• Václav Křížek

    (1910-1981)

    Město

    Položka č.: 236648

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:42

    litografie, 1956, 24,5 x 39 cm, sign. PD Křížek 56, č. VII/17/50, při okrajích zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Sedící dívka

    Položka č.: 236649

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:43

    Dívka v kroji

    Položka č.: 236650

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:44

    olej, karton, 1 x 1 cm, Antikvariát Dlážděná

  • Václav Novák

    (1880-1917)

    Svatopluk Čech

    Položka č.: 236651

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:45

  • Helana Paryer-Kassel?

    Interiér kostela

    Položka č.: 236652

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:46

  • Pavel Piekar

    Rozkvetlá zahrada

    Položka č.: 236653

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:47

    linoryt, 2011, 46,8 x 77 cm, sign. PD Pavel Piekar V. 2011, 8/10, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium výtvarného umění u B. Kutila a manželů Hladíkových

  • Jan Bedřich Plaček

    (1890-1980)

    Kopaná

    Položka č.: 236654

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:48

  • Jan Bedřich Plaček

    (1890-1980)

    V neděli na vesnici

    Položka č.: 236655

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:49

  • Hugo Theodor Rašín

    (1904-?)

    Portrét dívky

    Položka č.: 236656

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:50

  • Hugo Theodor Rašín

    (1904-?)

    Portrét ženy

    Položka č.: 236657

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:51

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Žena s květinou

    Položka č.: 236658

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:52

    kombinovaná technika, staniol, 30 x 16,8 cm, sign. LD Troup, kliprám, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Magdaléna Vovsová

    (1912-1998)

    Položka č.: 236659

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:53

    sítotisk, 2001, 25 x 10 cm, sign. DU Magdalena Vovsova 01, č. 36/60

  • Karel Vysušil

    (1926)

    Barevná kompozice

    Položka č.: 236660

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:54

    litografie, 1988, 64,5 x 48,3 cm, sign DU K. Vysušil, rám, č. 24/30, antiqari.at Radhošťská

  • Olga Karlíková

    (1923-2004)

    Skřivani

    Položka č.: 236661

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:55

    litografie, 1998, 40 x 29,5 cm, sign. DU O. Karlíková 98, č. 81/100, při okrajích lehce pokrčený papír, studium na Oficina Pragensis, žákyně prof. Strnadela a A. Kybala na VŠUP v Praze, členka VO Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Staré město II.

    Položka č.: 236662

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:56

  • Jaroslav Ronek

    (1892-1962)

    Oslín na pobřeží

    Položka č.: 236663

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:57

    suchý pastel, papír, 45,2 x 35,5 cm, sign. PD Ronek, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák prof. Reisnera a J. Preislera

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Letní odpoledne

    Položka č.: 236664

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:58

    litografie, 20,5 x 32 cm, zažloutlý, při okrajích lehce zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Ženíška na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes

  • Jana Míčková

    Strom ptačího života III.

    Položka č.: 236665

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:59

    akvarel, kombinovaná technika, papír, 1970, 49,8 x 65 cm, sign. DU Jana Míčková 1970, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Karol Molnár

    (1903-1981)

    Dva dívčí akty

    Položka č.: 236666

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 19:00

    uhel, tužka, papír, 28 x 17 cm, monogr. PD MK, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze a J. Obrovského na AVU v Praze

  • David Azuz

    (1942-2014)

    Na trhu

    Položka č.: 236667

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 19:01

    litografie, 64,5 x 49,8 cm, sign. PD David Azur, č. 39/200, PD slepotiskové razítko David Azuz atelier, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Marie Borková - Fischerová

    (1916-2001)

    Zdrávas Maria

    Položka č.: 236668

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 19:02

  • Alfred Finsterer

    (1908-1996)

    Klauni

    Položka č.: 236669

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 19:03

    lept, 1877, 49 x 42 cm, sign. PD A Finsterer, č. 34/75, papír na horním okraji pokrčen, antiqari.at Radhošťská

  • Čeněk Fousek

    (1894-1983)

    Městské zákoutí

    Položka č.: 236670

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 19:04

    litografie, 1968, 51,5 x 39,5 cm, sign. LD Č. Fousek 68, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na uměleckoprůmyslové škole v Praze u prof. B. Wachsmanna, žák prof. Krattnera na AVU tamtéž

  • Jaromír Hauptmann - Sedláček

    (1899-?)

    Horská krajina

    Položka č.: 236671

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 19:05

    olej, karton, 32 x 44 cm, sign. PD J. Sed. Hauptmann, rám, Antikvariát Dlážděná, žák Josefa Ullmanna

  • Jitka Kolínská

    (1930-1992)

    Pražské nábřeží

    Položka č.: 236672

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 19:06

    litografie, 1953, 21,8 x 25,5 cm, sign. PD Kolínská 53, mírně zažloutlý a pomuchlaný papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Sychry a V. Pukla

  • Vladimír Komárek

    Loď

    Položka č.: 236673

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 19:07

    suchá jehla, 29,2 x 19,8 cm, sign. DU VKomárek, č. 12/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Vladimír Komárek

    Loď

    Položka č.: 236674

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 19:08

    litografie, 36,8 x 21,4 cm, sign. DU VKomárek, č. 42/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Źena u zrcadla

    Položka č.: 236675

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 19:09

    litografie, 1944, 22,5 x 15 cm, sign. PD P. Kotík 44, mírně zažloutlý papírpapír na okrajích pokrčen, u levého horního rohu natržen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Ležící akt

    Položka č.: 236676

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:00

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Žilnáč

    Položka č.: 236677

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:01

    litografie, 60 x 44 cm, sign. PD Laštovka, autorský tisk, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze