-
Jindřich Novák
(1923-2011)
Hostinec u kocoura
Položka č.: 281429Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:34
olej, tempera, kombinovaná technika, papír, 32,5 x 25 cm, Studoval u prof. V. Poláška a v letech 1941-1942 navštěvoval soukromou Rotterovu Školu propagační grafiky. S grafickými technikami jej seznámil Pavel Šimon. V kresbách často zachycoval pražská zákoutí, v grafice vltavské rybáře a později se v…
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Novák
(1923-2011)
U kartářky
Položka č.: 281430Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:35
olej, tempera, kombinovaná technika, papír, 30 x 34,5 cm, PD popsáno na paspartě , Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. V. Poláška a v letech 1941-1942 navštěvoval soukromou Rotterovu Školu propagační grafiky
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Novák
(1923-2011)
Fascinovaná koťata
Položka č.: 281431Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:36
olej, tempera, kombinovaná technika, papír, 31 x 25,5 cm, PD popsáno na paspartě , Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. V. Poláška a v letech 1941-1942 navštěvoval soukromou Rotterovu Školu propagační grafiky
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Novák
(1923-2011)
Kočka a pes
Položka č.: 281432Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:37
olej, tempera, kombinovaná technika, papír, 31,5 x 25,5 cm, PD popsáno na paspartě , Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. V. Poláška a v letech 1941-1942 navštěvoval soukromou Rotterovu Školu propagační grafiky
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Novák
(1923-2011)
V okně
Položka č.: 281433Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:38
olej, tempera, kombinovaná technika, papír, 32,5 x 25 cm, PD popsáno na paspartě , Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. V. Poláška a v letech 1941-1942 navštěvoval soukromou Rotterovu Školu propagační grafiky
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Novák
(1923-2011)
Hra kočky s myší
Položka č.: 281434Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:39
olej, tempera, kombinovaná technika, papír, 31 x 24 cm, PD popsáno na paspartě , Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. V. Poláška a v letech 1941-1942 navštěvoval soukromou Rotterovu Školu propagační grafiky
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Roman Trabura
(1960)
Nábřeží
Položka č.: 281435Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:40
akryl, plátno, 2019, 80 x 110 cm, sign. vzadu Roman Trabura 2019, Roman Trabura patří ke generaci, která vstoupila na výtvarnou scénu již v 80. letech. Jeho počátky jsou spjaty s prostředím undergroundu, ve kterém se věnoval hudbě. Jako výtvarník se účastnil dnes již legendárních ilegálních Konfront…
Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zbyněk Havlín
(1976)
Věneček
Položka č.: 281436Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:41
akryl, plátno, 2022, 80 x 100 cm, sign. vzadu Havlín
Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lukáš Bradáček
(1964)
Pomněnka I.
Položka č.: 281437Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:42
akryl, plátno, 2009, 70 x 70 cm, sign. DU L. Bradáček
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Gavlas
(1953)
Úsvit
Položka č.: 281438Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:43
akryl, plátno, 2000, 70 x 50 cm, sign. PD Gavlas, rám, žák J. Hadlače, V. Drápala a L. Ochrymčuka na Masarykově univerzitě v Brně
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hubatka
(1960)
Tance na přechodu
Položka č.: 281439Vyvolávací cena: 11.300 CZK (471 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:44
olej, plátno, 2011, 105 x 90 cm, sign. PD Hubatka
Aktuální cena: 11.300 CZK (471 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Macht
(1977)
Sen o Haribo
Položka č.: 281440Vyvolávací cena: 29.500 CZK (1.230 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:45
zrcadláž, 2021, 88 x 88 cm, sign. PD Jiří Macht, rám, č. 3/10
Aktuální cena: 29.500 CZK (1.230 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Mandelík
(1976)
Kouř
Položka č.: 281441Vyvolávací cena: 23.000 CZK (959 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:46
akryl na dřevěné desce, 2014, 65,5 x 80 cm, sign. zezadu Mandelík 2014, rám
Aktuální cena: 23.000 CZK (959 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Renata Drábková
(1969)
Ohňostroj
Položka č.: 281442Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:47
litá kresba, indický papír, 59 x 79 cm
Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Šárka Hrouzková
(1954)
Abstraktní kompozice
Položka č.: 281443Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:48
olej, sololit, 1989, 49,5 x 41 cm, sign. PD Hrouzková 89, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tereza Kohoutová
(1975)
Žlutá růže
Položka č.: 281444Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:49
akryl, samet, 2011, 60 x 50 cm, sign. PD TKohoutová
Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lada Knápková
(1982)
Bez názvu
Položka č.: 281445Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:50
akryl, plátno, 2007, 45 x 70 cm, sign. vzadu Lada Knápková 2007
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Toul
(1983)
Na širém moři (z cyklu Obzory)
Položka č.: 281447Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:52
tuš, tempera, karton, 2022, 42 x 59,4 cm, značeno PD matto
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Libor Jaroš
(1960)
Taneční škola pro pokročilé V.
