• Emílie Tomanová

    (1933-1994)

    Na cestě do Egypta

    Položka č.: 232740

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 19:04

    lept, 5 x 8 cm, sign. PD E. Tomanová, č. 143/200, antiqari.at Radhošťská, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Karta

    Položka č.: 232741

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 19:06

    litografie, 1986, 13,5 x 9,2 cm, sign. PD Kadrnožka, č. 164/200, antiqari.at Radhošťská, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Položka č.: 232742

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 19:08

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Chudomel

    Pražský hrad

    Položka č.: 232743

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 19:10

    litografie, 9 x 13,5 cm, sign. PD J. Chudomel, č. 35/60, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Jihočeská vesnice

    Položka č.: 232744

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 19:12

    litografie, 1991, 9,2 x 19 cm, sign. PD A. Fuchs, č. 17/30, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Chudomel

    Sv. vít

    Položka č.: 232745

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 19:14

    litografie, 8,3 x 17,6 cm, sign. PD J. Chudomel, č. 64/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Rybky

    Položka č.: 232746

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 19:16

    dřevoryt, 8,8 x 11,4 cm, sign. PD, autorský tisk, levý spodní roh mírně zažloutlý, pravý horní roh přehnutý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Katedrála Panny Marie v Antverpách

    Položka č.: 232747

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 19:18

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    U řeky

    Položka č.: 232748

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 19:20

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Cesta krajinou

    Položka č.: 232749

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 19:22

    litografie, 21,5 x 45 cm, sign. PD B. Krátký, č. 48/50, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Minář

    (1901-1973)

    Oráči

    Položka č.: 232750

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 19:24

    litografie, 34 x 49 cm, sign. PD Karel Minář, po okrajích zbytky lepenky, na několika místech při okraji natrženo - nezasahuje do tisku, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, V. Bukovace, člen jednoty umělců výtvarných v Praze, SČUG Hollar, SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Dalibor Chatrný

    (1925-2012)

    Písař

    Položka č.: 232751

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 19:26

    lept, 19 x 11,5 cm, sign. PD D. Chatrný, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Salcmana a Boudy na ČVUT v Praze, prof. Silovského na AVU tamtéž, člen Klubu konkrétistů, TT klubu, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID5432 Historie příhozu

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Postava s holubicí

    Položka č.: 232752

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 19:28

    serigrafie, 20 x 9,6 cm, sign. PD B. Krátký, č. 43/50, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Ptáčci

    Položka č.: 232753

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 19:30

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Rastislav Michal

    Katedrální fiály

    Položka č.: 232754

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 19:32

    litografie, 21 x 10,5 cm, sign. PD Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Obličeje (P.F. 1990)

    Položka č.: 232755

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 19:34

    litografie, 1989, 17 x 9,8 cm, sign. DU Hořánek, antiqari.at Radhošťská, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Srdcová desítka (P.F.)

    Položka č.: 232756

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 19:36

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Dubová

    Upřený pohled

    Položka č.: 232757

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 19:38

    litografie, 1984, p. 5,7 cm, sign. DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • J. Bérová

    Ptáček

    Položka č.: 232758

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 19:40

    serigrafie, 1992, 15 x 10,3 cm, sign. PD J. Bérová, na dvojlistu s přáním a pozdravem autorky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Snímání z kříže

    Položka č.: 232759

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 19:42

    litografie, 15 x 5 cm, sign. DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Mospau

    Koně

    Položka č.: 232760

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 19:44

    serigrafie, 1991, 11,5 x 14,7 cm, sign. PD Mospau, při okrajích zašpiněný papír, , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Klaun

    Položka č.: 232761

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 19:46

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Listy

    Položka č.: 232762

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 19:48

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Klauni

    Položka č.: 232763

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 19:50

    litografie, 16 x 9 cm, sign. PD, nalomený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Rastislav Michal

    Čtenářka ( PF 1965 K. Zink)

    Položka č.: 232764

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 19:52

    dřevoryt, 1964, 9 x 6,5 cm, sign. PD Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Rastislav Michal

    Dívka (PF 1968 Miloslav janča)

    Položka č.: 232765

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 19:54

    linoryt, 1967, 7,5 x 4,5 cm, sign. PD Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Rastislav Michal

    Akt s rouškou (EXL Miloslav Janča)

    Položka č.: 232766

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 19:56

    linoryt, 6,5 x 4,3 cm, sign. PD Rastislav Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Rastislav Michal

    Akt v knize

    Položka č.: 232767

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 19:58

    lept, 5,5 x 9,5 cm, sign. PD Rastislav Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Rastislav Michal

    Ležící dívka (EXL Josef Roučka)

    Položka č.: 232768

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 20:00

    litografie, 11,5 x 7,5 cm, sign. DU Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Rastislav Michal

    Dívka ( PF 1966 Václav Šmejkal)

    Položka č.: 232769

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 20:02

    dřevoryt, 1965, 9,7 x 10,3 cm, sign. DU Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)