• Karel Benetka

    S úplatkem v penězích jen do pekla, pane. Do nebe je to za duši.

    Položka č.: 237864

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 20:24

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Položka č.: 237865

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 20:26

    tuš, akvarel, papír, 14,6 x 20,8 cm, sign. LH Benetka, zezadu autorské razítko, na dolním okraji přes text šedá šmouha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Vesnice u řeky

    Položka č.: 237866

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 20:28

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Vesnice

    Položka č.: 237867

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 20:30

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Pole kam oko dohlédne

    Položka č.: 237868

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 20:32

    olej, plátno, 1989, 27,3 x 35 cm, sign. PD P. An 89, vzadu věnování autora, u levého okraje malba lehce poškozená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Mince

    Položka č.: 237869

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 20:34

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Kateřina Vítečková

    Věž

    Položka č.: 237870

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 20:36

    barevný dřevoryt, 1980, 20,5 x 7,5 cm, sign. PD Kateřina Vítečková 80, pasparta, č. 41/50, zezadu nalepen autorský štítek českého fondu výtvarných umělců, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Čínská vladařka

    Položka č.: 237871

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 20:38

    kombinovaná technika, aklo, 24 x 21,3 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohuslav Tůma

    (1909-2004)

    Pražský hrad

    Položka č.: 237872

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 20:40

    litografie, 1986, 22 x 30,6 cm, sign. PD Bohdan Tůma 86, pasparta, při horním okraji na papíře zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Krcal

    Položka č.: 237873

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 20:42

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Karlův most

    Položka č.: 237874

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 20:44

    olej, plátno, 10,5 x 26,2 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    V noci v zimě u Karlova mostu

    Položka č.: 237875

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 20:46

    olej, papír, 10,5 x 23,3 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zapadající slunce za Karlovým mostem

    Položka č.: 237876

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 20:48

    olej, plátno, 10,2 x 14,5 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Karlův most

    Položka č.: 237877

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 20:50

    olej, karton, 10,5 x 19,8 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pohled na zasněženej Karlův most

    Položka č.: 237878

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 20:52

    olej, karton, 7,8 x 20 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Sluncem zalitá Praha

    Položka č.: 237879

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 20:54

    olej, karton, 20,4 x 11,1 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pohled na Staroměstskou mosteckou věž

    Položka č.: 237880

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 20:56

    olej, plátno, 15 x 14,5 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zasněženou uličkou

    Položka č.: 237881

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 20:58

    olej, karton, 14,5 x 11 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy na poli (konvolut 2 akvarelů)

    Položka č.: 237882

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 21:00

    akvarel, tužka, papír, 1935, 18,6 x 14,6 a 18,6 x 15 cm, sign. PD B. Ullrych 35, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Děvče

    Položka č.: 237884

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 21:04

    akvarel, tuš, papír, 1937, 20 x 12 cm, sign. LD B. Ullrych 1937, papíropvá pasparta, papír místy lehce zvlněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Děvče na louce

    Položka č.: 237885

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 21:06

    akvarel, papír, 1946, 26 x 19 cm, sign. PD B. Ullrycg 46, papírová pasparta, lehce zažloutlý, zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na pole

    Položka č.: 237886

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 21:08

    akvarel, tuš, papír, 1935, 20,9 x 12 cm, sign. PD B: Ullrych 35, papírová pasparta, zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupel (konvolut 2 akvarelů)

    Položka č.: 237887

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 21:10

    akvarel, tužka, tuš, papír, 1925, 18 x 13,9 x 20,5 x 29,5 cm, sign. PD B. Ullrych 25, nalepeno na papíru, lehce zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na potoce (konvolut 2 akvarelů)

    Položka č.: 237888

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 21:12

    akvarel, tužka, tuš, papír, 1937, 20x 29,5 a 20,5 x 29,5 cm, sign. PD B. Ullrych 37, nalepeno na papíru, lehce zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Figury (konvolut 3 akvarelů)

    Položka č.: 237889

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 21:14

    akvarel, tužka, tuš, papír, 25 x 23,5; 14,5 x 9,6 a 14,5 x 9,7 cm, nalepeno na papíru, první akvarelje na dvou rozích přeložen, u třetího je spodní levý roh papíru natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy u praní

    Položka č.: 237890

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 21:16

    akvarel, tuš, papír, 1927, 15,6 x 20 cm, sign. PD B. Ullrych 27, papír na rozích poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pradlena

    Položka č.: 237891

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 21:18

    akvarel, tuš, papír, 22 x 14,6 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena na louce

    Položka č.: 237892

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 21:20

    akvarel, tuš, papír, 21,8 x 14,7 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Ullrych

    K zemi

    Položka č.: 237893

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 21:22

    akvarel, tuš, papír, 12,1 x 9,5 cm, papír má horní rohy utrženy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    Položka č.: 237894

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 21:24

    akvarel, tuš, papír, 11,4 x 18 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)