• Petra Zatloukalová

    Položka č.: 202378

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2019 19:08

    olej, plátno, 2007, 50 x 70 cm, PD monogr. PZ 07

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Dan Trantina

    Černí Hatcinové

    Položka č.: 204183

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2019 19:10

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ivan Kováčik

    Adam a Eva

    Položka č.: 208131

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2019 19:18

    lept, 2012, 20 x 13 cm, sign. PD Ivan Kováčik, 2012, č. 31/59

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ivan Kováčik

    Vodnár

    Položka č.: 208133

    Vyvolávací cena: 1.650 CZK (66 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2019 19:20

    lept, 2012, 20 x 20 cm, sign. PD Ivan Kováčik, 2012, č. 46/59

    Aktuální cena: 1.650 CZK (66 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Měsíc nad městem

    Položka č.: 214254

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2019 19:22

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Olga Vychodilová

    Vřes

    Položka č.: 214268

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2019 19:24

    lept, 14 x 7 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 92/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jana Reinerová

    Betlém

    Položka č.: 218729

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2019 19:26

    litografie, 30, 5 x 38 cm, sign. U Jana Reinerová, č. 46/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Jana Reinerová

    Interiér u Muchy

    Položka č.: 218730

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2019 19:28

    litografie, 29 x 19 cm, sign. DU Jana Reinerová, rám, č. 42/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

  • Jana Reinerová

    Růže za plotem

    Položka č.: 218731

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2019 19:30

    litografie, 40 x 32 cm, sign. DU Jana Reinerová, rám, č. 19/60, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Jana Reinerová

    Palma v Karibiku

    Položka č.: 218732

    Vyvolávací cena: 4.700 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2019 19:32

    litografie, 37, 5 x 32 cm, sign. DU Jana Reinerová, pasparta, č. 6/13, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 4.700 CZK (188 €)

  • John Green

    Vodní hlídka

    Položka č.: 218734

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2019 19:34

    kombinovaná techniak, plátno, 20 x 27,5 cm, sign. PD Green, rám

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Břetislav Charvot

    Ostrov

    Položka č.: 220234

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2019 19:36

    dřevoryt, 2002, 21,5 x 18 cm, sign. PD B. Charwot 2002, č. 1/6

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Břetislav Charvot

    Torzo

    Položka č.: 220344

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2019 19:38

    dřevoryt, 2007, 18 x 12,5 cm, sign. PD Charwot 2007, č. 1/5

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Toman

    Chalupy

    Položka č.: 220690

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2019 19:40

    akvarel, papír, 40 x 40 cm, sign. LD orig. aquarell Karel Toman, rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Petr Ptáček

    Comet

    Položka č.: 220696

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2019 19:42

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Petr Ptáček

    Nádraží

    Položka č.: 220697

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2019 19:44

    litografie, 2016, 29 x 42 cm, sign. PD Petr Ptáček 2016, č. 35/60

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Petr Ptáček

    ACE motor oil can, Autoplane motor oil can

    Položka č.: 220698

    Plánované ukončení: 06. 02. 2019 19:46

  • Petr Ptáček

    Skyway motor oil can, Airway motor oil can

    Položka č.: 220700

    Plánované ukončení: 06. 02. 2019 19:48

    litografie, 2017, 35 x 50 cm, sign. PD Petr Ptáček 2017, č. 53/70

  • Tomáš Bím

    Tisíc balonků

    Položka č.: 221257

    Plánované ukončení: 06. 02. 2019 19:50

    litografie, 2015, 14 X 17 cm, sign. PN Bím 15, č. 32/55, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Kresba aktu IV.

    Položka č.: 223555

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2019 19:52

    litografie, 2014, 41 x 56,5 cm, sign. PD Jan Spěváček 2014, AT, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Balet

    Položka č.: 223560

    Vyvolávací cena: 3.150 CZK (126 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2019 19:54

    litografie, 58 x 44 cm, sign. DU M.M.Šechtlová, č. 25/40, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 3.150 CZK (126 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Silvestr

    Položka č.: 223561

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2019 19:56

    litografie, 2011, 37 x 48 cm, sign. PD J. Valečka, č. 8/150, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Dan Trantina

    Hezký člověk

    Položka č.: 223563

    Plánované ukončení: 06. 02. 2019 19:58

    litografie, 2012, 51,5 x 40 cm, PD monogr. DT 12, č. 8/65, žák prof. Načeradského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Andrea Forsterová

    Lov

    Položka č.: 223566

    Plánované ukončení: 06. 02. 2019 20:00

    litografie, 12,5 x 20,5 cm, sign. PD Andrea Forsterová 2006, č. 30/50, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Camino II

    Položka č.: 223568

    Plánované ukončení: 06. 02. 2019 20:02

    akvatinta, 2006, 57 x 32 cm, monogr. PD JH 06, č. 3/20, vzadu autorský štítek

  • Miloslav Chlupáč

    (1920-2008)

    Sedící dívka

    Položka č.: 223569

    Plánované ukončení: 06. 02. 2019 20:04

    litografie, 30 x 20 cm, sign. PD Chlupáč M., žák prof. K. Štipla na UMPRUM v Praze, prof. J. Wagnera na VŠUP tamtéž, člen Umělecké besedy, skupiny Máj, Nové skupiny

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Bílá noc

    Položka č.: 223570

    Plánované ukončení: 06. 02. 2019 20:06

    litografie, 2006, 27 x 32,5 cm, sign. PD J. Valečka 2006, č. 59/150, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Ježíšek Fritz

    Položka č.: 223571

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 06. 02. 2019 20:08

    litografie, 2016, 42,5 x 30 cm, sign. PD M. Velíšek 2016, č. 56/60, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • Kateřina Krausová

    (1961)

    Na pláži I.

    Položka č.: 223595

    Plánované ukončení: 06. 02. 2019 20:10

    linoryt, 2017, 24 x 15 cm, studovala na PedF UK Praha

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Kateřina Krausová

    (1961)

    Na pláži II.

    Položka č.: 223596

    Plánované ukončení: 06. 02. 2019 20:12

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)