• František Řimnáč

    Čtyřlístek

    Položka č.: 234229

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2019 19:00

    suchá jehla, 1987, 7 x 7,3 cm, sign. PD Řimnáč, autorský tisk, mírně pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Karel Stěhule

    (1899-1975)

    Z Pražského hradu

    Položka č.: 216875

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2019 19:05

    tuš, papír, 38,3 x 33 cm, sign. PD Stěhule, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Beneše na VŠUP v Praze, člen SVU Purkyně

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Šámal

    (1914-1988)

    Položka č.: 221903

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2019 19:10

    litografie, 1960, 35,2 x 53,3 cm, sign. PD Jaroslav Šámal 60, 43/60, zažloutlý a při horním okraji mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole kreslení a malování Mánesa v Praze, žák prof. O. Nejedlého a M. Holého na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Milada Šindlerová - Vokáčová

    Mělnický hrad

    Položka č.: 234231

    Plánované ukončení: 25. 04. 2019 19:15

    litografie, 1967, 38,4 x 33,5 cm, sign. PD nečitelně, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Obrovského a V. Rady na AVU v Praze, členka Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Petr Šmaha

    Pampelišky

    Položka č.: 224925

    Plánované ukončení: 25. 04. 2019 19:20

    litografie, 1999, 17,6 x 12,8 cm, sign. PD Petr Šmaha 99, rám, 27/45, Antikvariát Dlážděná, studium ŠUŘ v Brně, žák prof. Jiroudka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, sdružení Kontrast, Lipany a Nové sdružení

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Borovice na pobřeží

    Položka č.: 214686

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2019 19:25

    akryl, sololit, 1982, 70 x 50 cm, sign. LD Jos. Šolc 82, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem (původní cena v n. p. Dílo 2875 Kčs), Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Kemp na Baltu

    Položka č.: 210548

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2019 19:30

    akryl, sololit, 1985, 50 x 70 cm, sign. LD Josef Šolc 85, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Interiér s krbem

    Položka č.: 215026

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2019 19:35

    akryl, překližka, 1993, 70 x 50 cm, sign. PN Josef Šolc 93, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Karel Teissig

    (1925-2000)

    Zlatý kohout

    Položka č.: 213970

    Plánované ukončení: 25. 04. 2019 19:40

    zlatý popisovač, papír, 1976, 18,6 x 12,8 cm, sign. LD K. Teissig, pasparta, PF 1974, pasparta zašpiněna, Antikvariát Dlážděná, studium na soukromé škole V. Sychry v Mánesu, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, studium na Royal Académie des Beaux Arts v Bruselu, předseda Klubu ilustrátorů dětské kn…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vilma Vrbová - Kotrbová

    (1905-1993)

    Chlapec při hře

    Položka č.: 214358

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2019 19:45

    uhel, papír, 1977, 42 x 58 cm, sign. a popsáno na zadní straně autorkou, rám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a V. Nechleby

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Exlibris M. Oberthorová

    Položka č.: 234232

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2019 19:50

    litografie, 7,8 x 7,2 cm, sign. DU Wielgus, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Dvořáka na VŠUP v Praze, prof. O. Španiela na AVU v Praze a A. Zanelliho na Accademia di belle Arti v Římě

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Brožík?

    Pasačka

    Položka č.: 220144

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 19:02

    olej, karton, 23,5 x 11,5 cm, rám, vzadu připsáno V. Brožíkovi, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID6380 Historie příhozu

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Meloun

    Položka č.: 220524

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 19:04

    linoryt, 28 x 35,5 cm, sign. JKAiser, autorský tisk, země původu Čína , zažloutlý papír, utržený pravý horní roh , antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke H. Sienkiewicz: Pouští a pralesem, Setkání s gepardem (str. 334, obr. 27)

    Položka č.: 220590

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 19:06

    škrábaná křída, papír, 21,3 x 14 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 38, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke H. Sienkiewicz: Pouští a pralesem, Dva v noci na koni (str. 404, obr. 32)

    Položka č.: 220591

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 19:08

    škrábaná křída, papír, 21,3 x 14 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 39, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke H. Sienkiewicz: Pouští a pralesem, Šamanský obřad (str. 323, obr. 26)

    Položka č.: 220592

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 19:10

    škrábaná křída, papír, 21,3 x 14 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 41, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke H. Sienkiewicz: Pouští a pralesem, Vlci, pes a buvol (str. 174, obr. 16)

    Položka č.: 220593

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 19:12

    škrábaná křída, tuš, papír, 21,3 x 14 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 42, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke J. Felix: Návštěva u zvířátek, U malp (obr. 2, str. 3)

    Položka č.: 220594

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 19:14

    uhel, akvarel, papír, 35,2 x 25 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 24, přeložený, při okrajích lehce poškozený papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke J. Felix: Návštěva u zvířátek, Kachna s kachňaty

    Položka č.: 220595

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 19:16

    uhel, akvarel, papír, 13 x 25 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 25, lehce pokrčený, při okrajích poškozený papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Škarohlíd

    (1925)

    Kompas

    Položka č.: 220934

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 19:18

    lept, 1978, 17,5 x 8,7 cm, sign. PD, rám, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského a F. Tichého na VŠUP v Praze, poté V. Makovského, E. Miléna aB. S. Urbana na PedF UK MU v Brně, člen Sdružení Q

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Trojice

    Položka č.: 220960

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 19:20

    dřevoryt, 1924, 9,1 x 8,4 cm, sign. PD Vik 1924, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Máne…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 220971

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 19:22

    dřevoryt, 8,5 x 8,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Konůpek

    Kázání

    Položka č.: 220979

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 19:24

    litografie, 19,2 x 13 cm, PD značeno KPK, č. 134, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6688 Historie příhozu

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    U řeky

    Položka č.: 220984

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 19:26

    dřevoryt, 6,3 x 4,7 cm, sign. PD Pavel Šimon, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Libuše Špírková

    (1927)

    Bonsai

    Položka č.: 220993

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 19:28

    suchá jehla, 7,8 x 12,3 cm, sign. PD Špírková L., č. 93/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Poutník

    Položka č.: 221001

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 19:30

    dřevoryt, 11,5 x 7 cm, sign. PD V. Fiala, pasparta, antiqari.at Radhošťská, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Zasněžená vesnice

    Položka č.: 221002

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 19:32

    litografie, 8,8 x 12,8 cm, sign. PD, rám, č. 2/100, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID317 Historie příhozu

    Podzimní hrad

    Položka č.: 221015

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 19:34

    litografie, 1973, 19,7 x 26,3 cm, sign. PD, rám, č. 137/200, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Dívka s ovocem

    Položka č.: 221820

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 19:36

    linoryt, 37 x 24 cm, sign. PD Petr Dillinger, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Položka č.: 221821

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 19:38

    linoryt, 32 x 21,5 cm, sign. PD Petr Dillinger, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)