Položka č.: 228660

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2019 11:25

    olej, karton, 21 x 29 cm, monogr. PD Ř, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Hrad Kámen u Tábora

    Položka č.: 228661

    Plánované ukončení: 11. 04. 2019 11:30

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • J. Edl

    Pole

    Položka č.: 228662

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2019 11:35

    olej, karton, 35 x 49,5 cm, sign. PD J. Edl., rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • J. Lampel

    Říčka

    Položka č.: 228664

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2019 11:40

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Karlův most

    Položka č.: 228665

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2019 11:45

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • M. Kraus

    Venkovské stavení

    Položka č.: 228670

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2019 11:50

    tempera, běloba, papír, 1943, 48 x 38 cm, sign. PD M. Kraus 43, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Růže

    Položka č.: 228680

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2019 11:55

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Dan Richter

    Zátiší se svící

    Položka č.: 228682

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2019 12:00

    litografie, 26,7 x 33 cm, sign. PD Dan Richter, rám, č. 13/70, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • R. Braun

    Portrét T.G. Masaryka

    Položka č.: 229013

    Plánované ukončení: 11. 04. 2019 12:05

    litografie, 1934, 60 x 43 cm, sign. PD RBraun 1934, rám, lehce zašpiněný papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

  • R. Braun

    Portrét E. Beneše

    Položka č.: 229014

    Plánované ukončení: 11. 04. 2019 12:10

    litografie, 1936, 60 x 43 cm, monogr. LD RB, rám, lehce zašpiněný papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

  • Mencl

    Na samotě u lese

    Položka č.: 229024

    Plánované ukončení: 11. 04. 2019 12:15

    olej, sololit, 45 x 84 cm, sign. PD Mencl, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Peter Rindisbacher - kopista

    Odpočinec na poli

    Položka č.: 229026

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2019 12:20

    olej, plátno, 54 x 74 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Paulus Potter

    (1625-1654)

    Kráva

    Položka č.: 229930

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2019 12:25

    lept, 10,3 x 13,9 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Emma Srncová

    Alice im Wunderland

    Položka č.: 230166

    Plánované ukončení: 11. 04. 2019 12:30

    litografie, 1990, 48,5 x 32,5 cm, sign. PD Emma Srncová 1990, rám, č. 18/50, Antikvariát Ostrovní

    Jablko

    Položka č.: 231311

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2019 12:35

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Slunečnice

    Položka č.: 231312

    Plánované ukončení: 11. 04. 2019 12:40

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Spřežení

    Položka č.: 231313

    Plánované ukončení: 11. 04. 2019 12:45

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Vesnice

    Položka č.: 231314

    Plánované ukončení: 11. 04. 2019 12:50

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Koledníci

    Položka č.: 231315

    Plánované ukončení: 11. 04. 2019 12:55

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Hamlet

    Položka č.: 233894

    Plánované ukončení: 11. 04. 2019 13:00

    uhel, papír, 1954, 42 x 29 cm, sign. LD Mario Stretti 13.III.54, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • J. Říha

    Portrét dívky

    Položka č.: 233895

    Vyvolávací cena: 1.750 CZK (70 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2019 13:05

    olej, plátno, 1975, 48 x 36 cm, sign. LD J. Říha 75, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.750 CZK (70 €)

    Portrét ženy

    Položka č.: 233896

    Plánované ukončení: 11. 04. 2019 13:10

    olej, plátno, 60 x 45 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Beneš

    Na vyhlídce za Čertovinou

    Položka č.: 233897

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2019 13:15

    olej, karton, 33 x 42,5 cm, sign. LD K. Beneš, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • František Ronovský

    (1929-2006)

    Spící žena

    Položka č.: 233898

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2019 13:20

    lept, 32,9 x 23,4 cm, sign. PD Fr. Ronovský, rám, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Holého a K. Součka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, skupiny Etapa

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Loď

    Položka č.: 233899

    Plánované ukončení: 11. 04. 2019 13:25

    lept, 12,1 x 7,8 cm, sign. DU K. Šafář, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Florencie

    Položka č.: 233900

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2019 13:30

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Vítězný oblouk

    Položka č.: 233901

    Plánované ukončení: 11. 04. 2019 13:35

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Lucien Dasselborne - Davril

    Stařenka u řeky

    Položka č.: 233902

    Plánované ukončení: 11. 04. 2019 13:40

    lept, akvatinta, 16,2 x 22 cm, sign. PD LDavril, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

  • Václav Souček

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 233903

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2019 13:45

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Čert a sedlák

    Položka č.: 233904

    Plánované ukončení: 11. 04. 2019 13:50

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)