• Vladimír Pechar

    Ex Libris MP

    Položka č.: 228424

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 21:40

    suchá jehla, 1993, 10,7 x 10,7 cm, sign. PD V. Pechar 93, č. 13/15, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Antonio

    Položka č.: 228426

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 21:42

    suchá jehla, 1993, 10,7 x 10,7 cm, sign. PD V. Pechar 93, č. 14/17, vzadu značeno autorským razítkem, popsáno autorem, použito jako PF, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Kordelie

    Položka č.: 228427

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 21:44

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6775 Historie příhozu

  • Vladimír Pechar

    Lear

    Položka č.: 228428

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 21:46

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6878 Historie příhozu

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Václav Veselý

    Položka č.: 228450

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 21:48

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 39, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Svatá rodina (PF 1991 Aleš Nevečeřal)

    Položka č.: 228464

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 21:50

    dřevoryt, 1990, 10 x 6,2 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Pavel Sivko

    Aspoň kapičku štěstí (PF 2011 Pavel Sivko)

    Položka č.: 228466

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 21:52

    tisk, 2010, 17,8 x 8 cm, značeno v tisku Pavel Sivko, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž, člen UVU, Asociace volné grafiky, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Neuwirt

    Šašek (PF 2017)

    Položka č.: 228467

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 21:54

    linoryt, 2016, 14,8 x 15 cm, sign. PD Neuwirt 16, č. 18/30, antiqari.at Radhošťská, žák F. Schenka, člen UVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jano Valter

    (1959-2017)

    Bludiště (PF 2010 – I.)

    Položka č.: 228471

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 21:56

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Ptáček (Ex Libris Jar. Černý)

    Položka č.: 228507

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 21:58

    lept, 6,7 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Afričan (Ex Libris Jar. Černý)

    Položka č.: 228508

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 22:00

    lept, 6,5 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Váza s květinami

    Položka č.: 228511

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 22:02

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Atelier K. Dudešek

    Položka č.: 228512

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 22:04

    litografie, 1944, 11,1 x 16,6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Vánoční věnec (PF 1945 Břetislav Peterka)

    Položka č.: 228513

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 22:06

    lept, 1944, 12,3 x 8 cm, sign. PD Fleissig 44, použito jako PF, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Bodlák (PF 1965 Antonín Doležal)

    Položka č.: 228515

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 22:08

    dřevoryt, 1964, 11,8 x 5,8 cm, sign. PD, značeno v desce PN AD 64, použito jako PF, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Zámek (PF 1965 Jar. Koupil)

    Položka č.: 228516

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 22:10

    litografie, 1964, 8,1 x 11,3 cm, sign. PD Hlinovský 64, použito jako PF, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Jedlička

    Vidina o smtri

    Položka č.: 228541

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 22:12

    litografie, 1967, 33 x 24 cm, sign. PD Jan Jedlička 1967, č. 51/100, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Emauzy a část Podskalí, večerní nálada

    Položka č.: 228543

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 22:14

    lept, 24 x 16 cm, sign. PD Maran, z cyklu Stará Praha, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Ulička

    Položka č.: 228544

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 22:16

    lept, 20 x 14,8 cm, sign. PD Maran, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Kulich

    Biblický motiv

    Položka č.: 228754

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 22:18

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Biblický motiv

    Položka č.: 228755

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 22:20

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1882-1971)

    Položka č.: 228765

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 22:22

    suchá jehla, 14 x 9,5 cm, pozdější otisk z původní desky, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jan Konůpek

    Hudba (hnědá varianta)

    Položka č.: 229040

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 22:24

    litografie, 18 x 11,2 cm, PD značeno na kameni K, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Torzo

    Položka č.: 229087

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 22:26

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Náhrobek

    Položka č.: 229088

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 22:28

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Pohled na město

    Položka č.: 229089

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 22:30

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID6898 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 229104

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 22:32

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Dostavník

    Položka č.: 229105

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 22:34

    litografie, 35,5 x 27,5 cm, sign. PD Karel Müller, rám, poškozený papír, na rámu poškození, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Česáč

    Položka č.: 229106

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 22:36

    kolorovaná litografie, 34 x 49 cm, rám, lehce pokrčený, zašpiněný papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Malíř, Ex libris M.Pařízek

    Položka č.: 229932

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 22:38

    dřevoryt, 4 x 6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)