• Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Ráj. Zpěv č. 8: Beatrice v největší kráse

    Položka č.: 218945

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 22:22

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Ráj. Zpěv 4: Béatrice

    Položka č.: 218946

    Vyvolávací cena: 7.200 CZK (288 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 22:24

    Aktuální cena: 7.200 CZK (288 €)

    Poslední dražitel: ID3820 Historie příhozu

    Pražský hrad

    Položka č.: 219231

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 22:26

    akvarel, papír, 49,5 x 63,5 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Císař

    Jakub od Vrchlice (Kutná Hora)

    Položka č.: 219249

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 22:28

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Vincenc Paulus

    Položka č.: 219569

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 22:30

    dřevoryt, 1922, 10,3 x 8,8 cm, Přátelství se sběratelem Vincencem Paulusem udržoval J. Váchal více než 40 let. V průběhu 20. let získal V. Paulus několik váchalových olejů, později se soustředil téměř výhradně na sbírání exlibris. V roce 1936 vydal Paulus "Soupis knižních značek J. Váchala" v nákla…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Dr. Karel Procházka

    Položka č.: 219570

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 22:32

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Sadského kouzelníka

    Položka č.: 219574

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 22:34

    dřevoryt, 1936, 9,5 x 7,5 cm, vzadu razítko: J. Váchal 36 D, mírně zažloutlý papír, vzadu nalepen zbytek papírové lepenky, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Philip Boilleau

    Dáma v klobouku

    Položka č.: 220019

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 22:36

    litografie, 1905, 45 x 28 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Karel Benetka

    Hudební matiné

    Položka č.: 220513

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 22:38

    serigrafie, 14,5 x 21,5 cm, sign. DU Benetka, č. 10/25, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke knize S. K. Neumanna: Kniha lesů vod a strání, Ryba

    Položka č.: 220599

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 22:40

    tuš, akvarel, běloba, papír, 32,5 x 23 cm, sign. PD V. Junek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 23, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke knize A. Jiráska: Staré pověsti české, O Králi Svatoplukovi

    Položka č.: 220600

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 22:42

    škrábaná křída, papír, 13,8 x 16,5 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 46, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke knize A. Jiráska: Staré pověsti české, Opatovický poklad

    Položka č.: 220601

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 22:44

    škrábaná křída, papír, 14 x 16 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 48, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke B. S. Žitkov: Na moři, Lidé v záchranném člunu (obr. 1, str. 13)

    Položka č.: 220605

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 22:46

    tuš, papír, 32,4 x 25,4 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 52, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke Staničič: Malý pirát, Tornádo na moři (obr. 7, str. 64)

    Položka č.: 220606

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 22:48

    škrábaná křída, papír, 20,2 x 12,5 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 29, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke Staničič: Malý pirát, Loučení v přístavu (obr. 2, str. 16)

    Položka č.: 220607

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 22:50

    škrábaná křída, papír, 21 x 12,3 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 30, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Krahulík

    (1908-?)

    Kvilda

    Položka č.: 221454

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 22:52

    olej, dřevo, 34 x 54 cm, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Jan Krahulík

    (1908-?)

    Položka č.: 221488

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 22:54

    olej, karton, 25 x 34,5 cm, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jar. Jozefy

    Položka č.: 221499

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 22:56

    dřevoryt, 11,8 x 7 cm, LD značeno ve štočku J.V., při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Bohumil Ullrych

    Námořníci na Akvitanii (Studie k Večeru na Otavě)

    Položka č.: 221756

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 22:58

    tužka, akvarel, papír, 1925, 9,8 x 13,2 cm, sign. LD Ullrych , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Rodina (Ex libris Václav Rudl)

    Položka č.: 222179

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 23:00

    litografie, 1918, 11 x 9 cm, PD značeno na kameni VR 18, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace, H. Schwaigera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Radier

    Na kříži (PF 1938)

    Položka č.: 222198

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 23:02

    lept, 11,8 x 7,9 cm, vzadu razítko autora, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5732 Historie příhozu

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Smrt, Ex libris August Peterka

    Položka č.: 222228

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 23:04

    lept, 1944, 11 x 13,5 cm, sign. PD, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID1471 Historie příhozu

    Položka č.: 222233

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 23:06

    olej, karton, 27 x 21 cm, sign. PD, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zátiší s vínem (PF 1965)

    Položka č.: 222259

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 23:08

    litografie, 1965, 13 x 19 cm, sign. PD L. Stejskal 65, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Liesler

    Kompozice (PF 1966 Vladimír Bujárek s rodinou)

    Položka č.: 222269

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 23:10

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Ketzek

    (1906-1978)

    Dívka s růží

    Položka č.: 222276

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 23:12

    lept, 1951, 11,2 x 8,5 cm, sign. PD, zažloutlý, při okrajích zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. H. Brunnera a J. Bendy na VŠUP v Praze, člen spolku Purkyně a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Carle Vernet

    (1758-1836)

    Lintérieur de l´Ecurie

    Položka č.: 222340

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 23:14

    kolorovaná mědirytina, 38,3 x 51,2 cm, provedl Jazet, vydal M. d´Estampes, lehce zažloutlý papír

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Ferdinand Staeger

    (1880-1976)

    Mladý hudebník

    Položka č.: 222342

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 23:16

    lept, 25,7 x 34,3 cm, sign. PD FStaeger, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Oran

    Položka č.: 222368

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 23:18

    kolorovaná mědirytina, 13,8 x 18,8 cm, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Dragoun (Königreich Hannover)

    Položka č.: 222369

    Plánované ukončení: 13. 11. 2018 23:20

    kolorovaná litografie, 25,7 x 22,5 cm, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)