• Václav Fiala

    (1896)

    Na vesnici

    Položka č.: 237368

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:13

    dřevoryt, 1937, 28,5 x 36 cm, sign. PD V. Fiala, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Položka č.: 228952

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:14

    pastel, uhel, papír, 1951, 21,5 x 16,5 cm, sign. LD VFleissig 1951, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Vážky

    Položka č.: 126412

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:15

    litografie, 37,3 x 22 cm, sign. PD Jan Halla, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Portrét muže

    Položka č.: 227694

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:16

    akvarel, uhel, papír, 57 x 43 cm, sign. PU VHejna, při dolním okraji mimo kresbu natržený papír (cca 2 cm), Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bedřich Horálek

    (1913-1981)

    Procházka městem

    Položka č.: 193536

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:17

    litografie, 44 x 33,3 cm, sign. PD B. Horálek, autorský list, při okrajích mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Hlídky

    Položka č.: 215367

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:18

    litografie, 22,3 x 36 cm, sign. PD M. Kazdová, Antikvariát Dlážděná, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Krajina u Mnichovic

    Položka č.: 237276

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:19

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Položka č.: 237275

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:20

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Zvonky (ženich a nevěsta)

    Položka č.: 237274

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:21

    litografie, 49 x 38 cm, sign. PD M. Kazdová, autorský tisk, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Položka č.: 237273

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:22

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • František Ketzek

    (1906-1978)

    Slunéčko sedmitečné

    Položka č.: 237306

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:23

    suchá jehla, 11,2 x 7,8 cm, sign. PD FKetzek, žák prof. V. H. Brunnera a J. Bendy na VŠUP v Praze, člen spolku Purkyně a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • František Ketzek

    (1906-1978)

    Jezevčík s dýmkou

    Položka č.: 237305

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:24

    suchá jehla, 1973, 8,5 x 6,5 cm, sign. PD FKetzek 73, žák prof. V. H. Brunnera a J. Bendy na VŠUP v Praze, člen spolku Purkyně a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • František Ketzek

    (1906-1978)

    Pes se škraboškou

    Položka č.: 237304

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:25

    suchá jehla, 1971, 8,6 x 6,5 cm, sign. PD FKetzek 71, autorský tisk, žák prof. V. H. Brunnera a J. Bendy na VŠUP v Praze, člen spolku Purkyně a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Rudolf Klimovič

    (1917-1990)

    Krajina z Drahovic

    Položka č.: 187863

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:26

    litografie, 1959, 30 x 50,2 cm, sign. PD R. Klimovič 1959, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Komárek

    Položka č.: 237292

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:27

    suchá jehla, 10,5 x 7,4 cm, sign. PD V Komárek, 27/40, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alena Laufrová

    Hřebec Grošák

    Položka č.: 215737

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:28

    lept, suchá jehla, 1978, 20,5 x 14,5 cm, sign. PD Alena Laufrová 1978, 75/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Alena Laufrová

    Dívka s flétnou

    Položka č.: 193652

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:29

    litografie, 1980, 19 x 14 cm, sign. PD A. Laufrová 80, XI.75, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Kostel

    Položka č.: 237385

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:30

    litografie, 1980, 29,4 x 38,7 cm, sign. PD J. Mádlo 1980, 23/100, při okrajích mimo tisk skvrny na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Roubenka

    Položka č.: 237360

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:31

    dřevoryt, 27,2 x 40 cm, sign. PD J. Mahelka, Antikvariát Dlážděná, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Údolí Berounky

    Položka č.: 215300

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:32

    lept, 1953, 16,1 x 31,6 cm, sign. PD Loukota 53, Antikvariát Dlážděná, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Interiér

    Položka č.: 227744

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:33

    akvarel, uhel, papír, 1948, 23 x 17,9 cm, monogramováno PD FN VII. 48, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Kukuřice

    Položka č.: 237346

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:34

    lept, 1987, 31,7 x 24,6 cm, sign. PD nečitelně 87, 11232, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Portrét muže

    Položka č.: 237409

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:35

    tempera, běloba, tuš, karton, 33 x 32 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Portrét chlapce

    Položka č.: 237412

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:36

    tempera, běloba, tuš, karton, 35 x 25 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Oberthor

    Bitva u Lipan

    Položka č.: 237382

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:37

    litografie, 1961, 26 x 35,7 cm, sign. PD K. Oberthor 61, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Pablo Picasso

    (1881-1973)

    Femme au fauteuil

    Položka č.: 210804

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:38

    reprodukce, 50 x 39 cm, vytiskl 1968 Buchheim-Verlag, Feldafing. Printed in Germany. Reproduktionsrechte Cosmopress Genf, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole umění v Barceloně a Academia de San Fernando v Madridu

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Radek Pilař

    (1931-1993)

    Mužíček

    Položka č.: 138912

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:39

    litografie, 1978, 43 x 25,7 cm, sign. PD Radek Pilař 78, autorský tisk, zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen ŠCUG Hollar, SVU Mánes, ASIFA a UVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Litoměřice

    Položka č.: 210663

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:40

    akvarel, tuš, papír, 1982, 62,5 x 45 cm, sign. PD Pitrmann 82, LD: Litoměřice Radnice 1378/80 1537/39, 16. 3. 82, na zadní straně razítko autora, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Žatecká brána v Lounech

    Položka č.: 210662

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:41

    akvarel, tuš, papír, 1982, 62,5 x 45 cm, sign. LD Pitmann, LD: 2. dubna 1982 Žatecká brána, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Josef Pýcha

    (1914-1988)

    Rudolfův pramen v Mariánských Lázních

    Položka č.: 237285

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:42

    litografie, 33,8 x 48 cm, sign. PD Josef Pýcha, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka a C. Boudy na ČVUT v Praze, poté soukromé studium u J. Dědiny

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)