• František Vobecký

    (1902-1991)

    Portrét dívky

    Položka č.: 225813

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 13:52

    akvarel, tuš, papír, 44 x 32 cm, značeno na zadní straně razítkem z pozůstalosti Františka Vobeckého, rám, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná, studoval v Paříži (Académie Colarossi a École de la Grande Chaumière, člen ČFVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • František Vobecký

    (1902-1991)

    Akt ženy

    Položka č.: 225814

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 13:54

    akvarel, tužka, papír, 44 x 32 cm, rám, na zadní straně razítko z pozůstalosti, Antikvariát Dlážděná, studoval v Paříži (Académie Colarossi a École de la Grande Chaumière, člen ČFVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Láďa Novák

    (1865-1944)

    Don Quijote a Sancho Panza

    Položka č.: 225815

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 13:56

    olej, karton, 1919, 73 x 59 cm, sign. LD Láďa Novák 1919, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Karla Javůrka a Petra Maixnera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Stanislav Bohumil Urban

    (1903-1997)

    U řeky

    Položka č.: 225816

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 13:58

    olej, karton, 1955, 27 x 35 cm, sign. LD B.S. Urban 55, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Sázava

    Položka č.: 225817

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 14:00

    olej, kombinovaná technika, karton, 1976, 64 x 89,5 cm, sign. PD Pitrmann 76, rám, na zadní straně štítek Dílo ČFVU s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Julie Winterová - Mezerová

    (1893-1980)

    Pampelišky

    Položka č.: 225818

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 14:02

    olej, plátno, kolem r. 1948, 35,7 x 27,2 cm, sign. LD J. W. Mezerová, rám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Beneše a H. Jakesche na VŠUP v Praze, členka Salónu neodvislých v Paříži a Kruhu výtvarných umělkyň

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Julie Winterová - Mezerová

    (1893-1980)

    Na louce

    Položka č.: 225819

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 14:04

    olej, plátno, 40. léta 20. století, 35 x 27,1 cm, sign. LD J. W. Mezerová, rám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Beneše a H. Jakesche na VŠUP v Praze, členka Salónu neodvislých v Paříži a Kruhu výtvarných umělkyň

  • Julie Winterová - Mezerová

    (1893-1980)

    Lesní zátiší

    Položka č.: 225820

    Vyvolávací cena: 12.800 CZK (512 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 14:06

    olej, plátno, 40. léta 20. století, 81 x 65 cm, sign. LD J. W. Mezerová, rám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Beneše a H. Jakesche na VŠUP v Praze, členka Salónu neodvislých v Paříži a Kruhu výtvarných umělkyň

    Aktuální cena: 12.800 CZK (512 €)

  • František Drtikol

    (1883-1961)

    Tanečnice

    Položka č.: 225821

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 14:08

    uhel, papír, 29,5 x 21 cm, na zadní straně výzva Obvodního výboru KSČ na Spořilově k úpravě sadů z 5. června 1947, Antikvariát Dlážděná, studium na Učebním a výzkumném ústavu pro fotografování v Mnichově, člen SČSVU

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Marie Hlobilová-Mrkvičková

    (1903-1999)

    Kytice ve váze

    Položka č.: 225823

    Vyvolávací cena: 26.250 CZK (1.050 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 14:12

    olej, plátno, 1980, 34 x 27 cm, sign. PD M. Hlobilová, rám, vzadu popsáno

    Aktuální cena: 26.250 CZK (1.050 €)

  • Marie Fischerová - Kvěchová

    (1894-1984)

    Dítě

    Položka č.: 225824

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 14:14

    akvarel, tužka, papír, 1942, 19 x 19 cm, monogr. PD MFK 1942, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Stáří a mládí

    Položka č.: 225825

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 14:16

    tempera, tuš, papír, 1991, 44 x 43,5 cm, sign. LD Hořánek 91, rám, vzadu popsáno, razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Josef Krejčiřík

    (1922-2001)

    Planoucí skvrny

    Položka č.: 225826

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 14:18

    olej, lepenka, 1987, 61 x 61 cm, sign. LD J. Krejčiřík 87, rám, vzadu popsáno, žák prof. Makovského a E. Miléna, člen Sdružení Q, SČSVU

  • Václav Křížek

    (1937)

