• Jiří František Dvořák

    Položka č.: 234278

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:35

    kombinovaná technika, plátno, 2018, 70 x 50 cm, sign. PD J. F. Dvořák 2018, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohdan Dušek

    (1981)

    Položka č.: 234279

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:36

    linoryt, 36,4 x 49,9 cm, sign. PD Bohdan Dušek, 43016, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na VOŠ Václava Hollara v Praze, poté na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Most Rialto v Benátkách

    Položka č.: 234280

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:37

    olej, karton, 9,3 x 15,2 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Věž Belém v Lisabonu

    Položka č.: 234281

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:38

    olej, sololit, 14 x 17,7 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Mnichov

    Položka č.: 234282

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:39

    olej, karton, 15 x 14,5 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Don Q.

    The Woman

    Položka č.: 234283

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:40

    suchý pastel, papír, 2011, 42 x 29,7 cm, sign. PD Q 2011, Antikvariát Dlážděná

  • Don Q.

    The Bird

    Položka č.: 234284

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:41

  • Don Q.

    Our Freedom

    Položka č.: 234285

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:42

  • Don Q.

    The Head

    Položka č.: 234286

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:43

    suchý pastel, papír, 2012, 40,7 x 28,6 cm, sign. PD Q 2012, Antikvariát Dlážděná

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Na Karlově mostě

    Položka č.: 234287

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:44

    olej, plátno, 9,5 x 20 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pražské mosty

    Položka č.: 234288

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:45

    olej, plátno, 14 x 19,3 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pumpa ve Zlaté uličce

    Položka č.: 234289

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:46

    olej, sololit, 25 x 17,5 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Husova ulice v centru Prahy

    Položka č.: 234290

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:47

    olej, karton, 20,5 x 14,3 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Shirley Temple

    Položka č.: 234291

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:48

    tisk, 29,9 x 39,9 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. MCMXXV/MM, na papíře slepotisková značka Dalí edition, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Metamorphosis of Narcissus

    Položka č.: 234292

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:49

    tisk, 25,2 x 39 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. CCCXLIX/MM, na papíře slepotisková značka Dalí edition, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    El Retrato de mi hermano muerto

    Položka č.: 234293

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:50

  • Milan Entler

    Velikonoce

    Položka č.: 234295

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:52

    litografie, 53,3 x 42,6 cm, sign. PD Milan Entler, 29495, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Milan Entler

    Noční krajina

    Položka č.: 234296

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:53

    litografie, 48 x 37,3 cm, sign. PD Milan Entler, 67/80, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Richard Šácha

    Položka č.: 234297

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:54

    olej, plátno, 2010, 40 x 40 cm, sign. vzadu Šácha 10

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Tomáš Coufal

    (1964)

    LPX

    Položka č.: 234298

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:55

    serigrafie, 1991, 40 x 54,7 cm, sign. DU Tomáš Coufal 91, č. 8/32, pokrčený, při spodním okraji natržený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Iva Fialová

    Za mřížemi

    Položka č.: 234299

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:56

    lept, 1984, 49 x 40 cm, sign. PD Iva Fialová 84, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jan Hejda

    (1927)

    Klauniáda

    Položka č.: 234300

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:57

    serigrafie, 1981, 59,5 x 42 cm, sign. PD Jan Hejda 81, 11/35, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Anežka Hošková

    (1982)

    Woodoo

    Položka č.: 234301

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:58

    litografie, 2014, 47 x 35 cm, sign. DU Anežka Hošková, č. 20/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Monika Havlíčková

    (1975)

    Položka č.: 234302

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:59

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Rybářské lodě

    Položka č.: 234303

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:00

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Xénie Hoffmeisterová

    Město a zámek Holešov 2005 -2015

    Položka č.: 234304

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:01

  • Tomáš Hřivnáč

    Starý pes

    Položka č.: 234305

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:02

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Cestu znám

    Položka č.: 234306

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:03

  • Josef Hník

    Položka č.: 234307

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:04

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • František Hodonský

    Vodní architektura

    Položka č.: 234308

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:05

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)