• Vladimír Vácha

    (1902-?)

    Zima na potoce

    Položka č.: 226638

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 06. 09. 2018 11:22

    olej, sololit, 1979, 46 x 86 cm, sign. PD Vácha 79, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Vladimír Vácha

    (1902-?)

    Pestrá kytice

    Položka č.: 226639

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 06. 09. 2018 11:24

    olej, dřevotříska, 1975, 95 x 42 cm, sign. PD Vácha 75, rám, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Vladimír Vácha

    (1902-?)

    Pole řepky

    Položka č.: 226640

    Plánované ukončení: 06. 09. 2018 11:26

    olej, karton, 1969, 50 x 70 cm, sign. LD Vácha 69, rám, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

  • Vladimír Vácha

    (1902-?)

    Kvetoucí strom

    Položka č.: 226641

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 06. 09. 2018 11:28

    olej, sololit, 1969, 38 x 55,5 cm, sign. PD Vácha 69, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Vladimír Vácha

    (1902-?)

    Pole pod sněhem

    Položka č.: 226642

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 06. 09. 2018 11:30

    tempera, papír, 1961, 40 x 60 cm, sign. PD Vácha 61, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris M. Glotzer

    Položka č.: 226643

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 06. 09. 2018 11:32

    dřevoryt, 1926, 10 x 8,3 cm, LD značeno ve štočku J.V., antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Aleša Vaic

    (1920-2010)

    Hlava kance

    Položka č.: 226644

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 06. 09. 2018 11:34

    suchá jehla, 29,5 x 23,5 cm, sign. PD Aleša Vaic, č. 10/50, Antikvariát Ostrovní, studoval soukromě u svého otce Josefa Vaice

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jitka Válová

    (1922-2011)

    Postavy

    Položka č.: 226645

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 06. 09. 2018 11:36

    litografie, 29 x 24,5 cm, sign. PD J. Válová, rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Petr Vaněček

    Zrození bohyně

    Položka č.: 226646

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 06. 09. 2018 11:38

    giclee tisk, 2016, 65,8 x 35 cm, sign. PD Vaněček, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Vašíček

    (1919-2003)

    Kruh

    Položka č.: 226647

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 06. 09. 2018 11:40

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Alice Vegrová

    Na divanu

    Položka č.: 226648

    Plánované ukončení: 06. 09. 2018 11:42

    kombinovaná technika, malba na hedvábí, 17,5 x 30 cm, sign. PD AV., rám

  • Vincent Venera

    Položka č.: 226649

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 06. 09. 2018 11:44

    olej, karton, 1995, 80 x 120 cm, sign. LD Vincent a na zadní straně Vincent Venera 1995, rám, oboustranná malba, Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jindřich Veselka

    (1927-2004)

    Cesty v polích

    Položka č.: 226650

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 06. 09. 2018 11:46

    olej, sololit, 50 x 80 cm, sign. PD Jindřich Veselka, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Jindřich Veselka

    (1927-2004)

    Cesta k vesnici

    Položka č.: 226651

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 06. 09. 2018 11:48

    pastel, papír, 1967, 40 x 57 cm, sign. PD Jindřich Veselka 67, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • František Vlach

    Ošklivá hra

    Položka č.: 226652

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 06. 09. 2018 11:50

    litografie, 1996, 53,5 x 42,5 cm, sign. PD Vlach 96, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední uměleckoprůmylové škole v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • František Vobecký

    (1902-1991)

    Zátiší se džbánem a ovocem

    Položka č.: 226653

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 06. 09. 2018 11:52

    akvarel, tuš, běloba, tužka, papír, 22 x 23,3 cm, značeno na zadní straně razítkem z pozůstalosti Františka Vobeckého, rám, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studoval v Paříži (Académie Colarossi a École de la Grande Chaumière, člen ČFVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • František Vobecký

    (1902-1991)

    Při koupeli

    Položka č.: 226654

    Plánované ukončení: 06. 09. 2018 11:54

    akvarel, tuš, papír, 19 x 15,5 cm, značeno na zadní straně razítkem z pozůstalosti Františka Vobeckého, rám, Antikvariát Dlážděná, studoval v Paříži (Académie Colarossi a École de la Grande Chaumière, člen ČFVU a SVU Mánes

  • František Vobecký

    (1902-1991)

    Položka č.: 226655

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 06. 09. 2018 11:56

    tužka, papír, 20 x 25,5 cm, značeno na zadní straně razítkem z pozůstalosti Františka Vobeckého, rám, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná, studoval v Paříži (Académie Colarossi a École de la Grande Chaumière, člen ČFVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • František Vobecký

    (1902-1991)

    Praha (Vyšehrad?)

    Položka č.: 226656

    Plánované ukončení: 06. 09. 2018 11:58

    akvarel, tuš, papír, 23,5 x 30 cm, značeno na zadní straně razítkem z pozůstalosti Františka Vobeckého, rám, Antikvariát Dlážděná, studoval v Paříži (Académie Colarossi a École de la Grande Chaumière, člen ČFVU a SVU Mánes

  • František Vobecký

    (1902-1991)

    Praha - Malá Strana

    Položka č.: 226657

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 06. 09. 2018 12:00

    akvarel, tuš, papír, 19 x 25,5 cm, značeno na zadní straně razítkem z pozůstalosti Františka Vobeckého, rám, v pravé části přeložený papír, Antikvariát Dlážděná, studoval v Paříži (Académie Colarossi a École de la Grande Chaumière, člen ČFVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • František Vobecký

    (1902-1991)

    Dívčí rej

    Položka č.: 226658

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 06. 09. 2018 12:02

    tužka, papír, 29 x 21 cm, značeno na zadní straně razítkem z pozůstalosti Františka Vobeckého, rám, Antikvariát Dlážděná, studoval v Paříži (Académie Colarossi a École de la Grande Chaumière, člen ČFVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • František Vobecký

    (1902-1991)

    Sedící

    Položka č.: 226659

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 06. 09. 2018 12:04

    hnědá rudka, papír, 29 x 21,5 cm, značeno na zadní straně razítkem z pozůstalosti Františka Vobeckého, rám, Antikvariát Dlážděná, studoval v Paříži (Académie Colarossi a École de la Grande Chaumière, člen ČFVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • František Vobecký

    (1902-1991)

    Dívka v salónu

    Položka č.: 226660

    Plánované ukončení: 06. 09. 2018 12:06

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Z cyklu Silnice

    Položka č.: 226661

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 06. 09. 2018 12:08

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Jan Žižka

    Položka č.: 226662

    Plánované ukončení: 06. 09. 2018 12:10

    tužka, papír, 30,5 x 23 cm, vzadu popsáno, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Krajina s topoly

    Položka č.: 226663

    Plánované ukončení: 06. 09. 2018 12:12

    lept, 12 x 16,8 cm, sign. DU J.Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Poutník

    Položka č.: 226664

    Plánované ukončení: 06. 09. 2018 12:14

    lept, 24,7 x 32,2 cm, sign. PD Jaroslav Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Orba

    Položka č.: 226665

    Plánované ukončení: 06. 09. 2018 12:16

    dřevoryt, 25,5 x 30,4 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Dívka s květy

    Položka č.: 226666

    Plánované ukončení: 06. 09. 2018 12:18

    tužka, papír, 27,6 x 22,2 cm, vzadu popsáno, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Horské panorama

    Položka č.: 226667

    Plánované ukončení: 06. 09. 2018 12:20

    lept, 12,2 x 16,5 cm, sign. DU J.Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)