• Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Nick Carter a supi

    Položka č.: 233284

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 17:40

    koláž, papír, 33,3 x 44,8 cm, z autorovy pozůstalosti, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Nick Carter a Krakonoš

    Položka č.: 233285

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 17:41

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Námořníkův dopis

    Položka č.: 233286

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 17:42

    lept, koláž, papír, 24 x 19 (38,8 x 28) cm, monogr. PD VF, z autorovy pozůstalosti, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Ze starých textů

    Položka č.: 233287

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 17:43

    lept, koláž, papír, 24 x 19 (38,3 x 27) cm, monogr. PD VF, z autorovy pozůstalosti, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Podmořští živočichové

    Položka č.: 233288

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 17:44

    lept, koláž, papír, 24 x 19 (37,7 x 28) cm, monogr. PD VF, z autorovy pozůstalosti, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Koláž

    Položka č.: 233289

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 17:45

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Městečko

    Položka č.: 233290

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 17:46

    litografie, 1972, 32 x 42,5 cm, sign. PD Fuchs 72, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Dívka s modráskem

    Položka č.: 233291

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 17:47

    litografie, 1978, 41 x 21 cm, sign. PD A. Fuchs 78, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Fuka

    (1922-1977)

    Váza s kytkou

    Položka č.: 233292

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 17:48

    fix, papír, 1967, 29,7 x 21 cm, PD datováno 26. 2. 1967

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Vladimír Fuka

    (1922-1977)

    Ptakožížala

    Položka č.: 233293

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 17:49

    fix, papír, 1967, 21 x 29,7 cm, PD datováno 25. 2. 1967

  • Vladimír Fuka

    (1922-1977)

    Pohádková bytost

    Položka č.: 233294

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 17:50

    4x fix, papír, vše 29,7 x 21 cm, složeno ze 4 čtvrtek formátu A4

  • Paul Gauguin?

    (1848-1903)

    Jeune Fille agenouillée

    Položka č.: 233295

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 17:51

    dřevoryt, 35,5 x 7,1 cm, pozdější otisk z původní desky, tyto tisky pravděpodobně tištěny v Praze v roce 1961 Jánušem Kubíčkem, tento grafický list pochází ze skupiny 11 dřevěných štočků, které M. R. Štefánik koupil na Tahiti v roce 1910 a přivezl do Paříže

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Paul Gauguin?

    (1848-1903)

    La petite Fille

    Položka č.: 233296

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 17:52

    dřevoryt, 25,5 x 8,1 cm, pozdější otisk z původní desky, tyto tisky pravděpodobně tištěny v Praze v roce 1961 Jánušem Kubíčkem, tento grafický list pochází ze skupiny 11 dřevěných štočků, které M. R. Štefánik koupil na Tahiti v roce 1910 a přivezl do Paříže

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Vladimír Gebauer

    V Podhůrce IV

    Položka č.: 233297

    Vyvolávací cena: 8.125 CZK (325 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 17:53

    uhel, pastel, papír, 2012, 57 x 46 cm, sign. LD V. Gebauer 12, malíř a grafik, absolvent ateliéru Františka Jiroudka na pražské AVU

    Aktuální cena: 8.125 CZK (325 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Homunkulus

    Položka č.: 233298

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 17:54

    litografie, 2010, 40 x 32 cm, sign. PD I. Grimmich 10, č. 11/79, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek I (Halda I)

    Položka č.: 233299

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 17:55

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Sedící I

    Položka č.: 233300

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 17:56

    litografie, 1980, 24,3 x 16,3 cm, sign. DU F. Gross 80, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Položka č.: 233301

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 17:57

    suchá jehla, 1971, 14,7 x 10,2 cm, sign. PD F. Gross, rám, č. 4/27, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Hrozba (Strašák)

    Položka č.: 233302

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 17:58

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jaroslav Grus

    (1891-1983)

    Položka č.: 233303

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 17:59

    fix, kvaš, papír, 1976, 29 x 40,8 cm, sign. PD J. Grus, rám, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU

  • Adolf Hajduček

    (1911-1971)

    Pramen Ostravice

    Položka č.: 233304

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 18:00

    olej, karton, 31 x 22 cm, sign. LD A. Hejduček, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Eva Hašková

    Jaro

    Položka č.: 233305

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 18:01

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Roman Havelka

    (1877-1950)

    Most na Pančavě

    Položka č.: 233306

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 18:02

    litografie, 1939, 17 x 21 cm, značeno na desce LD Rom. Havelka, grafický list z původního souboru dvaceti grafických listů Sdružení výtvarných umělců moravských v Hodoníně, vydalo SVUM jako členskou prémii na rok 1939, žák prof. Lišky a Stibrala na uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. J. Mařáka n…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Roman Havelka

    (1877-1950)

    Italský motiv

    Položka č.: 233307

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 18:03

    litografie, 1939, 20 x 15 cm, značeno na desce LD Rom. Havelka, grafický list z původního souboru dvaceti grafických listů Sdružení výtvarných umělců moravských v Hodoníně, vydalo SVUM jako členskou prémii na rok 1939, žák prof. Lišky a Stibrala na uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. J. Mařáka n…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zbyněk Havlín

    (1976)

    Poslední léto

    Položka č.: 233308

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (224 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 18:04

    olej, plátno, 2008, 60 x 80 cm, sign. PD Havlín 08

    Aktuální cena: 5.600 CZK (224 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Položka č.: 233309

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 18:05

    frotáž, 64 x 98 cm, sign. PD Hejna, 1/3, poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Kompozice III.

    Položka č.: 233310

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 18:06

    frotáž, 1969, 50 x 100 cm, sign. PD Hejna 69, poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Kompozice II.

    Položka č.: 233311

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 18:07

    frotáž, 35 x 73 cm, sign. PD Hejna, poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Položka č.: 233312

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 18:08

    pastel, papír, 38 x 30,5 cm, sign. PD VHejna, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

  • Petr Helbich

    Poraněný strom

    Položka č.: 233313

    Plánované ukončení: 16. 04. 2019 18:09

    bromostříbrný kontakt, 2016, 9 x 11,9 (16,5 x 20,8) cm, sign. PD Helbich 16, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)