• Karel Kuniger

    (1909-?)

    Oslavenec

    Položka č.: 230531

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 19:12

    olej, plátno, 1976, 65 x 85 cm, sign. LD, rám

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Karel Kuniger

    (1909-?)

    Sedící žena

    Položka č.: 230532

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 19:13

    olej, plátno, 60 x 46 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Vlastimil Kuřil

    (1893-?)

    Položka č.: 230533

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 19:14

    olej, karton, 1944, 36,5 x 44,5 cm, sign. LD Vlast. Kuřil, studie z podzimu 1944, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Bukovace a V. Hynaise na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Čeněk Kvíčala

    (1890-1956)

    Emil Pollert

    Položka č.: 230534

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 19:15

    litografie, 1929, 35,3 x 27 cm, sign. PD Čen. Kvíčala 20 a DU Emil Pollert 26/10 29, rám, orig. lit. č. 8, portrét zpodobuje významného operního pěvce, herce a režiséra Emila Pollerta, vl. jm. Emila Poppera (1877-1935), na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, studoval večerně UMPRUM v Praze, …

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Pletení věnců - jaro

    Položka č.: 230535

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 19:16

    knižní litografie, 14 x 10 cm, rám, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    My tři králové jdeme k vám...

    Položka č.: 230536

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 19:17

    knižní litografie, 14,5 x 9,5 cm, rám, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Modlitba - jaro

    Položka č.: 230537

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 19:18

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Položka č.: 230538

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 19:19

    knižní litografie, 15 x 10 cm, rám, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Zámecká zahrada I.

    Položka č.: 230335

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 16:00

    tužka, papír, 20,8 x 43,5 cm, rám, vzadu razítko: Z pozůstalosti Vlastimila Beneše, uprostřed přeložený papír, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Zámecká zahrada II.

    Položka č.: 230336

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 16:01

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Karel Benetka

    Krajina za městem

    Položka č.: 230337

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 16:02

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Karel Benetka

    Barevná studie

    Položka č.: 230338

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 16:03

    akvarel, papír, 1989, 16,5 x 23,5 cm, sign. LD Benetka 89, pasparta, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Benetka

    Na konci města

    Položka č.: 230339

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 16:04

    akvarel, papír, 1991, 16,5 x 26,5 cm, sign. LD Benetka 91, pasparta, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

  • Werner Berges

    Krásná zelená

    Položka č.: 230340

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 16:05

    sítotisk, 52,5 x 57,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Josef Tomás Blažek

    (1884-1962)

    U koloniálu

    Položka č.: 230341

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 16:06

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Tomás Blažek

    (1884-1962)

    Dostaveníčko

    Položka č.: 230342

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 16:07

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    Brno

    Položka č.: 230343

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 16:08

    tisk, 1962, 17 x 57 cm, sign. PD C. Bouda, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Cyril Bouda

    Poutník

    Položka č.: 230344

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 16:09

    litografie, 18 x 14,7 cm, sign. PD C Bouda, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Cyril Bouda

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 230345

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 16:10

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID3605 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    PF 1960 Jaroslav Pergl

    Položka č.: 230346

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 16:11

    litografie, 1959, 10,5 x 17 cm, sign. PD C Bouda, rám, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1956 Jaroslav Pergl

    Položka č.: 230347

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 16:12

    litografie, 1955, 11 x 17,3 cm, sign. PD C. Bouda, rám, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1977 Jaroslav Pergl

    Položka č.: 230348

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 16:13

    litografie, 1976, 11 x 16 cm, sign. PD C Bouda, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Cyril Bouda

    Ex libris Josef Cipra

    Položka č.: 230349

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 16:14

    litografie, 17,2 x 12 cm, sign. PD C. Bouda, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Lehký Brodský

    (1897-1942)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 230350

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 16:15

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Vilém Brzorád

    (1887-1962)

    Pískovcový lom

    Položka č.: 230351

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 16:16

    uhel, papír, 1952, 29 x 21 cm, sign. PD Brzorád, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Bureš

    (1889-1969)

    Podzimní krajina s řekou

    Položka č.: 230352

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 16:17

    tuš, kvaš, papír, okolo roku 1960, 42 x 58 cm, sign. PD Bureš, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, na rámu drobná poškození, žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Michal Cenc

    Akt ženy

    Položka č.: 230353

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 16:18

    uhel, papír, 1938, 63,7 x 48,3 cm, sign. PN Michael Cenc 9/21/38, zažloutlý, uprostřed přeložený, při okrajích lehce poškozený papír

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Hana Čápová

    Král Lear

    Položka č.: 230354

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 16:19

    lept, 2014, 16,4 x 12,2 cm, sign. DU H. Čápová 2014, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Hana Čápová

    Falstaff

    Položka č.: 230355

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 16:20

    lept, 2014, 16,3 x 12,3 cm, sign. DU H. Čápová 2014, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Hana Čápová

    Julie

    Položka č.: 230356

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 16:21

    lept, 2015, 16,5 x 12,2 cm, sign. DU H. Čápová 2015, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)