• Tomáš Svoboda

    Křížení

    Položka č.: 233677

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 17:25

    litografie, 33,5 x 26,5 cm, sign. PD T. Svoboda, č. 6/40, při okrajích zašpiněný papír

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Julie Svobodová

    (1933-1998)

    České fialky - Čert

    Položka č.: 233678

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 17:26

    tempera, papír, 40,1 x 28,7 cm, sign. PD Svobodová, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Vodrážky na Odborné výtvarné škole v Praze a prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Máj

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Julie Svobodová

    (1933-1998)

    České fialky - Drak

    Položka č.: 233679

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 17:27

    tempera, papír, 41,8 x 29,7 cm, sign. PD Svobodová, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Vodrážky na Odborné výtvarné škole v Praze a prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Máj

  • Julie Svobodová

    (1933-1998)

    České fialky - Pradlenka Maruška a drak

    Položka č.: 233680

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 17:28

    tempera, papír, 40,9 x 29,6 cm, sign. PD Svobodová, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Vodrážky na Odborné výtvarné škole v Praze a prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Máj

  • Karel Svolinský

    Položka č.: 233681

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 17:29

    akvarel, papír, 34,2 x 24,5 cm, sign. PD KSvolinský, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Karel Svolinský

    Dvojice

    Položka č.: 233682

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 17:30

    akvarel, papír, 17,6 x 14,5 cm, PD monogr. K S, pasparta, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Karel Svolinský

    Položka č.: 233683

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 17:31

    tuš, papír, 16,7 x 12 cm, PD monogr. K S, pasparta, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Karel Svolinský

    Položka č.: 233684

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 17:32

    mědirytina, 18,4 x 11,8 cm, sign. PD KSvolinský, č. 23/200, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

  • Karel Svolinský

    Pranýř

    Položka č.: 233685

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 17:33

    litografie, 23,5 x 16 cm, sign. PD KSvolinský, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Vladimír Sychra

    (1903-1963)

    Sousoší

    Položka č.: 233686

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 17:34

    dřevoryt, 1937, 32,5 x 24,5 cm, sign. PD V. Sychra 37, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU, spoluzakladatel SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Vladimír Sychra

    (1903-1963)

    Dáma v klobouku

    Položka č.: 233687

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 17:35

    litografie, 1946, 41,5 x 30,5 cm, sign. DU V. Sychra 46, 154/300, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU, spoluzakladatel SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Naďa Synecká

    Čistý odraz

    Položka č.: 233688

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 17:36

    litografie, 29 x 45,5 cm, sign. PD Naďa Synecká, rám, autorský tisk, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Luboš Synecký

    (1925)

    Mezihra

    Položka č.: 233689

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 17:37

    olej, plátno, 50 x 70 cm, sign. LD Luboš Synecký, rám, žák prof. A. Pelce a E. Filly na VŠUP v Praze, studium na vysoké škole technické se zaměřením na uměleckou výchovu v Lipsku

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Jan Sytař

    (1976)

    Hnědý král

    Položka č.: 233690

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 17:38

    kombinovaná technika, plátno, 2008, 74 x 61 cm, sign. vpředu, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Faraon

    Položka č.: 233691

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 17:39

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Tvář dívky

    Položka č.: 233692

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 17:40

    lept, 8,6 x 7,3 cm, sign. PD K. Šafář, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Šalamoun

    Eustachův princip

    Položka č.: 233693

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 17:41

    litografie, 1992, 55 x 70 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 92, 11/30, mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

  • Jiří Šalamoun

    Abece

    Položka č.: 233694

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 17:42

    litografie, 1993-1996, 55 x 70 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 93-96, rám, 12/60, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

  • Jiří Šalamoun

    Položka č.: 233695

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 17:43

    litografie, 56,5 x 73,5 cm, rám, 35/35, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Raději být slušným blbcem..

    Položka č.: 233696

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 17:44

    tuš, barevný inkoust papír, 1992, 42 x 60 cm, sign. PD Joss, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Venezia

    Položka č.: 233697

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 17:45

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Veselá smrt kozy Rózy

    Položka č.: 233698

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 17:46

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Boj o kořist

    Položka č.: 233699

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 17:47

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Tři grácie

    Položka č.: 233700

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 17:48

  • Eva Ševčíková

    Hvězdička

    Položka č.: 233701

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 17:49

    akvarel, sololit, 30 x 21 cm, sign. PD ave

  • Eva Ševčíková

    Lyra

    Položka č.: 233702

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 17:50

    akvarel, překližka, 15,5 x 23 cm, sign. PD ave

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    V podhradí

    Položka č.: 233703

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 17:51

    dřevoryt, 16 x 12,3 cm, sign. PD T. F. Šimon, pasparta, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Benátská ulička

    Položka č.: 233704

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 17:52

    novotisk, 19,7 x 10 cm, PD značeno razítkem T. F. Šimon, č. 17/20, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miloš Šindelář

    Výloha

    Položka č.: 233705

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 17:53

    bromostříbrná fotografie, 23,3 x 16,3 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2013)

    Zvědavost

    Položka č.: 233706

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 18. 04. 2019 17:54

    lept, 41,5 x 57 cm, sign. PD Eva Šlachtová, č. 1/1

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)