• Andy Warhol

    (1928-1987)

    Mao Ce-tung

    Položka č.: 224602

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 23:02

    chromogenic print, 33 x 33,3 cm, PD značeno v tisku Andy Warhol, č. 90/100, ruční papír Arches France, vzadu razítko Art Gallery New York a Leo Castelli, New York, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Milan Mazanec

    (1950)

    Don Quijote de la Mancha

    Položka č.: 224641

    Vyvolávací cena: 4.600 CZK (184 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 23:04

    olej, sololit, 2011, 71,5 x 50,5 cm, sign. PD M. Mazanec 11

    Aktuální cena: 4.600 CZK (184 €)

  • Zdeněk Adamec

    (1934-2017)

    Veselá parta

    Položka č.: 224695

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 23:06

    pero, papír, 20,2 x 29 cm, sign. PD Adamec, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Zdeněk Adamec

    (1934-2017)

    Dionýsos

    Položka č.: 224696

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 23:08

    pero, papír, 20,3 x 29 cm, sign. PD Adamec, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Zdeněk Červinka - Targus

    (1928)

    Dáma s psíkem a gentleman

    Položka č.: 224746

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 23:10

    litografie, 48 x 37,5 cm, sign. PD Zd. Červinka

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Miroslav Malina

    D-Š-B

    Položka č.: 224867

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 23:12

    lept, 2005, 23 x 16,5 cm, sign. PD Malina 05, č. 26/100, žák prof. K. Součka, R. Koláře, člen skupiny Q

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Berenika Ovčáčková

    (1964)

    Ha-Ha

    Položka č.: 224952

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 23:14

    litografie, 2005, 49,5 x 40,5 cm, sign. PD B. Ovčáčková 2005, č. 30/30, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Petr Ptáček

    Ponorka

    Položka č.: 224956

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 23:16

    litografie, 2006, 15 x 21 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 30/100

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vojta Adena

    Položka č.: 225171

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 23:18

    akryl, papír, 89,5 x 66 cm, sign. PD V. Adena

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Koupaliště

    Položka č.: 225179

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 23:20

  • Clara Istlerová

    Očekávání

    Položka č.: 225259

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 23:22

    akvatinta, 1974, 24 x 20,5 cm, sign. PD Clara Istlerová, č. 6/20, papír při okrajích poničený, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, postgraduální studium na Central School of Art v Londýně

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jaroslav Králík

    (1924-1999)

    Kámen

    Položka č.: 225273

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 23:24

    suchá jehla, 1990, 13 x 10,9 cm, sign. PD J. Králík, č. 83/120, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)