• Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Ženský akt v modré (P. F. 1967)

    Položka č.: 237516

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 20:44

    kombinovaná technika, papír, 1966, 18 x 11 cm, sign. PD V. Volášek, zašlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Steskal

    (1910-1943)

    Zátiší s jablky a vínem (P. F. 1961)

    Položka č.: 237517

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 20:46

    litografie, 1960, 19 x 13,5 cm, sign. PD L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Růže (P. F. 1961)

    Položka č.: 237518

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 20:48

    dřevoryt, 1960, 11,7 x 8 cm, sign. PD Karel Tondl, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé Nationale des Beaux-Art v Pař…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Muž hledící na Pražský hrad (P. F. 1971)

    Položka č.: 237519

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 20:50

    dřevoryt, 13 x 9,2 cm, sign. PD Jan Rambousek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Římský bojovník

    Položka č.: 237520

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 20:52

    dřevoryt, 1963, 14 x 16,5 cm, sign. DU 63, papír lehce zažloutlý a lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Klečící

    Položka č.: 237521

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 20:54

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Sedící akt zezadu

    Položka č.: 237522

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 20:56

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Krcal

    (1921)

    Vesnice u jezera

    Položka č.: 237523

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 20:58

    litografie, 18,5 x 42,5 cm, sign. PD Jar. Krcal, papír na pravém okrajinenápadně pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Rytíř

    Položka č.: 237524

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:00

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Boris Nosek

    Papoušek

    Položka č.: 237525

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:02

    serigrafie, 1986, 29,5 x 17 cm, sign. PD B. Nosek j. 86, a. t. , papír místynepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Ženy na ppoli

    Položka č.: 237526

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:04

    dřevoryt, 44,5 x 34,5 cm, lehce zažloutlý papír, na okrajích je papír lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Koňský záprah

    Položka č.: 237527

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:06

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Kytice zvadlých růží

    Položka č.: 237528

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:08

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Mísa s jablky (P. F. 1971)

    Položka č.: 237529

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:10

    dřevoryt, 1971, 5,5 x 9,1 cm, sign. PD Karel Tondl, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé Nationale des Beaux-Art v Pa…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Na procházce

    Položka č.: 237530

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:12

    tisk, 12 x 15,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    U přehrady

    Položka č.: 237531

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:14

    litografie, 17 x 23,2 cm, sign. PD Jan Rambousek, a. t. , nepatrně zašlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    U továrny

    Položka č.: 237532

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:16

    litografie, 13,1 x 21,3 cm, sign. PD Jan Rambousek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    U dolů

    Položka č.: 237533

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:18

    litografie, 22 x 35,9 cm, sign. PD Jan Rambousek, obostranně natištěno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Moravec

    Dívka ve slámě

    Položka č.: 237534

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:20

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Pohled na most a město

    Položka č.: 237535

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:22

    litografie, 23 x 29,9 cm, sign. DU , č. 13/110, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Novák

    (1904)

    Abstrakce

    Položka č.: 237536

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:24

    litografie, 1962, 20,6 x 29,1 cm, sign. PD Jar. Nov 62, č. 32/125, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Auta

    Položka č.: 237537

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:26

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Neznámý autpr

    Zbojníci

    Položka č.: 237538

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:28

    akvarel, papír, 18,5 x 25 cm, papír na okrajích odřen, na rozích stopy po špendlících, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Západ slunce nad polem

    Položka č.: 237539

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:30

    suchý pastel, karton, 21,3 x 25,4 cm, místy lehce odřeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Chrám svatého Víta

    Položka č.: 237541

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:34

    litografie, 1973, 43,5 x 25,1 cm, sign. PD 73, pasparta, č. 76/250, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Olga Stárková

    Botanika

    Položka č.: 237542

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:36

    litografie, 47,5 x 36,5 cm, sign. PD Olga Stárková, pasparta, a. t. , antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ševčík

    Vesmírná odysea

    Položka č.: 237543

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:38

    litografie, 1986, 44 x 58,5 cm, sign. PD, pasparta, č. 5/17, vzadu nalepen štítek dílo s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    S houslemi svět vzkvétá

    Položka č.: 237544

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:40

    dřevoryt, 48 x 29 cm, sign. DU Lukavský, pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Cestou na Pražský hrad

    Položka č.: 237545

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:42

    dřevoryt, 28 x 48,5 cm, sign. PD Lukavský, pasparta, č. 117/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Olga Vychodilová

    Muž u stromu

    Položka č.: 237546

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:44

    lept, 8,8 x 4,5 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 148/200, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)