Položka č.: 221024

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 11:35

    olej, sololit, 80 x 79 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Konůpek

    Noční scéna

    Položka č.: 221219

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 11:40

    uhel, pastel, papír, 29 x 21,5 cm, monogr. PD KpK, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Měsíční krajina

    Položka č.: 221312

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 11:45

    suchá jehla, 1948, 11,1 x 8,3 cm, sign. DU Tichý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Jaromír Hofman

    (1920-2003)

    Položka č.: 221360

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 11:50

    olej, plátno, 1939, 54 x 44 cm, sign. PD Jaromír Hofman 1939, rám, vzadu popsáno, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kratochvíla a Kysely na UMPRUM v Praze, prof. Pukla na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Vlastimil Miller

    (1907-?)

    Skály

    Položka č.: 221370

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 11:55

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Michal Novotný (MICL)

    (1969)

    Rozbitý anděl

    Položka č.: 221441

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 12:00

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • František Hudeček

    (1909-1990)

    Hlava ženy

    Položka č.: 221465

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 12:05

    tuš, papír, 1958, 16,5 x 9,5 cm, monogr. PD FH 58, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Umělecké besedy, Skupiny 42, člen SČUG Hollar, Radar a Index

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Zuzana Skalníková

    Strom s konvalinkami

    Položka č.: 221467

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 12:10

  • Zdeněk Mézl

    Žena na oslu

    Položka č.: 221686

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 12:15

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Zdeněk Mézl

    Ohnivý déšť

    Položka č.: 221711

    Vyvolávací cena: 790 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 12:20

    dřevoryt, 1978, 17,2 x 11,2 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 790 CZK (32 €)

  • Eva Bednářová

    (1937-1986)

    Usínání

    Položka č.: 221729

    Vyvolávací cena: 690 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 12:25

    Aktuální cena: 690 CZK (28 €)

  • Eva Bednářová

    (1937-1986)

    Prosba

    Položka č.: 221730

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 12:30

    Aktuální cena: 690 CZK (28 €)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Zdolávání hradeb

    Položka č.: 221732

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 12:35

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Tři postavy nad hradbami

    Položka č.: 221733

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 12:40

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Poustevník

    Položka č.: 221734

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 12:45

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Dvě nohy nad městem

    Položka č.: 221735

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 12:50

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Torzo dívky

    Položka č.: 221761

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 12:55

    lept, 17,7 x 12,7 cm, sign. DU J. Pileček, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Položka č.: 221762

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 13:00

    lept, 1975, 7,2 x 6 cm, sign. PD J. Pileček 75, rám, č. 4/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Jan Konůpek

    Položka č.: 221782

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 13:05

    tužka, papír, 1936, 9,5 x 14,5 cm, monogr. PD KpK, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Kořeny

    Položka č.: 221804

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 13:10

    lept, 1977, 13,2 x 9,2 cm, sign. PD J. Pileček 77, rám, č. 88/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeněk Mézl

    Lev

    Položka č.: 221810

    Vyvolávací cena: 420 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 13:15

    dřevoryt, 22,7 x 10,7 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 420 CZK (17 €)

  • Zdeněk Mézl

    Panna

    Položka č.: 221811

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 13:20

    Aktuální cena: 420 CZK (17 €)

  • Zdeněk Mézl

    Střelec

    Položka č.: 221812

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 13:25

    Aktuální cena: 420 CZK (17 €)

  • Cyril Bouda

    Orel

    Položka č.: 221855

    Vyvolávací cena: 390 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 13:30

    litografie, 9,5 x 8 cm, sign. DU CBouda, rám, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 390 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    Stojící voják

    Položka č.: 221857

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 13:35

    litografie, 18 x 11 cm, sign. PD CBouda, rám, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 390 CZK (16 €)

  • Ota Janeček

    Zákonem a rytmem života...

    Položka č.: 221858

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 13:40

    serigrafie, 21 x 14 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 390 CZK (16 €)

  • Ivan Strnad

    (1926-2005)

    Objekt

    Položka č.: 221859

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 13:45

    serigrafie, 1966, 17,7 x 11 cm, sign. PD Ivan Strnad 66, rám, č. 55/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 390 CZK (16 €)

  • Miroslav Stuchlík

    Cestovatel

    Položka č.: 221860

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 13:50

    suchá jehla, 1978, 21 x 11 cm, sign. PD M. Stuchlík 78, rám, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studium užité grafiky na SOŠ výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 390 CZK (16 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Náprstkovo muzeum

    Položka č.: 221862

    Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 13:55

    Aktuální cena: 380 CZK (16 €)

  • Konstantin Bušek

    (1861-1938)

    Tábor

    Položka č.: 221863

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 14:00

    tuš, papír, 21 x 14,5 cm, sign. PD Konst. Bušek., rám, Antikvariát Ostrovní, vyučil se v dílně svého otce řezbáře Petra Buška (1824-1894)

    Aktuální cena: 380 CZK (16 €)