• Kamila Ženatá

    Ex libris PhMr. Iva Horská

    Položka č.: 229999

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:50

    suchá jehla,papír, 10,5 x 6,2 cm, sign. PD Kamila Ženatá, autorský tisk, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Milan Coufal

    Bezčasí 3.

    Položka č.: 231277

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:51

    frotáž, tužka, 2001, 21 x 30 cm, monogr. PD M. C. 2001

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Milan Coufal

    15.44 hod

    Položka č.: 231278

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:52

    frotáž, tužka, 2001, 21 x 30 cm, monogr. LD M. C.

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Milan Coufal

    Bezčasí 2.

    Položka č.: 231279

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:53

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • John Green

    Čuk a keg - jak jeli lodí

    Položka č.: 231284

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:54

    kombinovaná technika, sololit, 2008, 30 x 40 cm, sign. PD Green

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Milan Coufal

    Bezčasí 1.

    Položka č.: 231525

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:55

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Milan Coufal

    10.20 hod

    Položka č.: 231526

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:56

    frotáž, tužka, 2001, 21 x 30 cm, monogr. PD M. C.

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Milan Coufal

    P.

    Položka č.: 231527

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:57

    frotáž, tužka, 1997, 21 x 30 cm, monogr. PD M. C. 1997

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Pravoslav Nesrovnal

    Zimní pole

    Položka č.: 231537

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:58

    tempera, lepenka, 2005, 53 x 62 cm, sign. PD Nesrovnal 2005, rám, soukromý žák K. Valtra

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Blanka Jakubčíková

    (1971)

    Bez názvu V

    Položka č.: 231553

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 18:59

    kombinovaná technika, papír, 2008, 99,5 x 70 cm, monogr. vzadu B. J. 08, absolventka ateliéru kresby na Fakultě výtvarných umění v Brně, ateliéru kresby Václava Stratila, ve své tvorbě propojuje obrazovou část s psaným textem, častým námětem jejích obrazů je náboženství a reflexe sexuality v mnoha p…

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Zimní okno

    Položka č.: 231705

    Vyvolávací cena: 720 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 19:00

    suchá jehla, 1999, 13 x 10 cm, sign. PD Jan Otava 99, č. I/25, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 720 CZK (29 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Jiné místo

    Položka č.: 232047

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 19:01

    suchá jehla, 1996, 19 x 49 cm, sign. PD Tomáš 96, č. 6/30, studium na SUPŠ v Praze

  • Tomáš Hřivnáč

    Clona

    Položka č.: 232048

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 19:02

    suchá jehla, 1994, 9 x7 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 94, č. 21/40, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Klobouk

    Položka č.: 232049

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 19:03

    suchá jehla, 1992, 12 x 9,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 92, č. 8/20, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • František Hubatka

    Hlad

    Položka č.: 232255

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 19:04

    pastel, papír, 2005, 70 x 50 cm, sign. PD Hubatka 05

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Jan Sytař

    (1976)

    Emo s lebkou

    Položka č.: 232264

    Vyvolávací cena: 7.200 CZK (288 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 19:05

    kombinovaná technika, plátno, 2007, 40 x 50 cm, sign. vzadu Sytař 07, vzadu podpis autora, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 7.200 CZK (288 €)

  • Jan Sytař

    (1976)

    P53

    Položka č.: 232272

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (232 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 19:06

    akryl, plátno, 2007, 35 x 40 cm, sign. vzadu Sytař 07, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 5.800 CZK (232 €)

  • Alois Nožička

    Zánik fresky

    Položka č.: 233517

    Vyvolávací cena: 9.600 CZK (384 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 19:07

    fotografie, 1987, 29,6 x 22,3 cm, sign. vzadu Nožička 1987, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 9.600 CZK (384 €)

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Oheň

    Položka č.: 235285

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 19:08

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Roman Franta

    Love (tmavězelená varianta)

    Položka č.: 235446

    Vyvolávací cena: 2.250 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 19:09

    litografie, 2011, 50 x 35 cm, sign. PD R. Franta, č. 2/4, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.250 CZK (90 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Do jogurtu

    Položka č.: 235447

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 19:10

    litografie, 2008, 49 x 32 cm, sign. PD Lukáš Miffek 08, č. 91/100, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Ráno na kopci

    Položka č.: 235448

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 19:11

    uhel, papír, 2009, 29,7 x 42 cm, sign. zezadu Vetengl 2009, pasparta, Další nápad nejlépe ukazuje obraz, který je malovaný, a je spíše klasickým pohledem krajináře na hřbitovní krajinu. Znázorňuje předměty, z kterých se vlastně hřbitov skládá – například hroby, cesty, stromy,…. Obraz je barevně redu…

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Moderní dům

    Položka č.: 235449

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 19:12

    pigment, papír, 2010, 50 x 29,5 cm, sign. zezadu Vetengl 2010, žák prof. Jiřího Lindovského na AVU v Praze, malíř, kreslíř a grafik, který se ve své tvorbě zabývá především tématem smrti, pohřebními rituály, opuštěnou krajinou a tichou atmosférou hřbitovní architektury

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Jízda na kole II

    Položka č.: 235450

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 19:13

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Koksovna II

    Položka č.: 235451

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 19:14

    linoryt, 2010, 100 x 70 cm, sign. PD Vetengl 2010, č. 4/7, žák prof. Jiřího Lindovského na AVU v Praze, malíř, kreslíř a grafik, který se ve své tvorbě zabývá především tématem smrti, pohřebními rituály, opuštěnou krajinou a tichou atmosférou hřbitovní architektury

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Médea

    Položka č.: 235452

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 19:15

    litografie, 2012, 50 x 35 cm, sign. PD Vetengl 2012, č. /6, žák prof. Jiřího Lindovského na AVU v Praze, malíř, kreslíř a grafik, který se ve své tvorbě zabývá především tématem smrti, pohřebními rituály, opuštěnou krajinou a tichou atmosférou hřbitovní architektury

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Položka č.: 235453

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 19:16

    sítotisk, 2012, 39 x 54,5 cm, sign. PD Vetengl 2012, č. /8, žák prof. Jiřího Lindovského na AVU v Praze, malíř, kreslíř a grafik, který se ve své tvorbě zabývá především tématem smrti, pohřebními rituály, opuštěnou krajinou a tichou atmosférou hřbitovní architektury

  • Kamila Ženatá

    Ex libris Nora Grumlíková

    Položka č.: 235454

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 19:17

    suchá jehla,papír, 13 x 8 cm, sign. PD Kamila Aubrechtová, č. 7/50, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Kamila Ženatá

    Ex libris Terezka

    Položka č.: 235455

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 19:18

    suchá jehla,papír, 10, x 6,3 cm, sign. PD Kamila Ženatá, autorský tisk, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Alois Nožička

    Žabí zpěv

    Položka č.: 235456

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 19:19

    digitální fotografie, 2004, 30 x 21 cm, sign. vzadu Nožička 2004, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)