• Miroslava Dolínková

    (1913)

    Položka č.: 199819

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 18:07

    litografie, 14,1 x 16,1 cm, sign. PD M. Dolínková, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Miloš Doubek

    Kompozice III.

    Položka č.: 188713

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 18:08

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Miloš Doubek

    Kompozice II.

    Položka č.: 188712

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 18:09

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Miloš Doubek

    Kompozice I.

    Položka č.: 188711

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 18:10

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Miloš Doubek

    Kompozice V.

    Položka č.: 124952

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 18:11

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Miloš Doubek

    Kompozice IV.

    Položka č.: 124951

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 18:12

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Pohled oknem

    Položka č.: 237381

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 18:13

    litografie, 9,2 x 6,7 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 88/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Autoportrét

    Položka č.: 237380

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 18:14

    lept, 6 x 4,6 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 64/120, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Pohled do dvora

    Položka č.: 237374

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 18:15

    litografie, 13 x 10,8 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 132/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Milan Entler

    Položka č.: 237378

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 18:16

    litografie, 17,8 x 13,3 cm, sign. PD Milan Entler, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Milan Entler

    Kampa

    Položka č.: 237377

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 18:17

    litografie, 7 x 12,5 cm, sign. PD Milan Entler, 82/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Milan Entler

    Pod jabloní

    Položka č.: 237376

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 18:18

    litografie, 8 x 13,2 cm, sign. PD Milan Entler, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Milan Entler

    Dívka na maškarním plese

    Položka č.: 237375

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 18:19

    litografie, 8,3 x 6 cm, sign. PD Milan Entler, 88/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Zdeněk Fuksa

    (1922)

    P. F. 1989

    Položka č.: 237390

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 18:20

    lept, 1989, 13,5 x 9 cm, sign. PD Zdeněk Fuksa 88, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně, žák prof. Míléna na univerzitě tamtéž

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Petr Hampl

    Žena a muž

    Položka č.: 237309

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 18:21

    akvatinta, 10,7 x 7,8 cm, sign. PD Petr Hampl, 78/100, Exeroticis Josef Třešnák, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Miroslav Hásek

    Rožmitál pod Třemšínem

    Položka č.: 195932

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 18:22

    litografie, 1989, 17,1 x 42 cm, sign. PD Miroslav Hásek 1989, 131/180, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Venkovské stavení

    Položka č.: 193519

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 18:23

    litografie, 1979, 31,8 x 24,6 cm, sign. PD J. Herčík 79, II.20, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Pavel Hlavatý

    Zuzana a sloni

    Položka č.: 237407

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 18:24

    suchá jehla, 1998, 21 x 9,9 cm, sign. PD Zuzana a sloni P. Hlavatý, 88/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kořínka na Střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Natalie Hlubučková - Soukupová

    Pohled na Malou Stranu z Pražského hradu

    Položka č.: 237395

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 18:25

    litografie, 37 x 66 cm, sign. PD Natalie Hlubučková - Soukupová, 99/120, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studovala na Pedagogické fakultě UK v Praze a u prof. V. Rady a O. Nejedlého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Tváře

    Položka č.: 237288

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 18:26

    litografie, 1990, 16,5 x 8 cm, sign. DU Hořánek, PF 1991, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Věna Hrdličková

    (1924)

    Japonské písmeno

    Položka č.: 237399

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 18:27

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Věna Hrdličková

    (1924)

    PF 82

    Položka č.: 237398

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 18:28

    tuš, krepový papír, 11 x 11 cm, sign. DU V. Hrdličková, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Miroslav Hudeček

    Dívka s hrozny

    Položka č.: 237359

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 18:29

    dřevoryt, 2002, 6,5 x 6,5 cm, sign. DU Miroslav Hudeček 2002, 90/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Miloslav Jágr

    (1927-1997)

    Děkuju, že jste přišli pobejt

    Položka č.: 237307

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 18:30

    serigrafie, 1977, 17,6 x 9,4 cm, sign. PD M. Jágr 1977, 80/100

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Jícha

    Radnice

    Položka č.: 237348

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 18:31

    litografie, 1977, 45,5 x 20,8 cm, sign. PD Jícha 77, autorský tisk, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Jícha

    Katedrála

    Položka č.: 237347

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 18:32

    litografie, 1976, 37,2 x 25,5 cm, sign. PD Jícha 76, 57/200, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Josef Hrubý: Štěstí

    Položka č.: 237388

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 18:33

    litografie, 11,3 x 7,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, pf 1986, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jana Kasalová

    (1974)

    Kouzelný klobouk

    Položka č.: 237392

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 18:34

    lept, 1997, 9,2 x 7,7 cm, sign. PD J. Kasalová, 45/60, PF 1997, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jana Kasalová

    (1974)

    Ulita

    Položka č.: 237391

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 18:35

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Komárek

    Položka č.: 237384

    Plánované ukončení: 15. 08. 2019 18:36

    dřevoryt, 1977, 11,3 x 7,7 cm, sign. DU V Komárek, PF 1978, s textem: Dr. Z. Čubrda, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)