• Bernard Slavíček

    Orání

    Položka č.: 235853

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:12

    dřevoryt, 21,2 x 26,6 cm, sign. PD Slavíček B., mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Loďky

    Položka č.: 235854

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:13

    tužka, akvarel, papír, 11,6 x 16 cm, sign. LD nečitelně, na jednom místě proděravěný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Stromy u vsi

    Položka č.: 235855

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:14

    litografie, 1944, 18 x 22,5 cm, sign. PD Rabas, přiložen děkovný dopis Rabasových adresovaný redaktoru Československého světa Josefu Zoubkovi s věnováním litografie datovaný 20. října 1959, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace, H. Schwaigera a M. Švabinského, člen Umělecké besed…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Faustův dům v Praze

    Položka č.: 235856

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:15

    dřevoryt na japanu, 1928, 25,3 x 18,4 cm, sign. PD Fleissig, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Vyšehrad

    Položka č.: 235857

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:16

    dřevoryt na japanu, 1927, 25,7 x 28,9 cm, sign. PD Fleissig 27, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Holubník

    Položka č.: 235858

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:17

    tuš, akvarel, papír, 13,7 x 20,7 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    U Ládví - postavy mezi stromy

    Položka č.: 235859

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:18

    tužka, papír, 1957, 20,9 x 29,1 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Ženy nesoucí kajak

    Položka č.: 235860

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:19

    mastný pastel, papír, 1960, 20,9 x 28,4 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Koně s vozy

    Položka č.: 235861

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:20

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Brigáda

    Položka č.: 235862

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:21

    mastný pastel, papír, 1959, 20,9 x 28,4 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Mnáta, vévoda VI. Český

    Položka č.: 235863

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:22

    mědirytina, 19.století, 15,7 x 12,1 cm, na papíře skvrny, v rozích pokrčený a jemně potrhaný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Glanz

    (1799-?)

    Unislaus wéwoda VIII. Český

    Položka č.: 235864

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:23

    mědirytina, 19.století, 15,4 x 12 cm, na papíře drobné skvrny, mírně znečištěný, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Glanz

    (1799-?)

    Wogen, wéwoda VII. Český

    Položka č.: 235865

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:24

    mědirytina, 19.století, 15,2 x 12 cm, značeno LD v desce Markowsky del. a PD I. Glanz sc., mírně zašpiněný a při okrajích mimo tisk natržený a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Skalnatá krajina

    Položka č.: 235866

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:25

    mědirytina, 19.století, 17,2 x 23 cm, mírně zašpiněný a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Figura se šátkem

    Položka č.: 235867

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:26

    uhel, papír, 1926, 31,8 x 24,6 cm, sign. PD pavelka 1926, jemně znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Vzletné gesto

    Položka č.: 235868

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:27

    uhel, papír, 1926, 31,9 x 24,5 cm, sign. DU Pavelka, jemně znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Krejsa

    (1896-1941)

    Husova světnička v Husinci

    Položka č.: 235869

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:28

    dřevoryt, 21,5 x 26,2 cm, značeno LD slepotiskem orig. dřevoryt mal. J. Krejsy, Antikvariát Dlážděná, studoval architekturu a staromistrovské techniky u Františka Alta ve Vídni, figurální kresbu, anatomii a perspektivu u F. P. Michettiho v Itálii, později na AVU u Maxe Pirnera

    Aktuální cena: 677 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Josef Krejsa

    (1896-1941)

    Husův domek v Husinci

    Položka č.: 235870

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:29

    dřevoryt, 13 x 16,5 cm, Antikvariát Dlážděná, studoval architekturu a staromistrovské techniky u Františka Alta ve Vídni, figurální kresbu, anatomii a perspektivu u F. P. Michettiho v Itálii, později na AVU u Maxe Pirnera

    Aktuální cena: 677 CZK (28 €)

  • Harmenszoon van Rijn Rembrandt

    (1606-1669)

    Johannes Wtenbogaert

    Položka č.: 235871

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:30

    hlubotisk, 33,3 x 28,2 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Továrna ve Svárově u Tanvaldu, dějiště krvavé stávky r. 1870

    Položka č.: 235872

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:31

    akvarel, papír, 1952, 31 x 41 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 1952, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Elektrárna v Ervěnicích u Mostu 1870

    Položka č.: 235873

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:32

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Karel Svolinský

    Sedící dívčí akt

    Položka č.: 235874

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:33

    kamenorytina, 1936, 36 x 24 cm, sign. PD K. Svolinský, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • František Motyčka

    Liberk

    Položka č.: 235875

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:34

    akvarel, uhel, papír, 1943, 21,5 x 30 cm, sign. PD Motyčka, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Toaleta

    Položka č.: 235876

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:35

    litografie, 21 x 14,5 cm, sign. PD Josef Hodek, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    (1606-1669)

    Židovská nevěsta

    Položka č.: 235877

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:36

    lept, 1635, 22 x 16,7 cm, tisknuto z kopie původní desky, značeno LD: No 199, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Johann Wilhelm Bauer

    (1607-1640)

    Palais du Cardinael Mont - Alto á Naples

    Položka č.: 235878

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:37

    mědirytina, 1636, 20 x 25,6 cm, pozdější otisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Cikáni

    Položka č.: 235879

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:38

    akvatinta, 20 x 24,5 cm, sign. A. J. Alex, na papíře dr. skvrnky, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Halenky

    Položka č.: 235880

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:39

    5x pastel, uhel, papír, 16 x 23 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Návrhy kostýmů pro operu a činohru

    Položka č.: 235881

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:40

    26x kresba (tuš, akvarel), 29,5 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Maxmilian Švabinský

    Detail z Červnového poledne

    Položka č.: 235882

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:41

    dřevoryt, 18 x 25,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži, čestný člen JUV v Praze…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)