• Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Motivy

    Položka č.: 225453

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 19:40

    dřevoryt, 20 x 10,2 cm, sign. PD Lukavský, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Horské jezírko

    Položka č.: 225464

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 19:42

    olej, papír, 24 x 33 cm, sign. PD , rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Růže (Ex libris Dušana Pitteová)

    Položka č.: 225470

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 19:44

    dřevoryt, 10,4 x 10 cm, sign. PD A. Macková, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Strony (Ex libris Dr. Ebba Jahnová

    Položka č.: 225471

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 19:46

    dřevoryt, 12 x 9,7 cm, LU značeno ve štočku AM, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Henri Huguenin-Dezot

    (1879-1920)

    Dvojice

    Položka č.: 225841

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 19:48

    tlačený bronzový plech, p. 29 cm, značeno H. Huguenin, rám

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Vlastimil Amort

    (1880-1950)

    Poslední podpis (Jiří Švec)

    Položka č.: 226108

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 19:50

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Ladislav Chabr

    Pocínovice

    Položka č.: 226171

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 19:52

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Emil Hlavica

    (1887-1952)

    Tanečníci

    Položka č.: 226261

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 19:54

    glazovaná keramika, 1920, v. 31,5 cm, značeno Emil Hlavica 20

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Břetislav Polišenský

    Strom v krajině

    Položka č.: 226490

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 19:56

    olej, sololit, 29 x 60 cm, sign. LD B. Polišenksý, rám, oboustranná malba

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Jindřich Veselka

    (1927-2004)

    Cesty v polích

    Položka č.: 226650

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 19:58

    olej, sololit, 50 x 80 cm, sign. PD Jindřich Veselka, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Jindřich Veselka

    (1927-2004)

    Cesta k vesnici

    Položka č.: 226651

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 20:00

    pastel, papír, 1967, 40 x 57 cm, sign. PD Jindřich Veselka 67, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Oubislavice

    Položka č.: 226773

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 20:02

    dřevoryt, 12,8 x 9 cm, sign. PD Vik, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Sliač

    Položka č.: 226774

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 20:04

    dřevoryt, 8,5 x 15 cm, sign. PD Vik, na přední straně vytištěn popis, nezsahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný čl…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Piešťany

    Položka č.: 226775

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 20:06

    dřevoryt, 1932, 11,2 x 17 cm, sign. PD Vik, značeno v desce VK 32, na přední straně vytištěn popis, nezsahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kostel v Markušovcích

    Položka č.: 226776

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 20:08

    dřevoryt, 13,5 x 13,3 cm, sign. PD Vik, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Motiv ze Skalovy ulice v Turnově

    Položka č.: 226777

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 20:10

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kostnice

    Položka č.: 226778

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 20:12

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Cyril Bouda

    Sběratel (Ex libris Aleš Soukup)

    Položka č.: 226779

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 20:14

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Buddha

    Položka č.: 226782

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 20:16

    enkaustika, tisk, plátno, 45 x 25,5 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • J. Moravec

    Výhled na mýtinu

    Položka č.: 226783

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 20:18

    litografie, 1975, 19 x 25,3 cm, sign. PD JMoravec75, rám, č.128/200, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • J. Moravec

    Pohled do zahrady

    Položka č.: 226784

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 20:20

    litografie, 1975, 24,5 x 19 cm, sign. PD JMoravec75, rám, č.165/200, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Vesnice na kopci

    Položka č.: 226785

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 20:22

    olej, překližka, 24,5 x 32 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupel při měsíčku

    Položka č.: 226786

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 20:24

    olej, plátno, karton, 18,5 x 14,3 cm, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Letní odpoledne

    Položka č.: 226788

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 20:26

    olej, karton, 20,7 x 26 cm, sign. LD B. Ullrych , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Bohumil Ullrych

    Melancholička

    Položka č.: 226789

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 20:28

    olej, plátno, 1934, 12 x 9 cm, sign. LD Ullrych , papírová pasparta, vzadu na paspartě popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

  • Břetislav Jügling

    (1921-1980)

    Portrét ženy

    Položka č.: 226793

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 20:30

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Břetislav Jügling

    (1921-1980)

    U svíčky (Ex Libris Man. Polákových)

    Položka č.: 226794

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 20:32

    linoryt, 7,1 x 9,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Břetislav Jügling

    (1921-1980)

    S knihou (Ex Libris Man. Polákových)

    Položka č.: 226795

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 20:34

    linoryt, 8,6 x 7,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Náměstí v Uherském Hradišti

    Položka č.: 226796

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 20:36

    dřevoryt, 6,3 x 10,3 cm, zadní strana potištěna jako pohlednice, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Strom

    Položka č.: 226800

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 20:38

    linoryt, 1986, 22 x 15,2 cm, sign. PD Jaroslav Šváb 86, k 80. narozeninám J. Švába vydala jako soukromý tisk pro své přátele Marcela Kýrová, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu kni…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)