• Zdeněk Mézl

    Lucifer na dně pekel (Dante Alighiery: Peklo)

    Položka č.: 181820

    Vyvolávací cena: 790 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 11:45

    dřevoryt, 1978, 17,2 x 11,2 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 790 CZK (32 €)

  • Jan Konůpek

    Púchová

    Položka č.: 186071

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 11:50

    rudka, papír, 1937, 43 x 30,5 cm, monogr. LD KpK, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • A. Čulkov

    Pohádka

    Položka č.: 189403

    Vyvolávací cena: 220 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 11:55

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

  • A. Čulkov

    Medvěd

    Položka č.: 189404

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 12:00

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

    Chlapec s psíkem (Somebody)

    Položka č.: 199459

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 12:05

    světlotisk, 40 x 26 cm, rám, podle Katheleen Lucas, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • F. Fridrich

    Krajina s rybníkem

    Položka č.: 200177

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 12:10

    olej, plátno, 70 x 90 cm, sign. PD F. Fridrich, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • R. Hejna

    Vesnice v předjaří

    Položka č.: 200183

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 12:15

    olej, karton, 40 x 50 cm, sign. PD R. Hejna, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Roman Holota

    Dům s přístavem

    Položka č.: 200186

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 12:20

    olej, plátno, 2004, 55 x 65 cm, sign. PD Ramún Holota 04, rám, vzadu věnování, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Bohuslav Jágr

    (1907-?)

    Položka č.: 200193

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 12:25

    olej, plátno, 50 x 65 cm, sign. PD B. Jágr, rám, malba místy poškozena, drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák F. Podešvy, žák prof. P. Dillingera na SUPŠ

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Alexandr Nováček

    Podzimní krajina

    Položka č.: 200218

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 12:30

    olej, sololit, 27 x 61 cm, sign. LD Nováček, rám, Antikvariát Ostrovní

  • Jouja

    Březnický zámek s řekou

    Položka č.: 200269

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 12:35

    olej, papír, 20,5 x 18 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Leoš Vysocký

    Remízky II.

    Položka č.: 200326

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 12:40

    olej, sololit, 20,5 x 34 cm, monogr. LD LV, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Horský

    Strakonice - hrad

    Položka č.: 200664

    Vyvolávací cena: 490 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 12:45

    akvarel, papír, 16 x 24 cm, sign. LD Horský, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 490 CZK (20 €)

  • Horský

    Strakonice - kostel sv. Markéty

    Položka č.: 200665

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 12:50

    akvarel, papír, 16 x 24 cm, sign. PD Horský, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 490 CZK (20 €)

  • Monogramista AB

    Nové město nad Metují

    Položka č.: 200750

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 12:55

    tuš, papír, 1912, 11,5 x 9,7 cm, monogr. PD AB 24/8 1912, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Položka č.: 200758

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 13:00

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    Matěj

    Položka č.: 200810

    Vyvolávací cena: 190 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 13:05

    Aktuální cena: 190 CZK (8 €)

  • Haus

    Sova

    Položka č.: 200839

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 13:10

    suchá jehla, 20 x 14,5 cm, sign. PD Haus, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 490 CZK (20 €)

  • Anna Khunová

    Dívčí hlava s věnečkem

    Položka č.: 200892

    Vyvolávací cena: 390 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 13:15

    lept, 19,8 x 13,2 cm, sign. PD Anna Khunová, rám, č. 32/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 390 CZK (16 €)

  • Vladimír Komárek

    Lampa u okna

    Položka č.: 200904

    Vyvolávací cena: 290 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 13:20

    dřevoryt, 18 x 9 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 107/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 290 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID2262 Historie příhozu

  • Petr Melan

    (1947-2009)

    Posluchači s klavíristou

    Položka č.: 200929

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 13:25

    kombinovaná technika, 14,2 x 9,5 cm, sign. PD P. Melan, rám, č. 71/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Poláška, J. Mahelky, J. Trnky, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Michaela Roubíčková - Lesařová

    Brahmsův klavír II.

    Položka č.: 200996

    Vyvolávací cena: 360 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 13:30

    lept, 1980, 19 x 12 cm, sign. PD Michela Lesařová - Roubíčková 80, rám, č. 4/200, Antikvariát Ostrovní, the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Aktuální cena: 360 CZK (15 €)

  • Ivan Strnad

    (1926-2005)

    Dva ženské akty

    Položka č.: 201016

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 13:35

    suchá jehla, 1976, 18,3 x 11,3 cm, sign. PD Ivan Strnad, rám, č. 90/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 490 CZK (20 €)

  • Jiřina Honomichlová

    (1933)

    Rozkvetlý sad

    Položka č.: 202233

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 13:40

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jaroslav Poš

    (1894-1970)

    Mořský příboj

    Položka č.: 202448

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 13:45

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Štědrovečerní dary

    Položka č.: 205025

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 13:50

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Jan Smetana

    (1918-1998)

    Objekt

    Položka č.: 205026

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 13:55

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Stanislav Vajce

    Okřídlené oko

    Položka č.: 205212

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 14:00

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Ota Janeček

    O Cyrilu Boudovi

    Položka č.: 205307

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 14:05

    serigrafie, 1983, 24 x 19,5 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Ota Janeček

    Dva ptáčci

    Položka č.: 205308

    Plánované ukončení: 12. 03. 2019 10:00

    serigrafie, 20,7 x 18 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)