Položka č.: 281448Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:53
akryl, plátno, 2012, 43,5 x 50 cm, sign. DU L. Jaroš, studium na SUPŠ v Brně, člen TT klubu
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Stretti
(1967)
Na moři
Položka č.: 281449Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:54
olej, plátno, 2019, 92 x 73 cm, sign. vzadu J.Stretti, Jakub Stretti je současný český malíř, pochází z rodiny malířů a grafiků Strettiů, kteří do Čech přišli již v 18. století. Vystudoval krajinomalbu na Akademii výtvarných umění v Praze v ateliéru prof. F. Hodonského a prof. K. Malicha a v průběhu…
Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Spěváček
(1973)
Žbluňk
Položka č.: 281450Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:55
olej, plátno, 2016, 75 x 110 cm, sign. PD J.Spěváček 2016, lišta, Jan Spěváček absolvoval Fakultu výtvarných umění v Brně u prof. J. Načeradského. Převážná část jeho tvorby se zaměřuje na zachycování krajinných výjevů, čímž se hlásí k tradici české krajinářské školy. Jeho hlavní zájem spočívá však v…
Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Yitt Kampak
Anima Mundi I.II. (diptych)
Položka č.: 281451Vyvolávací cena: 51.000 CZK (2.125 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:56
olej, akryl, sololit, 95 x 47 cm, LD monogr. Y.K., původem česká autorka vystudovala pražskou AVU, ale již během studií se poprvé vydala do Indonésie, která ji uchvátila natolik, že tam následně žila 12 let. Během svého pobytu studovala indonéskou kulturu a jazyky a vytvořila sbírku inspirovanou ind…
Aktuální cena: 51.000 CZK (2.125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Otava
(1950)
Praha
Položka č.: 281452Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:57
písek, tuš, akvarel, papír, 2002, 30,5 x 40,5 cm, sign. LD J. Otava 2002, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Igor Šebestík
(1943)
Krajina
Položka č.: 281453Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:58
akvarel, běloba, papír, 1976, 59 x 83 cm, sign. PD Igor Šebestík 1976, rám
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Igor Šebestík
(1943)
Count Basie
Položka č.: 281454Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:59
olej, plátno, 135 x 145 cm, sign. LD Igor Šebestík, rám, vzadu autorský štítek z Díla, malba zkrakelována, na několika místech odpadlá malba
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Míčková
(1940-2020)
Masopust
Položka č.: 281455Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:00
akvarel, uhel, papír, 1955, 32 x 44 cm, sign. PD J. Krahulíková 1955, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Raiser
(1935)
Pít či nepít, to je otázka…
Položka č.: 281456Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:01
akryl, sololit, 2021, 70 x 50 cm, sign. PD Raiser 21, Pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti příliš nezajím…
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Zálešák
(1936)
Černý jezdec (Ofélie)
Položka č.: 281457Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:02
olej, sololit, 2014, 120 x 85 cm, sign. PD Z.Zálešák 2014 , rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Nové kimono
Položka č.: 281458Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:03
dřevoryt, 35 x 23,8 cm, podlepeno čtvrtkou, mírně poškozené, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Zahradník
Položka č.: 281459Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:04
dřevoryt, 33,6 x 23,9 cm, poškozené, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO