• Dana Puchnarová

    Prázdnota

    Položka č.: 225908

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 17:02

    litografie, pauzovací papír, 1997, 79 x 66 cm, sign. PD Puchnarová 97, č. 22/25, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Součka, L. Čepeláka, členka SČUG Hollar a SOV

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Dana Puchnarová

    Rozhovor

    Položka č.: 225909

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 17:04

    lept, akvatinta, 1968, 63,7 x 42,6 cm, sign. PD D. Štormová 68, č. 9/12, lehce pokrčený, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Součka, L. Čepeláka, členka SČUG Hollar a SOV

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Dana Puchnarová

    Gítáňdžali

    Položka č.: 225910

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 17:06

    8x litografie, 42 x 29 cm, z bengálského originálu přeložil profesor PhDr. Dušan Zbavitel, autorka vydala vlastním nákladem, vše signováno, Ex. 28, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Součka, L. Čepeláka, členka SČUG Hollar a SOV

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Kateřina Mistal

    Rozhovor 4

    Položka č.: 225911

    Vyvolávací cena: 5.250 CZK (210 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 17:08

    kombinovaná technika, 1 x 1 cm

    Aktuální cena: 5.250 CZK (210 €)

  • Berenika Ovčáčková

    (1964)

    Bang

    Položka č.: 225912

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 17:10

    serigrafie, 2005, 49 x 40 cm, sign. PD B. Ovčáčková 05, č. 24/30, mírně pokrčený papír, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Jan Černoš

    (1982)

    Persefona

    Položka č.: 225913

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 17:12

    mezzotinta, 2014, 29,8 x 18,1 cm, sign. PD Černoš 2014, autorský tisk, ukázka z tvorby mladého českého výtvarníka, který se ve své tvorbě vyjadřuje hlubotiskovými grafickými technikami a jejich kombinacemi (mezzotinta, akvatinta, lept), přičemž ve zpodobování převážně mytologických témat dosáhl zcel…

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Zdeněk Sklenář

    (1910-1986)

    Malérečka

    Položka č.: 225914

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 17:14

    litografie, 1968, 29 x 17 cm, sign. PD Zd. Sklenář, rám, žák prof. A. Hofbauera a Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, skupiny Balance, Litografie 5

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Zdeněk Sklenář

    (1910-1986)

    Podzim

    Položka č.: 225915

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 17:16

  • Mirek Šebík

    Björn Zuřivý

    Položka č.: 225916

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 17:18

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Masky

    Položka č.: 225917

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 17:20

    lept, 1974, 29,5 x 24 cm, sign. PD J Šerých 74, rám, č. 27/55, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukla ve speciální grafické škole, aspirantura u prof. V. Silov…

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Zjevení svatého Jana

    Položka č.: 225918

    Vyvolávací cena: 8.900 CZK (356 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 17:22

    bibliofilie, 7x grafický list, 1998, 29 x 19,5 cm, autorský tisk, náklad 100 číslovaných výtisků, edice BIBLOS, svazek 9, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukl…

    Aktuální cena: 8.900 CZK (356 €)

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Položka č.: 225919

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 17:24

    barevný lept, 21 x 15 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, č. 13/150, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ivan Kováčik

    In Pivo veritas

    Položka č.: 225920

    Vyvolávací cena: 2.250 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 17:26

    ručně kolorovaná litografie, 1997, 39 x 27,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 1997, autorský tisk

    Aktuální cena: 2.250 CZK (90 €)

  • Ivan Kováčik

    Without aids-with love

    Položka č.: 225921

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 17:28

    ručně kolorovaná litografie, 1998, 39 x 27 cm, sign. PD Ivan Kováčik 1998, autorský tisk

  • Ivan Kováčik

    Canis-Familiaris-Intermedius

    Položka č.: 225922

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 17:30

    ručně kolorovaná litografie, 1999, 28 x 40 cm, sign. PD Ivan Kováčik 1999, autorský tisk

  • Pavel Novák

    Cikánská svatba II.

    Položka č.: 225923

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 17:32

    linoryt, 50 x 38 cm, sign. PD Pavel Novák, autorský tisk, žák prof. Čepeláka na AVU v Praze

  • Pavel Novák

    Odraz v okně londýnské podzemky

    Položka č.: 225924

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 17:34

    lept, 1990, 48 x 35 cm, sign. PD Pavel Novák 90, autorský tisk, žák prof. Čepeláka na AVU v Praze

  • Pavel Novák

    Karneval

    Položka č.: 225925

    Vyvolávací cena: 3.150 CZK (126 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 17:36

    lept, 1990, 49 x 35 cm, sign. PD Pavel Novák, č. 1/30, žák prof. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.150 CZK (126 €)

  • Dagmar Mezricky

    Element lufti

    Položka č.: 225926

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 17:38

    litografie, 1990, 79,5 x 60 cm, sign. DU Dagmar Mezricky 90, rám, 89/180, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Torzo

    Položka č.: 225927

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 17:40

  • Markéta Laštuvková

    (1969)

    Žlutý keř

    Položka č.: 225928

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (148 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 17:42

    linoryt, 50 x 80 cm, č. 2/3

    Aktuální cena: 3.700 CZK (148 €)

  • Michaela Lesařová Roubíčková

    Česká krajina

    Položka č.: 225929

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 17:44

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jitka Walterová

    Pytlák

    Položka č.: 225930

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 17:46

  • Jiří Slíva

    Prostírání

    Položka č.: 225931

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 17:48

  • Jiří Slíva

    Dvě ruce, jedny záda

    Položka č.: 225932

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 17:50

    suchá jehla, 2007, 30 x 18 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 9/10, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Jiří Slíva

    Dogma

    Položka č.: 225933

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 17:52

    litografie, 30 x 25 cm, sign. DU Jiří Slíva, autorský tisk, soukromé studium, člen SČUG Hollar

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Pytel úsměvů

    Položka č.: 225934

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 17:54

    serigrafie, 1989, 28 x 18 cm, sign. PD Hořánek 89, pasparta, č. 59/118, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Strom

    Položka č.: 225935

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 17:56

    litografie, 1973, 42,7 x 28 cm, sign. PD V. Sivko 73, č. 3/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě

  • Pravoslav Sovák

    (1926)

    Položka č.: 225936

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 17:58

    kolorovaný lept, 1967, 16,2 x 12,3 cm, sign. DU Sovák, rám, č. 1/24, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, skupiny Exil a Skupiny G

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Pravoslav Sovák

    (1926)

    Položka č.: 225937

    Vyvolávací cena: 6.700 CZK (268 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 18:00

    kolorovaný lept, 1967, 35,7 x 41,3 cm, sign. DU Sovák, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, skupiny Exil a Skupiny G

    Aktuální cena: 6.700 CZK (268 €)