    Zátiší s ovocem a Calvadosem

    Položka č.: 225827

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 14:20

    tempera, kombinovaná technika, karton, 1971, 28 x 59 cm, sign. PD V. Křížek 71, rám, na zadní straně štítek s popisem a razítkem čfvu, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze

  • Zdeněk Kudělka

    (1921-1992)

    Faunovo nedělní odpoledne

    Položka č.: 225828

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 14:22

    olej, plátno, 1961, 24,7 x 36,7 cm, monogr. LN ZK 61, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: ID5177 Historie příhozu

  • Otto Laube

    (1927)

    Zátiší se džbánem

    Položka č.: 225829

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 14:24

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Milada Marešová (připsáno)

    (1901-1987)

    Podzim

    Položka č.: 225830

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 14:26

    olej, malířská lepenka, 49,5 x 37,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Julie Svobodová

    (1933-1998)

    Víla s motýly

    Položka č.: 225831

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 14:28

    olej, plátno, 1982, 51 x 41 cm, monogr. PD J. S. 82, rám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Vodrážky na Odborné výtvarné škole v Praze a prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Máj

  • Vladimír Sychra

    (1903-1963)

    Ženský akt

    Položka č.: 225832

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 14:30

    pastel, papír, 1959, 54 x 38,5 cm, sign. PD V. Sychra 1959, rám, na rámu drobné oděrky, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU, spoluzakladatel SVU Mánes

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Muž v klobouku (Člověk, který stojí za hovno)

    Položka č.: 225833

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 14:32

    kvaš, papír, 1929, 28,5 x 23 cm, PD monogr. T 29, oboustranná kresba, přiložen původní kupní doklad z roku 1990, LD věnování: Profesoru Krausovi , zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře skvrny, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Máne…

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • Julie Winterová - Mezerová

    (1893-1980)

    Lekníny

    Položka č.: 225834

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 14:34

    olej, plátno, 46 x 61 cm, sign. PD J. W. Mezerová, rám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Beneše a H. Jakesche na VŠUP v Praze, členka Salónu neodvislých v Paříži a Kruhu výtvarných umělkyň

  • Oldřich Zezula

    (1911-1975)

    Valdštejnská ulice v Praze

    Položka č.: 225835

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 14:36

    olej, plátno, 50 x 70,5 cm, sign. PD Oldřich Zezula 77, rám, vzadu štítek s popisem díla, rám poškozen

  • Jiří Žižka

    (1957-2009)

    Zátiší s melounem

    Položka č.: 225836

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 14:38

    olej, plátno, 36 x 44 cm, sign. LD Žižka, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka a K. Součka na AVU v Praze, člen skupiny K.Q.N.

  • Nikos Armutidis

    Položka č.: 225837

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 14:40

    patinovaná sádra, v. 47 cm, značeno ze spodu Nikos A., poškozeno, Antikvariát Dlážděná

  • Jiří Fürst

    Satyr a Nymfa

    Položka č.: 225838

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 14:42

    bronz, 2012, v. 45 cm, značeno v podstavci Fürst 2012

  • Jiří Fürst

    Položka č.: 225839

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 14:44

    bronz, 2012, v. 26 cm, značeno v podstavci Fürst 2012

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Sedící ženský akt

    Položka č.: 225840

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 14:46

    patinovaná sádra, 43 x 16 x 23 cm, značeno PD LHOTÁK, práce sochaře a medailéra, který ve své tvorbě navazoval na sochaře Mařatku, Štursu a Myslbeka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Henri Huguenin-Dezot

    (1879-1920)

    Dvojice

    Položka č.: 225841

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 14:48

    tlačený bronzový plech, p. 29 cm, značeno H. Huguenin, rám

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Šárka Radová

    Zástup

    Položka č.: 225843

    Vyvolávací cena: 8.800 CZK (352 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 14:52

    porcelán, v. 14, d. 28,5 cm, sign. zespoda Š, Radová, žákyně prof. O. Eckerta

    Aktuální cena: 8.800 CZK (352 €)

  • Martin Reiner

    (1900-1973)

    Sousoší (Tři grácie)

    Položka č.: 225844

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 14:54

    světlý mramor (božanov), v. 48 cm, podstavec z masivního sliveneckého mramoru, Antikvariát Dlážděná, studium na ČVUT v Praze a České vysoké škole technické v Brně, člen SČVU

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)