• Jaromír Másler

    Konvolut 3 grafických listů

    Položka č.: 230558

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 17:58

    3x litografie, 2010, vše sign. PD J. Másler 10

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6673 Historie příhozu

  • R. J. Mason

    Studie ženského aktu

    Položka č.: 230559

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 17:59

    tužka, uhel, papír, 38,1 x 56,2 cm, zažloutlý, při okrajích zašpiněný a poškozený papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • R. J. Mason

    Studie ženského aktu

    Položka č.: 230560

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:00

    tužka, uhel, papír, 56,2 x 38,2 cm, zažloutlý, při okrajích zašpiněný a poškozený papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • R. J. Mason

    Studie ženského aktu

    Položka č.: 230561

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:01

    tužka, uhel, papír, 56 x 38 cm, zažloutlý, při okrajích zašpiněný a poškozený papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • R. J. Mason

    Studie ženského aktu

    Položka č.: 230562

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:02

    tužka, uhel, papír, 56 x 38,2 cm, zažloutlý, při okrajích zašpiněný a poškozený papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Adéla Matasová

    Přerůstání

    Položka č.: 230563

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:03

    lept, 1970, 74,5 x 55 cm, sign. PD Adéla Matasová, autorský tisk, zašpiněný a při okrajích pokrčený papír, nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Sychry a A. Paderlíka na AVU v Praze, členka Umělecké besedy, Volného sdružení Tolerance a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • František Matějka

    (1890-1980)

    Břízky

    Položka č.: 230564

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:04

    olej, papír, 18 x 26 cm, sign. vzadu pod rámem Fr. Matějka , rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Lubomír Mencl

    (1922)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 230565

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:05

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Václav Menčík

    (1926)

    Žena I

    Položka č.: 230566

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:06

    tuš, papír, 1963, 17 x 13,5 cm, sign. PD V. Men, rám, žák prof. E. Filly, J. Nováka, člen JVU a zakládající člen výtvrarné skupiny Trasa 54, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Václav Menčík

    (1926)

    Žena II

    Položka č.: 230567

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:07

    tužka, papír, 1961, 16 x 12 cm, sign. PD V. Men 61, rám, žák prof. E. Filly, J. Nováka, člen JVU a zakládající člen výtvrarné skupiny Trasa 54, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Menčík

    (1926)

    Uvnitř

    Položka č.: 230568

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:08

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Zdeněk Mézl

    Rybář

    Položka č.: 230570

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:09

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Zdeněk Mézl

    Drak

    Položka č.: 230571

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:10

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Zdeněk Mézl

    Josephus II.

    Položka č.: 230572

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:11

    dřevoryt, 22 x 8,8 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • A. Michalík

    Položka č.: 230573

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:12

    olej, karton, 1965, 56,5 x 45,5 cm, sign. LD A. Michalík 65, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Eduard Milén

    (1891-1976)

    Dívka u řeky

    Položka č.: 230574

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:13

    litografie, 18,3 x 13,3 cm, sign. PD Ed. Milén, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Zdeněk Mlčoch

    (1921-1995)

    Krajina na severu

    Položka č.: 230576

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:14

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Zdeněk Mlčoch

    (1921-1995)

    Park

    Položka č.: 230577

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:15

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Jiří Mocek

    Torzo

    Položka č.: 230578

    Vyvolávací cena: 1.950 CZK (78 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:16

    tuš, papír, 1970, 34,4 x 25 cm, sign. PD Mocek 70, lehce zažloutlý papír, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.950 CZK (78 €)

  • Karol Molnár

    (1903-1981)

    Vázání snopů

    Položka č.: 230579

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:17

    tuš, papír, 17,5 x 20 cm, monogr. PD MK, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze a J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Monogramista B. J.

    Položka č.: 230580

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:18

    olej, koláž, papír, 2004, 20,5 x 28,5 cm, PD monogr. B. J. 04, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Monogramista L.

    Stojící ženský akt

    Položka č.: 230581

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:19

    uhel, papír, 42,7 x 26,8 cm, PD monogr. L, zažloutlý, zašpiněný a při okrajích poškozený papír

  • Alois Moravec

    Dívka u vody

    Položka č.: 230583

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:20

    suchá jehla, 18,8 x 23 cm, sign. PD AMoravec, rám, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4977 Historie příhozu

  • František Motyčka

    (1877-?)

    Krajina se smrky

    Položka č.: 230584

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:21

    olej, karton, 1937, 36 x 38 cm, sign. PD Motyčka 37, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jiří Mrázek

    Položka č.: 230585

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:22

    tempera, papír, 1978, 16,2 x 13,2 cm, sign. na zadní straně Jiří Mrázek 1978, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Alfons Mucha

    (1860-1939)

    Champenois: Serie 1 - Léto

    Položka č.: 230586

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:23

    litografie, 9 x 13,9 cm, rám, významná osobnost evropské kultury konce 19. a začátku 20. století – období secese, v rakousku známé jako „Jugendstil“, proslul zejména plakáty pro herečku Sáru Bernhardtovou v Paříži, autorem monumentální „Slovanské epopeje“

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Sebastian Münster

    (1488-1552)

    Veduta Prahy

    Položka č.: 230587

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:24

    kolorovaný dřevoryt, 1574, 12,3 x 15,5 cm, lehce zažloutlý papír, na papíře skvrnky, antiqari.at Radhošťská

  • Jiří Načeradský

    Jezdec

    Položka č.: 230588

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:25

    suchá jehla, 1965, 32,8 x 24,7 cm, sign. PD Načeradský 65, autorský tisk, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 230589

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:26

  • Eva Natus Šalamounová

    (1934-2014)

    3x PF 1983

    Položka č.: 230590

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 18:27

    3x litografie, 9,5 x 16 cm, sign. DU Eva Natus Šalamounová 1985, PF 1983, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)