• Neznámý autor

    Ex libris František Vaníček

    Položka č.: 217238

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 20:27

    dřevoryt, 8,8 x 9,2 cm, sign. DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ex libris Fr. Vaníček

    Položka č.: 217239

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 20:30

    dřevoryt, 6,7 x 5,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Saluto Buék Dr. Petrovits Laszlo

    Položka č.: 217240

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 20:33

    dřevoryt, 1966, 10,8 x 7,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ditta Jiříčková

    (1954)

    Dům (PF 1987)

    Položka č.: 217241

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 20:36

    litografie, 1986, 17,2 x 9,6 cm, sign. PD Ditta Jiříčková, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. E. Weidlicha na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Kašpar

    (1877-1934)

    Ex libris pro Filosofskou historii

    Položka č.: 217247

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 20:39

    zinkografie, 1905, 7,8 x 6,5 cm, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • L. Pavlíková

    Ex libris Peterka

    Položka č.: 217248

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 20:42

    zinkografie, akvarel, 1943, 10 x 7,5 cm, vzadu popsáno, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Trampota

    (1889-1942)

    Ex libris Pavel Vodehnal

    Položka č.: 217249

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 20:45

    zinkografie, 1931, 7 x 9 cm, PD značeno T., vzadu razítko autora a popsáno, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a J. Preislera na VŠUP v Praze, člen Spolku výtvarných umělců Mánes

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Jsem z knih malíře Karla Šimůnka

    Položka č.: 217250

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 20:48

    zinkografie, 1917, 6,8 x 6,8 cm, LD značeno KŠ , vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Ovčák (PF 1976 PhDr. Miloslav Bělohlávek s rodinou)

    Položka č.: 217265

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 20:51

    dřevoryt, 1975, 16,3 x 11,3 cm, sign. PD Emil Kotrba 1975, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Šedivec

    Čtenář (PF 1964 PhDr. Miloslav Bělohlávek s rodinou)

    Položka č.: 217269

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 20:54

    dřevoryt, 1963, 12,8 x 15,1 cm, sign. PD Šedivec 63, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Ex libris Vladimír Bujárek

    Položka č.: 217274

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 20:57

    ocelorytina, 3,8 x 1,9 cm, sign. DU J.A. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Ex libris Adolf Malý

    Položka č.: 217281

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 21:00

    ocelorytina, 3,8 x 2,1 cm, PD značeno v desce JAŠ, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Pozor blbý pes

    Položka č.: 217426

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 21:03

    černá pastelka na papíře, 21 x 29 cm, skvrny při levém okraji, poškození nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Pozor blbý člověk

    Položka č.: 217427

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 21:06

    černá pastelka na papíře, 21 x 29 cm, skvrny po okrajích papíru , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Manikuru!

    Položka č.: 217438

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 21:09

    tuš na papíře, 17, 5 x 23,5 cm, z cyklu " Unavení hrdinové" , lehce zašedlý papír, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Před publikem

    Položka č.: 217446

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 21:12

    tuš, běloba na papíře, 21 x 30 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, vpravo dole nalepeno Jiří Pařík, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Skokan

    Položka č.: 217451

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 21:15

    tuš na papíře, 9 x 19 cm, sign. PD JP, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Zlý lef který sežral hodného augusta

    Položka č.: 217452

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 21:18

    propiska, 14,5 x 19 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Ženy

    Položka č.: 217453

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 21:21

    inkoustové pero, lavírka, 18 x 28 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Město

    Položka č.: 217454

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 21:24

    fix, papír, 17 x 25 cm, sign. PD J Pařík, hnědá skvrna velikosti 2 x 2 mm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfréd Fuchs

    (1925)

    Praha

    Položka č.: 217553

    Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 21:27

    litografie, 1987, 8,1 x 19 cm, sign. PD A. Fuchs 87, č. 7/50

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Ráj. Zpěv č. 16: Zjevení předků

    Položka č.: 217583

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 21:30

    dřevoryt, 1960, 33 x 26,2 cm, dokumentace přiložena, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hubert Kovařík

    (1888-1960)

    Ex libris Mojmír Helcelet

    Položka č.: 217710

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 21:33

    dřevoryt, 1936, 15,2 x 10 cm, antiqari.at Radhošťská, studium Uměleckoprůmyslové školy ve Vídni, člen SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slavík

    Knihy o přírodě Břetislav Peterka

    Položka č.: 217713

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 21:36

    dřevoryt, 1943, 9,8 x 8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumír Čáp

    (1870-?)

    Praha (Ex libris Pavlina Peterková)

    Položka č.: 217715

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 21:39

    dřevoryt, 1943, 6,2 x 11,4 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ex libris Marie Jančáková

    Položka č.: 217717

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 21:42

    dřevoryt, 7,8 x 5,8 cm, sign. DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slavík

    Motýl (Ex libris M. J.)

    Položka č.: 217718

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 21:45

    dřevoryt, 1941, 7,8 x 6,3 cm, sign. PD J. Slavík 41, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Mracký

    (1900-1971)

    Krajina (Ex libris M. Jančáková)

    Položka č.: 217719

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 21:48

    dřevoryt, 12 x 8 cm, sign. PD Fr. Mracký, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slavík

    Karafiáty (Ex libris M J)

    Položka č.: 217721

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 21:51

    dřevoryt, 14,2 x 9,3 cm, sign. PD Jiří Slavík , lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Kuneš

    (1898-1970)

    V lese (Ex libris Jaroslav Mrázek)

    Položka č.: 217726

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2018 21:54

    dřevoryt, 9,3 x 7,5 cm, sign. PD Kuneš, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook