• Boris Jirků

    Poté

    Položka č.: 684

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:07

    kombinovaná technika, papír, 1991, 63 x 44 cm, sign. PD Boris Jirků 91, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Akt dívky

    Položka č.: 685

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:08

    tužka, ruční papír MBM, 2004, 65 x 50 cm, sign. LD Kadrnožka 04, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Akt dívky

    Položka č.: 686

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:09

    tužka, ruční papír MBM, 2004, 65 x 50 cm, sign. LD Kadrnožka 04, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

  • Jan Křížek

    Karbaníci

    Položka č.: 687

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:10

    akvarel, papír, 35,5 x 44,5 cm, sign. PD J. Křížek, rám, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jan Křížek

    Karbaníci

    Položka č.: 688

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:11

    akvarel, tuš, papír, 35,5 x 44,5 cm, sign. PD Jan Křížek, rám, vzadu popsáno, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Antonín Kybal

    (1901-1971)

    Pierot

    Položka č.: 689

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:12

    pastel, uhel, papír, 29 x 19 cm, sign. PD Akyb., Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Mařatky a A. Hofbauera na VŠUP v Praze, člen Artěl, Svazu českého díla a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Michaela Lesařová- Roubíčková

    Pusa

    Položka č.: 690

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:13

    kombinovaná technika, papír, 1980, 12 x 11,5 cm, sign. PD Lesařová-Roubíčková, pasparta, č.1/1 orig., antiqari.at Radhošťská

  • Jana Míčková

    Motýl

    Položka č.: 691

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:14

    pastel, papír, 1970, 48 x 64 cm, sign. DU Jana 70, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Miloš Noll

    (1926-1998)

    Jazz - rock

    Položka č.: 692

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:15

    koláž, papír, 1991, 15 x 22 cm, sign. PD Noll 3/80, žák prof. J. Kaplického, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Miloš Noll

    (1926-1988)

    Z Biologického atlasu

    Položka č.: 693

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (340 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:16

    kombinovaná technika, papír, 1984, 21,5 x 29,5 cm, sign. PD Noll 84, rám

    Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Položka č.: 694

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:17

    pastel, tuš, papír, 33 x 45 cm, sign. PD Rozehnal, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ludvig Schara

    (1907-1993)

    Stará Ljubljana

    Položka č.: 695

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:18

    akvarel, papír, 27 x 23 cm, sign. PD org. akvarel pinx. Lud. Schara, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Jan Solovjev

    (1922-2014)

    Italské městečko

    Položka č.: 696

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:19

    tužka, akvarel, papír, 27,8 x 41,2 cm, sign. PD J. Solovjev, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Jan Solovjev

    (1922-2014)

    Plachetnice

    Položka č.: 697

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:20

    tužka, akvarel, papír, 29 x 41 cm, sign. LD J. Solovjev, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Modrá

    Položka č.: 698

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:21

    kombinovaná technika, papír, 16,6 x 15,9 cm, sign. DU P. Sukdolák, 148/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Bohumil Štěpán

    (1913-1985)

    Agregát na levnou domácí energii

    Položka č.: 699

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:22

    koláž, papír, 14,7 x 18 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Štěpán

    (1913-1985)

    Dáma s motykou

    Položka č.: 700

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:23

    koláž, papír, 26,5 x 13 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

  • Roland Topor

    (1938-1997)

    Tři postavy

    Položka č.: 701

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:24

    tuš, akvarel, koláž, papír, 40,8 x 32,8 cm, koláže ze sci fi filmu Divoká planeta, scénář Roland Topor a René Laloux, Autor je známým francouzským umělcem, který dočasně pobýval v Československu a během svých výstav zanechal část své práce i v Praze., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Roland Topor

    (1938-1997)

    V běhu

    Položka č.: 702

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:25

    tuš, akvarel, koláž, papír, 39,8 x 31,7 cm, koláže ze sci fi filmu Divoká planeta, scénář Roland Topor a René Laloux, Autor je známým francouzským umělcem, který dočasně pobýval v Československu a během svých výstav zanechal část své práce i v Praze., antiqari.at Radhošťská

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Potok

    Položka č.: 703

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:26

    tempera, papír, 32,8 x 23,7 cm, sign. PD Valter K , rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, člen skupiny Linie, Sdružení jihočeských výtvarníků, skupiny Kolektiv, Index, člen výtvarného odboru Umělecké besedy v Praze

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Studie ženy

    Položka č.: 704

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:27

    tužka, akvarel, papír, 65 x 44,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

  • Jaroslava Zárecká - Muchová

    Bodlák

    Položka č.: 706

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:29

    akvarel, pastel, papír, 53 x 23 cm, sign. LD Zárecká, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

  • Milan Zezula

    (1922-1998)

    Katedrála

    Položka č.: 707

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:30

    akvarel, papír, 1963, 88 x 50 cm, rám, vzadu nalepen štítek Svazu čs. výtvarných umělců s popisem, zvlněný papír, žák prof. K. Mináře a J. Želibského na AVU v Praze, člen UVU a SČVU Ostrava

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Komedianti

    Položka č.: 708

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:31

    lept, 1931, 23 x 24,5 cm, sign. PD A. J. Alex, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Rodina

    Položka č.: 709

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:32

  • Bohumír Jaroněk

    (1866-1933)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 710

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:33

    dřevoryt, 40 x 53,5 cm, sign. PD BJaroněk, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborné řezbářské škole ve Valašském Meziříčí, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, J. U. V. a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Luigi Kasimir

    (1881-1962)

    Wien, Hoher Markt mit der Schottenkirche

    Položka č.: 711

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:34

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Žena s vějířem

    Položka č.: 712

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:35

    litografie, 16,7 x 11,9 cm, PD monogr. RK, rám, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Aristofanos Lysistrata

    Položka č.: 713

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:36

    lept s akvatintou, 1906, 8,8 x 12 cm, rám, žák prof. A. Studničky, Eisenmengera, zakladatel orfismu, čestný člen SVU Mánes, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Ch. Ponsard

    Ležící ženský akt

    Položka č.: 714

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:37

    lept, 44 x 88 cm, sign. PD Ponsard, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)