• Josef Bino

    (1881-?)

    Položka č.: 227489

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2018 10:45

    olej, karton, 48,5 x 68,5 cm, sign. PD J. Bino, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Ukrajinské akademii v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Vesnice

    Položka č.: 227490

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2018 10:46

    kvaš, tuš, papír, 1973, 45 x 62,5 cm, sign. LD Baračov 73

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ivo Medek Kopaninský

    Polyfemův úsměv

    Položka č.: 227491

    Plánované ukončení: 14. 11. 2018 10:47

    akryl, sololit, 2005, 70 x 50 cm, monogr DU I. M. K. 05

  • Ivo Medek Kopaninský

    Podezřelý světlonoš

    Položka č.: 227492

    Plánované ukončení: 14. 11. 2018 10:48

    akryl, sololit, 2005, 70 x 50 cm, monogr DU I. M. K. 05, rám

  • Wilhelm Dorschel

    (1883-1960)

    Položka č.: 227493

    Plánované ukončení: 14. 11. 2018 10:49

    olej, plátno, 30 x 40 cm, sign. PD W. Dorschel, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

  • Ferdinand Kamba

    (1907-1992)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 227494

    Plánované ukončení: 14. 11. 2018 10:50

    olej, plátno, 49,5 x 69,5 cm, sign. PD Kamba, klínový rám, na zadní straně štítek s popisem a razítko ČFVU, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Hlavici na VUT v Brně

  • Oskar Schmidt

    (1908-1982)

    Staré zámecké schody v Praze

    Položka č.: 227495

    Plánované ukončení: 14. 11. 2018 10:51

    tužka, akvarel, papír, 42 x 29 cm, sign. LD Oskar Schmidt, rám, místy poškozená malba, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Eva Natus Šalamounová

    Andělé

    Položka č.: 227496

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2018 10:52

    litografie, 1993, 37,5 x 48 cm, sign. DU Eva Natus - Šalamounová, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Miloš Jiránek

    (1875-1911)

    Konvolut 3 litografií

    Položka č.: 227497

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2018 10:53

    3x litografie, vše 28,5 x 22 cm, 1x sign. M. Jiránek, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Miloš Noll

    (1926-1998)

    Ultrafán z papírového filmu O Markétce

    Položka č.: 227498

    Plánované ukončení: 14. 11. 2018 10:54

    kombinovaná technika, papír, 1981, 42,5 x 34,2 cm, ultrafán k filmu O Markétce, ČsT 1981, vzadu razítko z pozůstalosti Miloše Nolla, žák prof. J. Kaplického, člen SVU Mánes

  • Jiří Načeradský

    Tanečnice

    Položka č.: 227499

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2018 10:55

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Cyrill Kotyšan

    (1899)

    Portrét

    Položka č.: 227501

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2018 10:57

    uhel, inkoust, papír, 29,5 x 21,7 cm, sign. PD CyrillKotyšan , Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Benedikt

    Položka č.: 227502

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2018 10:58

    litografie, 1993, 48 x 38 cm, sign. PD Benedikt 93, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jiří Šalamoun

    Křížová cesta

    Položka č.: 227503

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2018 10:59

    litografie, 1983, 29,6 x 20,9 cm, sign. na zadní straně Jiří Šalamoun 83, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Dýmka

    Položka č.: 227504

    Plánované ukončení: 14. 11. 2018 11:00

    tuš, koláž, papír, 11,4 x 29,6 cm, Antikvariát Dlážděná

  • Jiří Načeradský

    Postavy

    Položka č.: 227505

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2018 11:01

    litografie, 2010, 54,5 x 69,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Cyril Bouda

    Lesní roh

    Položka č.: 227506

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2018 11:02

    litografie, 33,7 x 24,3 cm, sign. PD C Bouda, rám, č. 199/200, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Položka č.: 227507

    Plánované ukončení: 14. 11. 2018 11:03

    monotyp, 1994, 41 x 28 cm, sign. DU Karel Chaba 1994, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, soukromé studium

  • Hans Knoechl

    (1850-1927)

    Krajina s rybníkem

    Položka č.: 227508

    Plánované ukončení: 14. 11. 2018 11:04

    olej, lepenka, 14,7 x 20,4 cm, sign. PD H. Knoechl, rám, autor znám též jako Jan (Hanuš) Knöchel, Antikvariát Dlážděná

  • Vladimír Ringes

    (1911-1989)

    Gladioly

    Položka č.: 227509

    Plánované ukončení: 14. 11. 2018 11:05

    olej, plátno, 1980, 78,5 x 38 cm, sign. PD Vl. Ringes 80, rám, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen JUV, SVUM v Hodoníně

  • Bohumil Ullrych

    Na louce

    Položka č.: 227510

    Plánované ukončení: 14. 11. 2018 11:06

    olej, plátno, lepenka, 32,5 x 24,5 cm, sign. PD B. Ullrych, lehce otřepené plátno, antiqari.at Radhošťská

  • Jaroslava Kubičková

    Sloni

    Položka č.: 227511

    Plánované ukončení: 14. 11. 2018 11:07

    koláž, lept, papír, 1995, 25,5 x 16,4 cm, sign. PD Jaroslava Kubičková 1995, 42796, s věnováním: Tatínkovi k svátku Jaruška, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslava Kubičková

    Hra se zrcadlením

    Položka č.: 227512

    Plánované ukončení: 14. 11. 2018 11:08

    lept, mezzotinta, 1997, 29,6 x 20,7 cm, sign. PD Jaroslava Kubičková 1997, 42217, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Vacke

    (1907-1987)

    Dům ve Strašnicích II.

    Položka č.: 227513

    Plánované ukončení: 14. 11. 2018 11:09

    akvarel, papír, 1940, 36,5 x 84,7 cm, sign. PD Jos. Vacke 40, vzadu popsáno autorem, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

  • Miloš Noll

    (1926-1998)

    Nabídka

    Položka č.: 227514

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2018 11:10

    pérovka, papír, 1995, 13 x 19 cm, sign. LD Noll 95, žák prof. J. Kaplického, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Rudolf Riedlbauch

    Odhalování

    Položka č.: 227515

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2018 11:11

    tuš, papír, 1999, 29,4 x 23,9 cm, sign. LD Rudolf Riedlbauch 99, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Oberthor

    Večer u jezera

    Položka č.: 227516

    Plánované ukončení: 14. 11. 2018 11:12

    litografie, 44,8 x 33,2 cm, DU značeno razítkem KO, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Vesnice na podzim

    Položka č.: 227517

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2018 11:13

    olej, plátno, 1955, 82 x 100 cm, monogr. PD VB 55, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Položka č.: 227518

    Plánované ukončení: 14. 11. 2018 11:14

    tužka, akvarel, papír, 57,5 x 44 cm, sign. LN V. Hejna, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

  • Milan Entler

    Letní noc

    Položka č.: 227519

    Plánované ukončení: 14. 11. 2018 11:15

    litografie, 28,7 x 15,5 cm, sign. PD Milan Entler, 114/180, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)