, akvarel, papír, 14,3 x 16,5 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Matka

    Položka č.: 235304

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 22:40

    tužka, akvarel, papír, 12,5 x 14,3 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Louka u lesa

    Položka č.: 235338

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 22:42

    akvarel, papír, 28 x 43 cm, pasparta, na papíře zahnědlé skvrnky; pasparta zažloutlá, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Stezkou přez louku

    Položka č.: 235339

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 22:44

    akvarel, papír, 28 x 42 cm, pasparta, pasparta zažloutlá, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Doma

    Položka č.: 235340

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 22:46

    akvarel, papír, 29 x 42,5 cm, pasparta, rám, papír i pasparta zažloutlý, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Pohled na kopce

    Položka č.: 235341

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 22:48

    akvarel, papír, 1937, 29 x 37,5 cm, sign. SD Prof. J. Matějka 11/8/37, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Stromy před vesnicí

    Položka č.: 235342

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 22:50

    akvarel, papír, 29 x 42,5 cm, sign. PD J. Matějka, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zavaro

    Vyjížďka

    Položka č.: 235343

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 22:52

    litografie, 65 x 49,8 cm, sign. PD , č. 140/180, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Motýli

    Položka č.: 235344

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 22:54

    tisk, plakát, 78,8 x 67 cm, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Felix Jenewein

    (1857-1905)

    Mor

    Položka č.: 235345

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 22:56

    litografie, 1900, 34,8 x 47 cm, LD značeno na kameni F. Jenewein 1900, ., provedl B. Kočí, Praha, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Swetse na AVU v Praze, poté J. Trenkwalda na Akademie der Bildenden Künste ve Vídni, člen Umělecké besedy a Krasoumné …

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Michaela Šechtlová

    (1952)

    Hlava

    Položka č.: 235346

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 22:58

    litografie, 59 x 43 cm, sign. DU M. M. Šechtlová, č. 24/60, při spodním okraji pomuchlaný papír, nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Steve Leal

    (1962)

    Atraktivní žena

    Položka č.: 235347

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 23:00

    litografie, 88,8 x 54,6 cm, e.a. , přehnutý levý horní roh papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • D. Justin

    Akt - torzo

    Položka č.: 235348

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 23:02

    patinovaná sádra, 1993, 76 x 56 cm, PD vyryto D. Justin 93, adjustováno na dřevěné desce, místy oděrky a sedřená barva, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Strom zamilovaných

    Položka č.: 235349

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 23:04

    suchá jehla, 13.6 x 9,7 cm, papír na levém okraji ušpiněn barvou, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Fotografování

    Položka č.: 235350

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 23:06

    suchá jehla, 10,5 x 14,5 cm, papír na levém okraji ušpiněn barvou, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dům za stromy

    Položka č.: 235351

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 23:08

    suchá jehla, 14 x 9,8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dav v metru

    Položka č.: 235352

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 23:10

    suchá jehla, 17,6 x 11,2 cm, papír na okrajích ušpiněn, na pravém okraji přehnutý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Sedláková

    Stavaři pod mostem

    Položka č.: 235353

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 23:12

    lept, 24 x 31,5 cm, sign. PD Sedláková, papír na okrajích ušpiněn , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook