Na procházce městem

    Položka č.: 235363

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 19:46

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Vltava u Litoměřic

    Položka č.: 235366

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 19:48

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 235367

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 19:50

    lept, akvatinta, 17 x 21,5 cm, papír ušpiněný, antiqari.at Radhošťská

  • G. Giraud

    V pokoji

    Položka č.: 235371

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 19:52

    litografie, 35 x 48 cm, sign. PD G. Giraud, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Merilyn Monroe (Z kalendáře - Január 1954)

    Položka č.: 235372

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 19:54

    tisk, 35,5 x 20, 5 cm, zažloutlé okraje papíru, antiqari.at Radhošťská

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Zásobení na zimu

    Položka č.: 235373

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 19:56

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Kosení sena

    Položka č.: 235374

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 19:58

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Trobl

    Krajina se snopy

    Položka č.: 236539

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 20:00

    olej, plátno, 64,3 x 93 cm, sign. LD VTrobl, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, narodil se v Malovicích u Netolic, malíř jihočeské krajiny a kytic, které zdobí mnoho netolických domácností. Restaurátor kostelních soch a maleb.

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Jenny Hladíková

    Ryba

    Položka č.: 237049

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 20:02

    monotyp, 1963, 35 x 39,5 cm, sign. PD J. Hladíková 63, rám, na rámu oděrky,, prasklé sklo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Listy

    Položka č.: 237069

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 20:04

    lept, 17 x 27,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Položka č.: 237076

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 20:06

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Doteky času

    Položka č.: 237079

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 20:08

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Nečas

    Výbuch

    Položka č.: 237082

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 20:10

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Irena Hudcová

    (1966)

    Soumrak

    Položka č.: 237084

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 20:12

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Alois Kraml

    (1922)

    Zrcadlení

    Položka č.: 237102

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 20:14

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Králík

    (1924-1999)

    Ai

    Položka č.: 237112

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 20:16

    suchá jehla, 1986, 13,5 x 12 cm, sign. PD J. Králík, č. 49/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Položka č.: 237115

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 20:18

    dřevoryt, 16,5 x 11,3 cm, sign. DU Jaroslav Šváb , antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vojtěch Jiřička

    Čas

    Položka č.: 237124

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 20:20

    litografie, 20 x 15 cm, sign. PD Jiřička, č. 45/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Weidlicha na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    V kopcích

    Položka č.: 237131

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 20:22

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Podzimní les

    Položka č.: 237133

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 20:24

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Halda

    Položka č.: 237136

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 20:26

    akvarel, papír, 1934, 20,5 x 27,8 cm, sign. PD J. Matějka květen 1934, rám, na papíře zažloutlé skvrnky, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Strom ve větru

    Položka č.: 237138

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 20:28

    akvarel, papír, 27,7 x 20 cm, sign. PD J. Matějka, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Na ulici

    Položka č.: 237154

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 20:30

    dřevoryt, 16,3 x 22,5 cm, na papíře zažloutlá místa, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • neznámý autor

    Dívka s culíkem

    Položka č.: 237176

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 20:32

    lept, 13,5 x 9,5 cm, PD monogr. H., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Vinšujíchovi

    Položka č.: 237180

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 20:34

    litografie, 35 x 9 cm, sign. DU, č. 67/200, při horním okraji cca 1 cm natrženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Staroměstské náměstí

    Položka č.: 237183

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 20:36

    lept, 32 x 28 cm, sign. PD V. Röhling, rám, na papíře zahnědlé skvrnky, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Lohengrin

    Položka č.: 237184

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 20:38

  • Jaroslav Vojna

    (1909-1974)

    Muž v kabátě

    Položka č.: 237185

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 20:40

    pastel, akvarel, papír, 1950, 49 x 25 cm, sign. PD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • L. Kelm?

    Podhůří

    Položka č.: 237186

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 20:42

    olej, plátno, 1953, 45 x 63 cm, sign. PD L. Kelm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • B. Červený

    Růže

    Položka č.: 237189

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 20:44

    kombinová technika, akvarel, papír, 1971, 37 x 27 cm, sign. PD B. Červený 1971, rám, PD věnování: Paní Jindře v upomínku autor, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)