• Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Žena na poli

    Položka č.: 239465

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:38

    litografie, 35 x 43,8 cm, sign. PD Vojt. Sedláček, rám, č. 46/50, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Povoz s koňmi

    Položka č.: 239466

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:39

    litografie, 33 x 44,5 cm, sign. LD Voj. Sedláček, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Akt na voze

    Položka č.: 239467

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:40

    litografie, 1937, 29,5 x 45,5 cm, sign. LD Vojt. Seldáček 37, pasparta, PU tmavší skvrna, v rozích odřená pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Paganini

    Položka č.: 239469

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:42

    litografie, 1963, 40,5 x 25,5 cm, sign. PD Jan Bauch 1963, rám, č. 9/100, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Olga Čechová

    (1925-2010)

    Překročení říčky Rubikon

    Položka č.: 239470

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:43

    suchá jehla, 1983, 24 x 17,5 cm, sign. PD Olga Čechová 1983, č. 26/60, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Karel Demel

    Námluvy

    Položka č.: 239471

    Vyvolávací cena: 5.300 CZK (212 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:44

    Aktuální cena: 5.300 CZK (212 €)

  • Ota Janeček

    Akt dívky

    Položka č.: 239472

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:45

    linoryt, 12,9 x 7,9 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, č. 10/50, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Ota Janeček

    Studie aktu

    Položka č.: 239473

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:46

  • Ota Janeček

    Objekt (PF 1969)

    Položka č.: 239474

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:47

    lept, mezzotinta, 1968, 14,6 x 10,3 cm, sign. DU Ota Janeček, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

  • Ota Janeček

    Ráj

    Položka č.: 239475

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:48

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Ota Janeček

    Květina

    Položka č.: 239476

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:49

    suchá jehla, 1947, 24,5 x 18 cm, sign. DU Janeček 47, na listu originální kresba s podpisem Oty Janečka, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 4 grafických listů

    Položka č.: 239478

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:51

    4 x lept, cca 8 x 9,6 až 16 x 12 cm, všechny sign. L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 3 grafických listů ( Dívka s knihou, Dívka s listem, Portrét)

    Položka č.: 239479

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:52

    3 x lept, 13 x 9,5 a 14,5 x 9,5 a 13,8 x 9 cm, všechny sign. L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 3 grafických listů ( Akt s motýli, Dívka s rouškou, Dívka s květy)

    Položka č.: 239480

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:53

    3 x lept, 15,5 x 7,5 a 13 x 8,5 a 10,5 x 7,4 cm, všechny sign. DU L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Portrét dívky

    Položka č.: 239481

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:54

    akvatinta, 1950, 31,3 x 23,8 cm, sign. PD L. Jiřincová 50, rám, č. 1/12, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jan Hísek

    Sluneční anděl

    Položka č.: 239483

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:56

    mezzotinta, 2004, 29,6 x 19,5 cm, sign. PD Jan Hísek 2004, rám, č. XXIII/XXX, žák prof. M. Hegara a J. Solpery na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Jaroslav Hovadík

    Položka č.: 239484

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:57

    tisk z hloubky, 1994, 47 x 32 cm, sign. PD Hovadík 94, č. 1/10, studium střední uměleckoprůmyslové školy v Uh. Hradišti, přípravka pro vysoké školy umělecké, žák prof. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Josef Liesler

    Z Egypta

    Položka č.: 239485

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 12:58

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • Pavel Piekar

    Výstup z podsvětí

    Položka č.: 239488

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:01

    linoryt, 2009, 47 x 57 cm, sign. PD Pavel Piekar XI. 2009, 8/10, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium výtvarného umění u B. Kutila a manželů Hladíkových

  • Antonín Sládek

    (1942-2009)

    Dans le Vent (Ve větru)

    Položka č.: 239489

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:02

    lept, 1999, 24,5 x 17,5 cm, sign. PD A. Sládek 1999, rám, 4/20, chybí sklo, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kořínka a R. Kubíčka na SUPŠ v Uherském Hradišti, prof. A. Fišárka na VŠUP v Praze

  • Tomáš Smetana

    Křišťálová koule I

    Položka č.: 239490

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:03

    litografie, 2019, 27 x 20,5 cm, sign. PD Tomáš Smetana 2019, č. 2/8, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze

  • Tomáš Smetana

    Křišťálová koule II

    Položka č.: 239491

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:04

    litografie, 2019, 27 x 20,5 cm, sign. PD Tomáš Smetana 2019, č. 20/70, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze

  • Tomáš Smetana

    Křišťálová koule III

    Položka č.: 239492

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:05

    litografie, 2019, 27 x 20,5 cm, sign. PD Tomáš Smetana 2019, č. 10/25, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze

  • Dalibor Smutný

    (1964)

    Postavy

    Položka č.: 239493

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:06

    lept, 1989, 48 x 68 cm, sign. PD D. Smutný 89, rám, č. 4/30, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

  • Emma Srncová

    Rozkvetlá Praha

    Položka č.: 239494

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:07

    litografie, 58,5 x 40 cm, sign. PD Emma Srncová 1984, rám, 23/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Anděl

    Položka č.: 239495

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:08

    litografie, 40 x 29,5 cm, sign. DU Vlad Suchánek, č. 37/100, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Nocturno

    Položka č.: 239496

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:09

    litografie, 28,5 x 35,5 cm, sign.Vla.Suchánek, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Jiří Slíva

    Jam Session

    Položka č.: 239497

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:10

    litografie, 2009, 43 x 32 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 45/100, soukromé studium, člen SČUG Hollar

  • Jiří Slíva

    Joseph Haydn

    Položka č.: 239498

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:11

  • Jakub Špaňhel

    (1976)

    Benzinka v noci

    Položka č.: 239501

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 13:14