• Josef Wenig

    (1885-1939)

    Enšpígl

    Položka č.: 640

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:40

    tužka, akvarel, papír, 40,7 x 25,5 cm, PD monogr. W., rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. C. Lišky na VŠUP v Praze, poté studium na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Studie husitů

    Položka č.: 641

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:41

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Augustin Satra

    (1877-1909)

    Detva

    Položka č.: 642

    Vyvolávací cena: 22.500 CZK (900 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:42

    akvarel, tuš, papír, 45 x 37,5 cm, sign. LD Aug. Satra 1905, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 22.500 CZK (900 €)

  • Jiří Beránek

    Kde žije vítr

    Položka č.: 643

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:43

    tužka, tempera, papír, 1969, 20,5 x 29 cm, sign. PD Jiří Beránek 1969, rám, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. V. Makovského a K. Lidického na AVU tamtéž, člen volného seskupení 12/15 Pozdě, ale přece

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Karel Souček

    (1915-1982)

    V kavárně

    Položka č.: 644

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:44

    tuš, papír, 1946, 17,5 x 24 cm, sign. PD K. Souček, na rubu štítek z výstavy Umělecké besedy z roku 1946, žák prof. A. Hofbauera, J. Bendy, J. Obrovského, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar

  • Karel Souček

    (1915-1982)

    Položka č.: 645

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:45

    akvarel, tuš, papír, 1944, 35,5 x 54 cm, sign. K. Souček 44, rám, žák prof. A. Hofbauera, J. Bendy, J. Obrovského, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar

  • Karel Souček

    (1915-1982)

    Židovka

    Položka č.: 646

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:46

    kombinovaná technika, papír, 1942, 80,5 x 55,7 cm, sign. LN K. Souček 42, při okrajích zbytky lpapírové lepenky, polámaný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Hofbauera, J. Bendy, J. Obrovského, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar

  • Jiří Šlitr?

    (1924-1969)

    Pražské věže

    Položka č.: 647

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:47

    tuška, papír, 22 x 31 cm, označeno PD Šlitr, pri okrtajích zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

  • Antonín Pelc

    (1895-1967)

    Na koncertě

    Položka č.: 648

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:48

    tuš, kvaš, papír, 1932, 26,5 x 39 cm, sign. LD A. Pelc 32, rám, žák prof. Bukovace a M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Jaroslav Král

    (1883-1942)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 649

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:49

    tužka, akvarel, karton, 1939, 25,5 x 38 cm, sign. LD Král 1939, rám, na rámu oděrky, žák prof. J. Preislera a Suchardy na VŠUP v Praze, poté V. Hynaise na AVU v Praze, představitel generace Osmy a Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Karel Benetka

    Zátiší se třemi džbány

    Položka č.: 650

    Vyvolávací cena: 18.800 CZK (752 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:50

    olej, sololit, 2015, 70 x 50 cm, sign. LD Benetka 2015, rám, vzadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 18.800 CZK (752 €)

  • Karel Benetka

    Studie z džungle

    Položka č.: 651

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:51

    olej, sololit, 2014, 70 x 50 cm, sign. DU Benetka 2014, rám, vzadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Kytice ve váze

    Položka č.: 652

    Vyvolávací cena: 19.500 CZK (780 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:52

    olej, lepenka, 2004, 45,5 x 40 cm, sign. PD Jiroudek, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes

    Aktuální cena: 19.500 CZK (780 €)

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Položka č.: 653

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (880 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:53

    olej, plátno, 90 x 60 cm, sign. PD Jiroudek, rám, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes

    Aktuální cena: 22.000 CZK (880 €)

  • Iva Klímová

    Tvář

    Položka č.: 654

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:54

    olej, plátno, 1981, 49,5 x 29,5 cm, sign. PD Iva Klímová 81

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 655

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:55

    olej, plátno, 2013, 46 x 55 cm, sign. PD Načeradský, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 656

    Vyvolávací cena: 58.000 CZK (2.320 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:56

    olej, plátno, 2012, 89 x 116 cm, sign. PD Načeradský, rám, Načeradského kudlanky se staly od poloviny sedmdesátých let poznávacím znamením malířovy tvorby a nejvyhledávanějším námětem mezi sběrateli. Autorův oblíbený slogan, že žena je silnější pohlaví, můžeme v nabízeném obraze číst velmi přesvědči…

    Aktuální cena: 58.000 CZK (2.320 €)

    Figura

    Položka č.: 657

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:57

    enkaustika, 81 x 65 cm, rám, při okrajích poškozená malba, na rámu drobné oděrk

  • Ivan Ouhel

    Čtyři měňavky

    Položka č.: 658

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:58

    olej, plátno, 2012, 50 x 25 cm, sign. DU I. Ouhel 12, rám, pozitivně laděná práce významného představitele moderní české krajinomalby, který osobitě rozvíjí odkazy malířského díla Josefa Šímy, Jiřího Johna a Karla Valtra. Ouhel dvakrát reprezentoval české umění na Benátském bienále a proslavil se pů…

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Na stole

    Položka č.: 659

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:59

    olej, papír, 30 x 44,5 cm, monogr. DU KV, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Chalupa

    Položka č.: 660

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 09:00

    olej, plátno, 1945, 35 x 50 cm, PD monogr. K. V. 45, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Portrét sestry

    Položka č.: 661

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 09:01

    olej, plátno, 48,5 x 38,5 cm, sign. PD Veržakovský, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

  • Karla Dušková

    (1926)

    Dvě dívky

    Položka č.: 662

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 09:02

    olej, plátno, 49,5 x 58,5 cm, monogramováno PD KD, blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Kytice ve váze

    Položka č.: 663

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 09:03

    olej, plátno, 70 x 54 cm, rám, nastavované plátno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

  • Josef Hvozdenský

    (1932-2009)

    Žluté tulipány

    Položka č.: 664

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 09:04

    olej, plátno, 2001, 44,5 x 31,5 cm, sign. PD J. Hvozdenský 01, rám, na rámu oděrky , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Josef Hvozdenský

    (1932-2009)

    Pohled na panorama s Pražským hradem

    Položka č.: 665

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 09:05

    olej, plátno, 59 x 79 cm, rám , poškozeno - na několika místech drobně vypadnutá malba, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jiří Novotný

    (1919-1993)

    Haldy v Krušných horách (Jáchymov)

    Položka č.: 666

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 09:06

    olej, sololit, 1956, 35,5 x 43,8 cm, sign. LD Novotný 56, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Laudy a Z. Kratochvíla na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a skupiny MS

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Zdeněk Šputa

    (1916-2014)

    Na opuštěné cestě

    Položka č.: 667

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 09:07

    olej, plátno, 1936, 45 x 34 cm, sign. PD Šputa, rám, Jedna z raných prací tohoto autora, ve kterých se projevoval jeho výrazný talent. Malíř Zdeněk Šputa (23. 6. 1916–9. 6. 2014) vyrůstal v Ostravě, tam také studoval na gymnáziu a později na Obchodní akademii. S otcem se ale nepohodl a v roce 1938 o…

  • F. Štindl

    Než nastaly JZD

    Položka č.: 668

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 09:08

    olej, plátno, 1952, 37,5 x 92 cm, sign. PD F. Šindl 1952, rám, PD posáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Bedřiška Znojemská - Krejčí

    (1928)

    Štěpánka

    Položka č.: 669

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 09:09

    olej, karton, 1998, 48 x 37 cm, sign. PD Znojemská, rám, na zadní straně autroský štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)