• Václav Rabas

    (1885-1954)

    Podobizna

    Položka č.: 263

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 15:00

    mezzotinta, 1913, 17,4 x 12,7 cm, PD monogr. R, papírová pasparta, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace, H. Schwaigera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Vladimír Pukl

    (1896-1970)

    Položka č.: 262

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    dřevoryt, 1931, 45,5 x 35,2 cm, sign. PD V. Pukl, nalepeno na papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Bohumil Kubišta

    (1884-1918)

    Prosba

    Položka č.: 261

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    dřevoryt, 24 x 15,5 cm, rám, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, poté žák u V. Bukovace na AVU v Praze a na Akademii ve Florencii, člen Uměleckého svazu Devětsil, Skupiny, Osmy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: ID9**8 Historie příhozu

  • Rudolf Kremlička

    (1896-1932)

    Půlakt

    Položka č.: 260

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    litografie, 16 x 12 cm, monogr. PD RK, rám

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Klečící mnich (Ilustrace ke knížce F. Jammes: Román Zajícův)

    Položka č.: 259

    linořez, 1920, 13,2 x 9 cm, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Notredame

    Položka č.: 258

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    akvatinta, 32,8 x 37 cm, sign. PD T. F. Šimon, značeno razítkem v desce DU, rám, č. 128/350, LN v tisku: copyright by less graveurs moderne Paris, 194 Ruede Rivauld, PN v tisku imprimé in Czechoslovaque, na rámu mírné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Ho…

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Benátky

    Položka č.: 257

    lept, 1909, 40,3 x 50,2 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, LD imp., poškozeno, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Vesnice pod sněhem

    Položka č.: 256

    akvatinta, 27,5 34,5 cm, sign. PD Jar. Stretti-Zamponi, Antikvariát Dlážděná

  • Max Švabinský

    Paní Švabinská

    Položka č.: 255

    lept, 1906, 36 x 30 cm, sign. PD M. Švabinský, rám

  • Miroslav Jiránek

    Novináři

    Položka č.: 287

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    litografie, 2002, 20,5 x 29,3 cm, sign. PD M. Jiránek 2002, rám, č. 19/90

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Boris Nosek

    Gepard v trysku

    Položka č.: 306

    litografie, 2016, 30 x 42 cm, sign. PD Nosek Boris 2016, č. 89/100

  • Michal Singer

    Položka č.: 324

    litografie, 2009, 49 x 34,5 cm, sign. PD Singer 2009, č. 78/100, studium na FF UK v Praze

  • Josef Saska

    Horizont I.

    Položka č.: 323

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    akvatinta, 49 x 27,5 cm, sign. PD Josef Saska, 3/20, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jan Dědina

    (1870-1955)

    Desdemona při poslední toaletě

    Položka č.: 365

    Vyvolávací cena: 10.500 CZK (420 €)

    olej, dřevo, 1916, 34,6 x 28 cm, sign. PD Jn. Dědina , rám, na rámu oděrky. Jan Dědina byl především malíř žánrů a podobizen. Od roku 1894 působil v Paříži, kde se v počátcích živil zejména ilustracemi pro Monde Illustré, Revue du Bien, ĹAssiette au Beurrean. Pojetí ilustrací a žánrových výjevů bylo…

    Aktuální cena: 10.500 CZK (420 €)

  • Richard Lander

    (1904-1982)

    Liboháj

    Položka č.: 375

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    olej, karton, 1945, 18 x 50 cm, sign. PD R. Lander 45, rám, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Lidská krajina

    Položka č.: 393

    olej, plátno, 1943, 39 x 79 cm, sign. PD B. S. Urban 1943, rám, typická ukázka z díla studenta J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na Avu v Praze. Urban byl malíř krajin, ale i pražských periferií či figurálních kompozic s náboženskou a sociální tematikou. Dražená položka zaujme pro …

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Palmy

    Položka č.: 409

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    tempera, papír, 36,5 x 44,5 cm, PD monogr. F. K, při okrajích lehce poškozený papír, v rozích malé dírky, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Temné korály

    Položka č.: 408

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    akvarel, papír, 22,4 x 34,8 cm, PD monogr. F. K, při okrajích lehce pokrčený papír, v rozích malé dírky, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Barevný korál

    Položka č.: 407

    akvarel, papír, 25,9 x 38,5 cm, PD monogr. F. K, při okrajích lehce pokrčený papír, v rozích malé dírky, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Vyhlídka

    Položka č.: 406

    miniatura, kombinovaná technika, papír, 20,5 x 29,6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Veduta di Livorno

    Položka č.: 405

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    tempera, papír, 14,8 x 20,6 cm, papírová pasparta, papír místy odřen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Přístav

    Položka č.: 404

    miniatura, kombinovaná technika, papír, 19,7 x 30 cm, antiqari.at Radhošťská

    Dívka s košíkem ovoce

    Položka č.: 441

    olej, karton, 1910, 58,5 x 49,5 cm, sign. PD nečitelně 1910 Paris, rám, malba místy krakelovaná, Antikvariát Dlážděná

  • Bibiana Knechtlová

    Zátiší s mimózou

    Položka č.: 440

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    olej, plátno, 1976, 54,5 x 55,5 cm, rám, vzadu nalepen štítek Dílo, přiloženo osvědčení o původu originálu Dílo - Výstavní síň - Galerie V. Kramáře, Praha 6, přiložen prodejní list, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Ladislav Klusáček

    Jazzboat

    Položka č.: 439

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    kombinovaná technika, karton, 1986, 52 x 33,4 cm, sign. LH Klusáček 86, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Erich Kaizr

    (1919-1980)

    Barevný podzim

    Položka č.: 438

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    kombinovaná technika, karton, 1976, 100 x 180 cm, sign. Erich Kaizr 76, rám, studium na soukromé malířské škole

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Juraj Bartók

    Plachetnice na pobřeží

    Položka č.: 437

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    olej, sololit, 49,5 x 69,5 cm, sign. PD Bartók, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Francouzská silnice v Dalmácii

    Položka č.: 436

    akvarel, tužka, papír, 1892, 9 x 10,5 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Trnovo (Mlýnek)

    Položka č.: 435

    tužka, papír, 1893, 10,5 x 14,5 cm, sign. LD LKuba 1893, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Březnický kostel

    Položka č.: 434