• Jiří Novotný

    (1919-1993)

    Haldy v Krušných horách (Jáchymov)

    Položka č.: 233516

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 18:08

    olej, sololit, 1956, 35,5 x 43,8 cm, sign. LD Novotný 56, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Laudy a Z. Kratochvíla na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a skupiny MS

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Alois Nožička

    Zánik fresky

    Položka č.: 233517

    Vyvolávací cena: 9.600 CZK (384 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 18:09

    fotografie, 1987, 29,6 x 22,3 cm, sign. vzadu Nožička 1987, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 9.600 CZK (384 €)

  • Alois Nožička

    Vnitřní zrcadlo

    Položka č.: 233518

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 18:10

    fotografie, 1986, 29,9 x 21,4 cm, sign. vzadu Nožička 1986, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Alois Nožička

    Plamenný projev

    Položka č.: 233519

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 18:11

    fotografie, 1986, 28,8 x 21,2 cm, sign. vzadu Nožička 1986, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

  • Alois Nožička

    Případ Velký boltec

    Položka č.: 233520

    Vyvolávací cena: 7.950 CZK (318 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 18:12

    fotografie, 1988, 30 x 22 cm, sign. vzadu Nožička 1988, ze souboru Formy deformace, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 7.950 CZK (318 €)

  • Karel Oberthor

    Kaplička na návsi

    Položka č.: 233521

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 18:13

    monotyp, 48,6 x 68,5 cm, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Karel Oberthor

    U jihočeského rybníka

    Položka č.: 233522

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 18:14

    litografie, 1973, 30 x 60 cm, sign. DU K. Oberthor 73, rám, 3/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Oberthor

    Zvíkovský Rarášek

    Položka č.: 233523

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 18:15

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Oberthor

    U řeky

    Položka č.: 233524

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 18:16

    litografie, 1956, 36 x 48 cm, sign. PD K. Oberthor 56, rám, č. 7/15, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jakub Obrovský

    (1892-1949)

    Roztomilost

    Položka č.: 233525

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 18:17

    litografie, 1939, 22 x 18 cm, značeno na desce DU J. Obrovský 39, grafický list z původního souboru dvaceti grafických listů Sdružení výtvarných umělců moravských v Hodoníně, vydalo SVUM jako členskou prémii na rok 1939

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Karol Ondreička

    O tebe

    Položka č.: 233526

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 18:18

    lept, 1989, 20,4 x 15,4 cm, sign. PD Karol Ondreička, E.A..II.XX, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Jabloň I.

    Položka č.: 233527

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 18:19

    lept, 41 x 48,4 cm, sign. PD Jan Otava, 8/50, papír je na několika místech mírně pokrčen, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Velká pouť na náměstí

    Položka č.: 233528

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 18:20

    tuš, papír, 1978, 26 x 37 cm, sign. PD Jan Otava 1978, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Dva motýli

    Položka č.: 233529

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 18:21

    lept, 1985, 21,5 x 14,5 cm, sign. PD Jan Otava 1985, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Květoň Ovesný

    Položka č.: 233530

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 18:22

    sítotisk, 48,3 x 40 cm, sign. PD Ovesný, č. 1/30, při okrajích drobné skvrnky, zažloutlý papír

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Parkman

    Položka č.: 233531

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 18:23

    bromostříbrná fotografie, 90. léta, 17,7 x 12,7 cm, sign. na zadní straně Jan Parkman, PD značeno vodotiskem JP, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Helana Paryer-Kassel?

    Interiér kostela

    Položka č.: 233532

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 18:24

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Adolf Pergl

    (1863-1935)

    Krajina (konvolut 6 kreseb)

    Položka č.: 233533

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 18:25

    1x olej, papír a 5x akvarel, papír, vše sign. Adolf Pergl, lehce zažloutlý papír

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Pablo Picasso

    (1881-1973)

    Picador et Torero Attendant le Paseo de Cuadrillas

    Položka č.: 233534

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 18:26

    linoryt, 27 x 32,8 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole umění v Barceloně a Academia de San Fernando v Madridu

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Pablo Picasso

    (1881-1973)

    XXXIIe FESTIVAL D´AVIGNON

    Položka č.: 233535

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (136 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 18:27

    litografie, 75,6 x 49,7 cm, značeno LD na kameni Henri Deschamps Grav. lith. Mourlot Imp. S.P.A.D.E.M., plakát k výstavě, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole umění v Barceloně a Academia de San Fernando v Madridu

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)

  • Radek Pilař

    (1931-1993)

    Kejklíři

    Položka č.: 233536

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 18:28

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Radek Pilař

    (1931-1993)

    Letící mužíček

    Položka č.: 233537

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 18:29

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Nad propastí

    Položka č.: 233538

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 18:30

    lept, 1998, 27,5 x 27,3 cm, sign. PD J. Paleček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Petr Pištělka

    (1887-1963)

    Z trhu ve Skoplji

    Položka č.: 233539

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 18:31

    litografie, 1939, 24 x 19 cm, značeno na desce LD P. Pištělka, grafický list z původního souboru dvaceti grafických listů Sdružení výtvarných umělců moravských v Hodoníně, vydalo SVUM jako členskou prémii na rok 1939, žák prof. H. Schweigra a M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVUM

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jana Pivovarská

    Ostravské ráno

    Položka č.: 233540

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 18:32

    olej, plátno, 1975, 42,5 x 70 cm, sign. PD Pivovarská 75, rám , vzadu nalepen autorský štítek , na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Hana Pluhařová

    (1912-1956)

    Položka č.: 233541

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 18:33

    akvarel, pap�r, 36,5 x 29,8 cm, p�ilo�eno pod�kov�n� za projeven� soustrasti p�i �mrt� Hany Pluha�ov�, za�loutl� pap�r

  • Miroslav Pokorný

    (1946-2015)

    Před výlohou

    Položka č.: 233542

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 18:34

    bromostříbrná fotografie, 80. léta, 36 x 54 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • František Pon

    Modrá a šedá kočka

    Položka č.: 233543

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 18:35

    litografie, 2007, 41 x 45, 5 cm, sign. PD František Pon 2007, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • František Pon

    Kočka

    Položka č.: 233544

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 18:36

  • Miroslav Pošvic

    Trny

    Položka č.: 233545

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 18:37

    litografie, 1998, 39, 5 x 28, 5 cm, sign. PD M. Pošvic 98, autorský tisk, studium na Střední grafické škole v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)