• Hedvika Vilgusová

    Klaun s maskami

    Položka č.: 133942

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2019 19:09

    litografie, 1984, 27,3 x 21,7 cm, sign. PD Hedvika Vilgusová 1984, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Rostislav Zárybnický

    P.f. 2016

    Položka č.: 206390

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2019 19:10

    lept, 2015, 11,8 x 17,3 cm, sign. PD Záry 15, 20/35, PF 2016, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Pražské motivy

    Položka č.: 232957

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 18:32

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 232956

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 18:34

    lept, 12 x 8 cm, sign. PD, zažloutlý papír, lehce otrhané okraje, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pohled na Chrám sv. Mikuláše z Karlova mostu

    Položka č.: 232955

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 18:36

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 232952

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 18:38

    lept, 23,5 x 15,5 cm, sign. PD, autorský tisk, při okrajích lehce zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Pohled na Nové město Pražské roku 1650

    Položka č.: 232941

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 18:40

    kolorovaná mědirytina, 16,5 x 29,8 cm, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 232914

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 18:42

    dřevoryt, 8,5 x 8,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Kočí

    Pohled na Prahu

    Položka č.: 232897

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 18:44

    kvaš, papír, 33 x 48 cm, sign. PD Frant. Kočí, rám, na rámu drobná poškození

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Jícha

    (1874-1950)

    Topoli

    Položka č.: 232787

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 18:46

    olej, karton, 48 x 42 cm, sign. PD V Jícha, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na Českém učitelském ústavu v Brně, člen JUV a SVUM

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Pýcha

    (1914-1988)

    Zámeček

    Položka č.: 232786

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 18:48

    linoryt, 15 x 27,3 cm, sign. PD Pýcha, č. 106 /150, mírně zažloutlý, při okrajích pomuchlaný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka a C. Boudy na ČVUT v Praze, poté soukromé studium u J. Dědiny

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Pýcha

    (1914-1988)

    Pražské náměstí

    Položka č.: 232785

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 18:50

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Max Švabinský

    Turnovské skály

    Položka č.: 232784

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 18:52

    litografie, 25 x 18 cm, značeno PD na kameni MŠvabinský, původní litografie byla vytištěna jako příloha k publikaci Dvacet pět obrazů s poznámkami o době a díle Maxe Šbavinského, Karel Herain, Průmyslová tikárna v Praze, 1945, přiložena textová část, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Ulice

    Položka č.: 232781

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 18:54

    litografie, 20,8 x 10,2 cm, sign. LD Knobloch, vzadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Zasněžené chalupy (P.F. 1966)

    Položka č.: 232776

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 18:56

    litografie, 1965, 6,5 x 9,7 cm, sign. PD Hlinovský 65, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Stavení

    Položka č.: 232775

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 18:58

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jana Reinerová

    Betlém

    Položka č.: 232619

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:00

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Pražský hrad

    Položka č.: 232524

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:02

    dřevoryt, 39 x 30,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Kinský Karel

    (1901-1969)

    Kostelík

    Položka č.: 231355

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:04

    lept, 1953, 5,7 x 4,7 cm, sign. PD Kinský Karel 53, zažloutlý papír, na papíře skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Tomáš Rygl

    U ohně

    Položka č.: 231354

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:06

    lept, 4,8 x 3 cm, sign. PD Tomáš Rygl, č. 39/100, DU slepotiskové razítko Lira Pragensis , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Tomáš Rygl

    Věž v Českém Krumlově

    Položka č.: 231353

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:08

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Země

    Položka č.: 231351

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:10

    dřevoryt, 9,9 x 7,3 cm, sign. PD Grmelová, č. 53/200, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Nohsled

    Položka č.: 231350

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:12

    linoleoryt, 7,7 x 8,6 cm, sign. PD Seydl, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Liesler

    Postavy

    Položka č.: 231348

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:14

    lept, 1945, 10,3 x 7,6 cm, sign. DU Liesler 45, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Povoz

    Položka č.: 231347

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:16

    litografie, 22,5 x 32 cm, mírně ohnuté rohy, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Pes

    Položka č.: 231345

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:18

    akvarel, papír, 38 x 28 cm, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Podled na Kladno

    Položka č.: 231338

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:20

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Kladno

    Položka č.: 231337

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:22

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Halata

    Továrna

    Položka č.: 231336

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:24

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ant. Žižka

    Břízky u jezírka

    Položka č.: 231334

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:26

    olej, plátno, 1970, 29,5 x 40 cm, sign. LD Ant. Žižka 1970, poškozeno v pravém horním rohu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)