• Jan Sytař

    (1976)

    Lilie

    Položka č.: 233032

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:53

    olej, plátno, 63 x 71 cm, sign. PD Sytař, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Ivan Komárek

    Děti

    Položka č.: 233033

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:54

    akryl, plátno, 2012, 50 x 70 cm, sign. LD I. Komárek 2012, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Rudolf Zörner

    Figura

    Položka č.: 233034

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:55

    kombinovaná technika, papír, 1989, 50 x 35 cm, sign. DU Rudolf Zörner 1989, 4/25, při horním okraji zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠS v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Nocturne a Vence

    Položka č.: 233035

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:56

    litografie, 1963, 31,3 x 24 cm, rám, soupis Mourlot 400, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Derrière le Miroir

    Položka č.: 233036

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:57

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Očistec. Zpěv 8: Andělé strážící údolí

    Položka č.: 233037

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:58

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Judy Garland

    Položka č.: 233038

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 16:59

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Mao Ce-tung

    Položka č.: 233039

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:00

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Luigi Kasimir

    (1881-1962)

    Wien, Hoher Markt mit der Schottenkirche

    Položka č.: 233040

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:01

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • Zdeněk Netopil

    Zavináč

    Položka č.: 233041

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:02

    litografie, 2009, 13 x 19, 5 cm, sign. DU Zdeněk Netopil, autorský tisk, žák E. Weidlicha

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Zdeněk Netopil

    Metamorfosa

    Položka č.: 233042

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:03

    litografie, 2009, 38, 5 x 19, 5 cm, sign. DU Zdeněk Netopil, autorský tisk, žák E. Weidlicha

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Zdeněk Netopil

    Babinec

    Položka č.: 233043

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:04

    litografie, 2008, 49 x 38 cm, sign. DU Zdeněk Netopil, autorský tisk, žák E. Weidlicha

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Zdeněk Netopil

    Chodec

    Položka č.: 233044

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:05

    litografie, 2016, 49 x 38 cm, sign. DU Zdeněk Netopil, autorský tisk, žák E. Weidlicha

  • Emma Srncová

    Sestra, kterou nemám

    Položka č.: 233045

    Vyvolávací cena: 4.100 CZK (164 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:06

    litografie, 2003, 64,9 x 49 cm, sign. PD Emma Srncová 2003, autorský tisk

    Aktuální cena: 4.100 CZK (164 €)

  • Emma Srncová

    Svatba v oblacích

    Položka č.: 233046

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:07

    litografie, 2009, 43,2 x 52,5 cm, sign. PD Emma Srncová, autorský tisk

  • Iva Hüttnerová

    Chlapec s červeným míčem

    Položka č.: 233047

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:08

    litografie, 2003, 12,5 x 8 cm, sign. PD Iva Hüttnerová 03, autorský tisk, žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Iva Hüttnerová

    V okně

    Položka č.: 233048

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:09

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Iva Hüttnerová

    Staří manželé

    Položka č.: 233049

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:10

    litografie, 2003, 24,5 x 17,8 cm, sign. DU Iva Hüttnerová 03, autorský tisk, žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze

  • Eva Bednářová

    (1937-1986)

    Torzo

    Položka č.: 233050

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:11

    mezzotinta, 1982, 64 x 50 cm, sign. PD Eva Bednářová 1982, č. 6/7, PD připsáno věnování, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

  • Jitka Walterová

    Podzim

    Položka č.: 233051

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:12

  • Eva Činčerová

    (1943-2005)

    Osamělí lidé

    Položka č.: 233052

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:13

    lept, 1973, 59,3 x 69,5 cm, sign. PD Činčerová 73, místy lehce pokrčený, zvlněný papír, na papíře skvrna, Antikvariát Ostrovní

  • Eva Činčerová

    (1943-2005)

    Marta (cyklus portréty)

    Položka č.: 233053

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:14

    lept, 1976, 89 x 58,5 cm, sign. PD Činčerová 76, místy lehce pokrčený, zvlněný papír, Antikvariát Ostrovní

  • Eva Činčerová

    (1943-2005)

    Akt zezadu

    Položka č.: 233054

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:15

    lept, 1976, 89 x 59 cm, sign. PD Eva Činčerová 76, č. 1/1, místy lehce pokrčený, zvlněný, při okraji roztržený papír, na papíře skvrna, Antikvariát Ostrovní

  • Jitka Kolínská

    (1930-1992)

    Pražské nábřeží

    Položka č.: 233055

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:16

    litografie, 1953, 21,8 x 25,5 cm, sign. PD Kolínská 53, mírně zažloutlý a pomuchlaný papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Sychry a V. Pukla

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Květa Pacovská

    (1928)

    Položka č.: 233056

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:17

    lept, akvatinta, 21,4 x 9,8 cm, sign. PD Pacovská, rám, č. 23/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Kamila Ženatá

    Kapky

    Položka č.: 233057

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:18

    suchá jehla, 1990, 65 x 50 cm, sign. PD Kamila Ženatá 90, 13/50, Antikvariát Dlážděná, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Klára Trnková

    Jamka č. 18

    Položka č.: 233058

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:19

  • Klára Trnková

    Notový zápis

    Položka č.: 233059

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:20

    litografie, 2006, 15,7 x 11 cm, sign. PD Klára Trnková 06, autorský tisk, žákyně J. Nováka, A. Hoffmeistera, M. Hegara a M. Jágra na VŠUP v Praze

  • Karel Demel

    Hudba

    Položka č.: 233060

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:21

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Karel Demel

    Muž s kyticí

    Položka č.: 233061

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:22