• Alena Laufrová

    Maska

    Položka č.: 489

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 10:36

    lept, kombinovaná technika, 60 x 39,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, 11/50, při okrajích mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Alena Laufrová

    Franz Kafka V.

    Položka č.: 490

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 10:37

    lept, suchá jehla, 1991, 39,5 x 29,6 cm, sign. PD Alena Laufrová 91, 21/80, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Alena Laufrová

    Motiv se sv. Vítem

    Položka č.: 491

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 10:38

    lept, suchá jehla, 1994, 39 x 39,3 cm, sign. PD Alena Laufrová 94, 1/80, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Josef Lehoučka

    (1923-1999)

    Motiv z chalupy

    Položka č.: 492

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 10:39

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Martin Mainer

    Plutí

    Položka č.: 494

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 10:41

    litografie, 45,7 x 30,5 cm, sign. PD Mainer, č. 71/100, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6652 Historie příhozu

  • Miroslav Malina

    D-Š-B

    Položka č.: 495

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 10:42

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Marek

    Jan Zrzavý

    Položka č.: 496

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 10:43

    bromostříbrná fotografie, 70. léta, 18 x 13 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID6838 Historie příhozu

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Žebra hrušky

    Položka č.: 497

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 10:44

    litografie, 2005, 25,5 x 21 cm, sign. PD Lukáš Miffek 05, 15/28, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID2465 Historie příhozu

  • Jiří Mrázek

    (1920-2008)

    Z cyklu Hříčky

    Položka č.: 498

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 10:45

    akvarel, papír, 2000, 45 x 32 cm, sign. PD Jiří Mrázek 2000, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jiří Mrázek

    (1920-2008)

    Z cyklu Hříčky

    Položka č.: 499

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 10:46

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    České středohoří

    Položka č.: 500

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 10:47

    akvarel, papír, 13,5 x 45,5 cm, sign. PD Jan. B. Melichar, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jindřich Macek

    (1973)

    Tíha lásky

    Položka č.: 501

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 10:48

    linoryt, ruční papír, 2008, 23,5 x 16 cm, sign. PD J. Macek, 2/33, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jindřich Macek

    (1973)

    Čas mládí

    Položka č.: 502

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 10:49

    linoryt, ruční papír, 2007, 23 x 16 cm, sign. PD J. Macek, 2/33, Antikvariát Dlážděná

  • Jindřich Macek

    (1973)

    Večerní touha

    Položka č.: 503

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 10:50

    linoryt, ruční papír, 2007, 23,2 x 16,2 cm, sign. PD J. Macek, 2/33, Antikvariát Dlážděná

  • Jindřich Macek

    (1973)

    Zakázané ovoce

    Položka č.: 504

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 10:51

  • Josef Mžyk

    Z cyklu ženy I.

    Položka č.: 505

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 10:52

    ofsetová litografie, 2009, 40 x 58 cm, sign. PD Mžyk Josef 2009, 87/150, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

  • Josef Mžyk

    Z cyklu ženy II.

    Položka č.: 506

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 10:53

    ofsetová litografie, 2009, 41 x 40 cm, sign. PD Mžyk Josef 2009, 140/150, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

  • Aleš Lamr

    Figurky

    Položka č.: 507

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 10:54

    litografie, 1979, 58 x 47 cm, sign. DU A. Lamr 79, pasparta, 9/20, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: ID5781 Historie příhozu

  • Josef Mžyk

    Z cyklu ženy III.

    Položka č.: 508

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 10:55

    ofsetová litografie, 2009, 40 x 47 cm, sign. PD Mžyk Josef 2009, 71/150, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

  • Alois Moravec

    Kytička

    Položka č.: 509

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 10:56

    Poslední dražitel: ID3915 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Hořce a afrikánky

    Položka č.: 510

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 10:57

  • Dominik Mareš

    (1972)

    Souboj

    Položka č.: 511

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 10:58

  • Milan Mazanec

    (1950)

    Don Quijote de la Mancha

    Položka č.: 513

    Vyvolávací cena: 4.600 CZK (184 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:00

    olej, sololit, 2011, 71,5 x 50,5 cm, sign. PD M. Mazanec 11

    Aktuální cena: 4.600 CZK (184 €)

    Poslední dražitel: ID6831 Historie příhozu

  • Radko Mašata

    (1933-1999)

    Větší kompozice IV.

    Položka č.: 514

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:01

    pastel, papír, 1986, 60 x 58 cm, sign. PD R. Mašata 1986, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Ruska na Univerzitě Palackého v Olomouci, člen Svazu českých výtvarných umělců Ostrava a Unie výtvarných umělců Olomoucka

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Ladi Novotný

    Položka č.: 515

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:02

    fotografie, 45,2 x 30,3 cm, sign. na zadní straně Ladi..Novotný, papír Kodak Professional Endura paper, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Kočka

    Položka č.: 516

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:03

    akvarel, voskovka, tuš, papír, 1995, 43 x 39 cm, monogr. PD W 1995, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Neurčený autor (Polsko)

    Wroclaw

    Položka č.: 517

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:04

    lept, pastel, 2002, 19 x 14,5 cm, sign. LD, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Golfová koláž II.

    Položka č.: 518

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:05

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Eva Natus - Šalamounová

    Položka č.: 519

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:06

    litografie, 1973, 40,2 x 30 cm, sign. PD Eva Natus - Šalamounová 1973, pasparta, 17/30, na zadní straně štítek s popisem a razítko ČFVU, tisk V. Fiala, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. W. Funkata a W. Sitteho na Hochschule für industrielle Formgestaltung v Halle, poté A. Hoffmeistera na VŠUP v Pra…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Pavel Nešleha

    (1937-2003)

    Vnitřní prostor

    Položka č.: 520

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:07

    litografie, 1997, 40 x 30 cm, sign. PD Nešleha P. 97, 91/115, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Fišárka na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes a skupiny Zaostalí

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)