• Jaroslav Jareš

    (1886-1967)

    Karel Havlíček

    Položka č.: 228811

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 21:40

    litografie, 21,5 x 14 cm, značeno na kameni PD, antiqari.at Radhošťská, studoval na UMPRUM v Praze u prof. Maška a na AVU v Praze u prof. Štursy, člen UB slovenské

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Židovský svátek

    Položka č.: 228812

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 21:42

    dřevoryt, 1918, 16,5 x 9,5 cm, sign. PD F. Bílek, papír zažloutlý a při krajích lehce otřepený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Struktura

    Položka č.: 228813

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 21:44

    lept, 1967, 13,4 x 5,4 cm, sign. DU Hořánek, antiqari.at Radhošťská, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Kohout (Ex Libris A. Chvála)

    Položka č.: 228815

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 21:46

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Miroslav Fridrich

    Vesnická chalupa

    Položka č.: 228817

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 21:48

    dřevoryt, 1951, 11 x 14 cm, sign. PD Miroslav Fridrich, na papíru drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Maxmilian Švabinský

    Déšť

    Položka č.: 228821

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 21:50

    lept, 1913, 11,9 x 15,9 cm, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži, …

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Stavení

    Položka č.: 228822

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 21:52

    tuš, papír, 1933, 33,3 x 25,2 cm, sign. PD 33, papír při krajích pokrčený a ušpiněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jindra Beranová

    Zamračená tvář

    Položka č.: 228823

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 21:54

    linoryt, 1972, 24,1 x 17,8 cm, sign. PD Jindra Beranová 72, autorský tisk, papír při krajích lehce ušpiněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Sůra

    Kohoutek

    Položka č.: 228824

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 21:56

    serigrafie, 1982, 14 x 10 cm, sign. DU Jaroslav Sůra 82, autorský tisk, papír mírně pokrčený, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze u prof. R. Beneše, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen UVU, SČUG Hollar, Association Graphic International v Curychu, Asociace vol…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3235 Historie příhozu

    Wien I

    Položka č.: 228826

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 21:58

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Wien II

    Položka č.: 228827

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 22:00

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Pula

    Položka č.: 228829

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 22:02

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Obilné pole

    Položka č.: 228830

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 22:04

    olej, plátno, 33,5 x 78 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Zasněžená krajina s topoly

    Položka č.: 228831

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 22:06

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • F. Herber

    Výhled z lesa

    Položka č.: 228833

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 22:08

    olej, karton, 26 x 35 cm, sign. PD Herber F., rám, na rámu drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Bino

    (1881-1947)

    Svatý Mikuláš na Malé Straně

    Položka č.: 228836

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 22:10

    lept, 29,2 x 21,5 cm, sign. PD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Věže

    Položka č.: 228837

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 22:12

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Lilie

    Položka č.: 228838

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 22:14

    dřevoryt, 1985, 19,5 x 9,5 cm, sign. PD F. Dolejš 85, pasparta, č. 39/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Květina

    Položka č.: 228839

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 22:16

    dřevoryt, 1986, 21,5 x 9,5 cm, sign. PD F. Dolejš 86, pasparta, č. 40/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří D. Dostál

    Katedrála

    Položka č.: 228840

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 22:18

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Petr Obr?

    Staroměstská mostecká věž

    Položka č.: 228841

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 22:20

    zinkografie, 11,5 x 3,2 cm, sign. PD Jan Petr, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Kvetoucí bodlák

    Položka č.: 228842

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 22:22

    dřevoryt, 1986, 20,5 x 16 cm, sign. PD F. Dolejš 86, pasparta, č. 39/75, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Žena s loutnou

    Položka č.: 228843

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 22:24

    tužka, papír, 13,5 x 9,5 cm, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Liesler

    Býk (Ex Libris Josef Liesler)

    Položka č.: 228844

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 22:26

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Kamila Ženatá

    Oblaka

    Položka č.: 228849

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 22:28

    suchá jehla, 14,5 x 14,5 cm, sign. PD Kamila Ženatá, č. 7/50, antiqari.at Radhošťská, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Madona

    Položka č.: 228850

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 22:30

    linoryt, 1978, 21,5 x 11,5 cm, sign. DU Wielgus, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Dvořáka na VŠUP v Praze, prof. O. Španiela na AVU v Praze a A. Zanelliho na Accademia di belle Arti v Římě

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Madona

    Položka č.: 228851

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 22:32

    linoryt, 1978, 26,5 x 12,5 cm, sign. DU Wielgus, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Dvořáka na VŠUP v Praze, prof. O. Španiela na AVU v Praze a A. Zanelliho na Accademia di belle Arti v Římě

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Položka č.: 228852

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 22:34

    litografie, 1974, 12 x 17 cm, sign. DU Wielgus, lehce zašpiněný, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Dvořáka na VŠUP v Praze, prof. O. Španiela na AVU v Praze a A. Zanelliho na Accademia di belle Arti v Římě

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Michal Vondráček

    Jablko poznání

    Položka č.: 228853

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 22:36

    ocelorytina, 12,9 x 6,3 cm, sign. PD M. Vondráček, č. 11/100, PD slepotiskové razítko: Atelier Michal Vondráček, antiqari.at Radhošťská, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Položka č.: 228855

    Plánované ukončení: 07. 02. 2019 22:38

    tužka, papír, 21,2 x 39 cm, lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)