• Arthur Graff

    (1906-1971)

    Položka č.: 229150

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 14:19

    akvarel, papír, 15,7 x 30 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Pieta

    Položka č.: 229151

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 14:20

    běloba, tuš, karton, 17 x 23 cm, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Krajina s mostem

    Položka č.: 229152

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 14:21

    akvarel, papír, 13 x 27 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Konec sklizně

    Položka č.: 229153

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 14:22

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Krávy na pastvě

    Položka č.: 229154

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 14:23

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Château de Kintzheim

    Položka č.: 229155

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 14:24

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Château de Kintzheim

    Položka č.: 229156

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 14:25

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Kostra

    Položka č.: 229157

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 14:26

    tuš, papír, 11 x 44 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Myčky

    Položka č.: 230224

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 14:27

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Stádo koní

    Položka č.: 230326

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 14:28

    lept, 7 x 16 cm, sign. PD JA. Alex, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Položka č.: 230445

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 14:29

    lept, 1995, 17,1 x 12 cm, sign. DU istler 95, Antikvariát Ostrovní, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Pohár

    Položka č.: 230669

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 14:30

    mezzotinta, 1978, 17,4 x 13,2 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová 1978, č. 40/80, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Návrhy na parfém

    Položka č.: 230759

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 14:31

    7x akvarel, tuš, papír, 9,7 x 6,7 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

    Rybník

    Položka č.: 231308

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 14:32

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Holandská krajina

    Položka č.: 231309

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 14:33

    akvarel, papír, 18,8 x 34,7 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Karel Souček

    (1915-1982)

    Ležící akt

    Položka č.: 233102

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 14:34

    tempera, papír, 1980, 42 x 60 cm, sign. LD K. Souček 80, při okraji lehce roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Bendy, J. Obrovského, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Dívka v kostkovaných šatech

    Položka č.: 233121

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 14:35

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Břetislav Benda

    (1897-1983)

    Mateřství

    Položka č.: 233157

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 14:36

    sádra, v. 33 cm, PD značeno B. Benda, ulomený a přilepený roh, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní kamenosochařské škole v Hořicích, žák prof. J. V. Myslbeka a J. Štursy na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Hana Čápová

    Tenistka

    Položka č.: 233249

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 14:37

    lept, 1989, 12,9 x 9,9 cm, sign. PD Hana Čápová 1989, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Eva Hašková

    Jaro

    Položka č.: 233305

    Vyvolávací cena: 190 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 14:38

    Aktuální cena: 190 CZK (8 €)

  • Věra Krumphanzlová

    ExLibris

    Položka č.: 233408

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 14:39

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Pavel Roučka

    ExLibris a drobá grafika

    Položka č.: 233564

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 14:40

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Pavel Sivko

    Láhve v láhvi

    Položka č.: 233646

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 14:41

    litografie, 1977, 17,5 x 9 cm, sign. PD Pavel Sivko 77, č. 48/60, Antikvariát Ostrovní, studium na SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž, člen UVU, Asociace volné grafiky, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Faraon

    Položka č.: 233691

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 14:42

    Aktuální cena: 190 CZK (8 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Tvář dívky

    Položka č.: 233692

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 14:43

    lept, 8,6 x 7,3 cm, sign. PD K. Šafář, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 190 CZK (8 €)

  • Karel Vilgus

    Zahrada

    Položka č.: 233779

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 14:44

    Aktuální cena: 190 CZK (8 €)

  • Jiří Ladocha

    Růže - pohár

    Položka č.: 234622

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 14:45

    lept, kombinovaná technika, papír, 1976, 47 x 59 cm, sign. PD Jiří Ladocha 1976, rám, č. 3/10, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex Libris Ing. Ot. Hradečný

    Položka č.: 235981

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 14:46

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex Libris Jitka Měřičková

    Položka č.: 235982

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 14:47

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Benátky

    Položka č.: 139547

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2019 14:48

    akvarel, papír, 17 x 31,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)