• Kašpar

    Jeleni v říji

    Položka č.: 231593

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:33

    olej. karton, 1950, 55 x 68 cm, sign. DU Kašpar 1950, rám, na rámu drobná poškození

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Frank?

    Zimní zahrada

    Položka č.: 231594

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:34

    olej, dřevo, 1941, 35,8 x 48 cm, sign. PD Göthl FranKr 41, rám, na rámu drobná poškození

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Položka č.: 231595

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:35

    olej, karton, 47,5 x 63,5 cm, rám

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Jaroslav Votruba

    Větrný mlýn

    Položka č.: 231596

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:36

    dřevoryt, 1934, 40 x 46 cm, sign. PD Jaroslav Votruba 1934, rám, Vpravo dole razítko SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • L. Kučera

    Položka č.: 231597

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:37

    pastel, papír, 19 x 27 cm, sign. PD Kučera, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jakub Obrovský

    (1882-1949)

    Česání ovoce

    Položka č.: 231598

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:38

    litografie, 1945, 35 x 26 cm, sign. LD JObrovský 45, rám, žák E. K. Lišky, M. Pirnera a S. Suchardy na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných a Sdružení výtvarných umělců moravských (SVUM)

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Jan Blažek

    (1920-?)

    Zimní cesta

    Položka č.: 231599

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:39

    olej, karton, 1964, 33 x 70 cm, sign. PD J. Blažek 64, rám

  • Dimitrij Kadrnožka

    Mlhy

    Položka č.: 231600

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:40

    kvaš, papír, 1998, 68 x 47,5 cm, sign. LD Kadrnožka 98, rám, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Cyril Bouda

    Panáček (Ex libris Cyril Bouda)

    Položka č.: 231601

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:41

    dřevoryt, 8,2 x 6,2 cm, sign. DU C Bouda, rám, vydáno na pozvánce k Ex libris Cyrila Boudy, 1966, soupis č. 1281, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID36 Historie příhozu

    Odhadní cena: v CZK

  • Rudolf Václavík

    (1898-?)

    Pohled na Prahu

    Položka č.: 231602

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:42

    tuš, papír, 31,2 x 45,3 cm, sign. PD Václavík R., rám, zažloutý papír, na papíře skvrny, studium na akademii ve Vídni

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 231603

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:43

    lept, 9 x 15 cm, sign. PD Emil Wänke, rám, na rámu drobné oděrky, grafik, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Položka č.: 231604

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:44

    uhel, pastel, papír, 1948, 37 x 22,2 cm, sign. DU Wielgus 1948, rám, na rámu drobné oděrky, žák prof. K. Dvořáka na VŠUP v Praze, prof. O. Španiela na AVU v Praze a A. Zanelliho na Accademia di belle Arti v Římě

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Položka č.: 231605

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:45

    lept, 20 x 10,3 cm, rám, vzadu ve výřezu razítko: Středočeská galerie, inv. č. 1819, restituce Středočeská galerie, na rámu drobné oděrky

    Odhadní cena: v CZK

  • Petr Zeman

    Šest stereotypních příběhů

    Položka č.: 231606

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:46

    kombinovaná technika, polystyren, 2008, 16 x 41 cm, vzadu popsáno autorem

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Pavol Socháň

    Galán s frajarkou

    Položka č.: 231607

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:47

    tuž, papír, 28,8 x 22,1 cm, pasparta

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jan Dědina

    (1870-1995)

    Chléb náš vezdejší dejž nám dnes (studie)

    Položka č.: 231608

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:48

    tužka, papír, 20 x 26,7 cm, sign. PD i LD Jan Dědina, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Zdeněk Sklenář

    (1910-1986)

    Květiny

    Položka č.: 231609

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:49

    litografie, 1971, 13,3 x 8,2 cm, sign. DU Sklenář 71, rám, na rámu drobné oděrky, žák prof. A. Hofbauera a Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, skupiny Balance, Litografie 5

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID779 Historie příhozu

    Odhadní cena: v CZK

  • Všetečka

    Podzimní krajina

    Položka č.: 231610

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:50

    olej, lepenka, 1962, 57,5 x 77 cm, sign. PD Všetečka 1962, rám, na rámu drobná poškození

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Pastyřík

    Nábřeží

    Položka č.: 231611

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:51

    tužka, tempera, papír, 26,5 x 31 cm, sign. PD M. Pastyřík, rám, návrh scény: Molier - Janek

    Odhadní cena: v CZK

  • Vidlák

    Lesní chata

    Položka č.: 231612

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:52

    pastel, papír, 29,3 x 42 cm, sign. PD Vidlák, rám

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jarmila Chytilová-Svojanovská

    Květy kaly

    Položka č.: 231613

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:53

    kombinovaná kresba, 41 x 29 cm, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Axel von Flocken

    V zahradě

    Položka č.: 231614

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:54

    tužka, tuš, kvaš, papír, 26,3 x 38 cm, sign. na paspartě Axel vin Flocken, rám

    Odhadní cena: v CZK

  • Marie Michaela Šechtlová

    Adam a Eva

    Položka č.: 231615

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:55

    mezzotinta, 8,3 x 6,3 cm, sign. PD M. M. Šechtlová, rám, č. 92/120, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jaroslav Mokrý

    Kostelík

    Položka č.: 231616

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:56

    olej, plátno, 1992, 46 x 66 cm, sign. PD J. Mokrý 92, rám, na rámu oděrky

    Odhadní cena: v CZK

  • Folc?

    Položka č.: 231617

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:57

    olej, karton, 48 x 68 cm, sign. PD Folc, rám, na rámu drobná poškození

    Odhadní cena: v CZK

    Sousoší

    Položka č.: 231618

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:58

    žula, v. 12 cm

    Odhadní cena: v CZK