• Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke Staničič: Malý pirát, Tornádo na moři (obr. 7, str. 64)

    Položka č.: 220606

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:28

    škrábaná křída, papír, 20,2 x 12,5 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 29, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke Staničič: Malý pirát, Loučení v přístavu (obr. 2, str. 16)

    Položka č.: 220607

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:30

    škrábaná křída, papír, 21 x 12,3 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 30, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Marie Martinová

    (1922)

    Klaun a pes

    Položka č.: 220898

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:32

    litografie, 12,4 x 7,3 cm, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. O. Španiela na AVU v Praze, členka skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Dvojice

    Položka č.: 220902

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:34

    litografie, 12,8 x 21,8 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Ptáčci

    Položka č.: 220928

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:36

    dřevoryt, 10,5 x 9,5 cm, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Anna Nečasová

    Položka č.: 220929

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:38

    lavírovaná kresba tuší, 16,7 x 11,7 cm, sign. PD Anna Nečasová, rám, zažloutlý papír, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Anna Nečasová

    Položka č.: 220932

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:40

    akvarel, kombinovaná technika, papír, 11,5 x 14,7 cm, sign. vzadu Nečasová, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Pobřeží

    Položka č.: 185070

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:42

    kvaš, papír, 1977, 29,5 x 40 cm, PD monogr. FH 77, rám

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID5078 Historie příhozu

  • František Hanák

    Horská krajina

    Položka č.: 185072

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:44

    kvaš, papír, 1976, 32 x 59 cm, PD monogr. FH 76, rám

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Hanák

    U chrámu

    Položka č.: 185073

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:46

    tužka, kvaš, papír, 40 x 30 cm, rám

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • František Hanák

    Kytice v čínské váze

    Položka č.: 185120

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:48

    tužka, kvaš, papír, 1980, 90 x 65,7 cm, PD monogr. FH 80, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Katedrála

    Položka č.: 185123

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:50

    tužka, kvaš, papír, 1983, 65,7 x 90 cm, PD monogr. FH 83, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Měšťan

    (1939)

    Okno

    Položka č.: 193687

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:52

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Muflon

    Položka č.: 197722

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:54

    litografie, 30 x 18 cm, č. 178, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jos. Habel

    Dravci

    Položka č.: 198010

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:56

    litografie, 32,5 x 22 cm, Tab. 5, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Konůpek

    Souboj v ložnici

    Položka č.: 198344

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 20:58

    lept, 24,7 x 20 cm, sign. PD Konůpek, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID6688 Historie příhozu

  • Milan Zezula

    (1922-1998)

    Portrét muže

    Položka č.: 200795

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 21:00

    kvaš, papír, 44 x 29 cm, sign. LN M. Zezula, rám, DU věnování autora, na rámu drobné oděrky, žák prof. K. Mináře a J. Želibského na AVU v Praze, člen UVU a SČVU Ostrava

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Milan Zezula

    (1922-1998)

    Položka č.: 200796

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 21:02

    kvaš, papír, 37 x 20 cm, sign. PD M. Zezula, rám, LD věnování: Paní Grmelové srdečně M. Zezula, na rámu drobné oděrky, žák prof. K. Mináře a J. Želibského na AVU v Praze, člen UVU a SČVU Ostrava

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID317 Historie příhozu

  • Ladislav Horáček

    Koupání

    Položka č.: 206564

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 21:04

    pastel, papír, 22,5 x 55 cm, sign. LD Horáček, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Horáček

    Položka č.: 206567

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 21:06

    pastel, papír, 61 x 30,5 cm, při okraji naržený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Položka č.: 206889

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 21:08

    tiskový štoček dle kresby, 4,7 x 10 cm

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Položka č.: 206895

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 21:10

    dřevěný štoček, 8,8 x 9,5 cm

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Monogramista RMK

    U jezera

    Položka č.: 206896

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 21:12

    tiskový štoček linoryt, 18,8 x 12,5 cm

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Sibi et Amids P.

    Položka č.: 206897

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 21:14

    tiskový štoček dle kresby, 15,5 x 12,5 cm

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5486 Historie příhozu

    V kabinetu

    Položka č.: 206898

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 21:16

    tiskový štoček dle kresby, 13,5 x 10,8 cm

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Postava

    Položka č.: 206899

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 21:18

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Pohled na kostel

    Položka č.: 208298

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 21:20

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jan Konůpek

    Hudba (šedá varianta)

    Položka č.: 208357

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 21:22

    litografie, 18 x 11,2 cm, sign. PD Konůpek, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Úprk

    Položka č.: 208371

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 21:24

    lept, 12 x 18,6 cm, sign. PD, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5041 Historie příhozu

  • F. Kučera

    Srnec

    Položka č.: 208773

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 21:26

    litografie, 23 x 31 cm, přeložený, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)