• Eva Petrášová

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2018 14:00

    olej, plátno, 40 x 40 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Timea Valsami

    (1985)

    Swan

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    olej, plátno, 60 x 70 cm, sign. PD, Jsem napůl Maďarka po mamince a napůl Řekyne po tatínkovi. Ze všeho nejvíc miluji olejomalbu, jelikož mi tato technika dává nejvíc prostoru k hraní a vyjádření se pomocí barev. Miluji barvy celkově, jelikož je to zároveň i taková meditace pro duši.

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Viktor Karlík

    K básním J.H.Krchovského

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    serigrafie, 2013, 50 x 70 cm, sign. PD, Patří k významné rodině malířů a grafiků Strettiů. Vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze. Byl vynikající malíř a portrétista, krajinář, kreslíř a grafik. Zabýval se také ilustrací a známkovou tvorbou. Získal četné zahraniční ceny, např. v Římě 1960 za o…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Hana Mášová

    Jaro pro Jindřicha

    Položka č.: 20

    olej, plátno, 50 x 60 cm, sign. PD, Hana Mášová se narodila v Olomouci, žije v Praze. Malovat se neučila na vysoké škole (vystudovala dějiny), ale od mnohých lektorů, výborných akademických malířů, a od svých kolegů na kurzech a plenérech, které posledních deset let soustavně navštěvuje. Vystavuje p…

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • René Hábl

    (1968)

    Hlava ve spánku (zelený tisk)

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    linoryt, 1998, 46 x 52 cm, sign. PD, Studoval na Akademie výtvarných umění v Praze u profesorů Jiřího Sopka, Františka Hodonského, Miloše Šejna a hostujícího profesora Jana Kotíka. Ve vlastní tvorbě se věnuje převážně malbě ve které se transformace odehrává ve vztahu mezi figurací a abstrakcí.

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • René Hábl

    (1968)

    Hlava ves spánku II (červený tisk)

    Položka č.: 18

    linoryt, 1998, 46 x 73 cm, sign. PD, Studoval na Akademii výtvarných umění v Praze u profesorů Jiřího Sopka, Františka Hodonského, Miloše Šejna a hostujícího profesora Jana Kotíka. Ve vlastní tvorbě se věnuje převážně malbě ve které se transformace odehrává ve vztahu mezi figurací a abstrakcí.

  • J. Zvolánková

    Krajina I

    Položka č.: 14

    olejomalba, 40 x 50 cm

  • J. Zvolánková

    Krajina II

    Položka č.: 15

    olejomalba, 40 x 50 cm

  • Hana Vrbková

    (1972)

    Výšice

    Položka č.: 16

    olej, plátno, 2015, sign. PD, Od ranného dětství jsem si nedovedla představit den bez skicáku a tužky. Milovala jsem dny s dědečkem, který krásně maloval, vodil mne na procházky po Praze a učil dívat se kolem sebe.A tak jak to vidím a cítím ... tak maluji ..srdcem.

  • Linda Čihařová

    (1982)

    Ve vlasech na schovávanou

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    digitalní tisk na papíře, 2009, 60 x 80 cm, sign. vzadu, č. 4/5, Žije a pracuje v Praze, kde také vystudovala Vysokou školu UměleckoprůmyslovouI když má její tvorba široké rozpětí a kombinuje nová média s klasickými, jednotícím prvkem a hlavním inspiračním zdrojem zůstává krajina a vzájemné vazby s …

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Linda Čihařová

    (1982)

    Neznámý krystal

    Položka č.: 11

  • M. Lulák

    Nový Svět

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 1.050 CZK (42 €)

    akvarel, rudka, papír, 2009, 42 x 30 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 1.050 CZK (42 €)

  • M. Lulák

    Nový Svět

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 560 CZK (23 €)

    rudka, papír, 1995, 42 x 30 cm, sign. LD

    Aktuální cena: 560 CZK (23 €)

  • Klaus Kunis

    Konvička

    Položka č.: 8

    Ikonická konvička v bruselském stylu, barevný plast, Ikonická konvička v bruselském stylu

  • Pablo Picasoo

    (1881-1973)

    Woman with sculpture

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    limitovaná číslovaná umělecká reprodukce, 52 x 33, bez ohraničeí 37, 5 x 25, 5 cm, č. 84/501, tištěno na speciálním papíře; muzejní kvalita, Pablo Picasso byl španělský malíř a sochař. Je jednou z nejvýznamnějších osobností umění 20. století. Společně s Georgesem Braquem je považován za zakladatele …

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Aleš Krátký

    (1973)

    Dvě jabloně

    Položka č.: 6

    olej, plátno, 60 x 45 cm, sign. PD, tištěno na speciálním papíře; muzejní kvalita, Aleš Krátký si našel cestu k výtvarnému umění přes fotografii, kterou studoval na PFŠ (Pražská fotografická škola). Znalosti techniky kresby a malby získal a doposud rozšiřuje v Ateliéru Praga Prima. Hlavním pracovním…

  • Věra Orzághová

    (1963)

    Děvčátko na schodech

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    olejomalba, 70 x 50 cm, sign. PD, Věra Orzaghova vystudovala střední školu s částečným uměleckým zaměřením. Od roku 2002 se zabývá malířskou a literární tvorbou, ve stylu expresivniho realismu a nonkonformni poezie a svoje díla prezentovala na téměř 40 výstavách a autorských čteních. V roce 2017 se …

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Mark Teixeira

    (1950)

    Wolverine

    Položka č.: 4

    originál skica fixem na papíře, 27 x 21; formát výřezu 19 x 13 cm, sign. PD, žlutá pasparta, tmavozelený rám, matné sklo, perfektní stav, Mark Texeira je uznávaný komiksový kreslíř z USA, pracoval na Ghost Rider, Wolverine, Sabertooth, Jonah Hex atd..

  • Luke Ross

    (1970)

    Spiderman

    Položka č.: 3

    originál skica fixem na papíře, 1999, A4 cm, sign. PD, perfektní stav, Autor je renomovaný americký komiksový kreslíř Luke Ross, který se proslavil prací pro Marvel (Spiderman, Captain America, Green Lantern atd.) Kresba získána údajně při autogramiádě od autora.

    Poslední dražitel: ID5881 Historie příhozu

  • Ivona Danziger

    Pantoflíčky

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    akryl, plátno, 80 x 80 cm, Nr 11/2018, s certifikátem o autentičnosti

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Linda Čihařová

    (1982)

    Kosmické morče v letním kině

    Položka č.: 13

  • Hana Babak

    (1987)

    Položka č.: 63

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    kombinovaná technika, plátno, 2013, 60 x 80 cm, sign. vzadu, Hana Babak je mladá česká umělkyně. Charakteristickým rysem její tvorby je kombinace malby a sochařství. Experimentuje s barvami, neobvyklými technikami a nekonvečními materiály, jež se využívají především ve stavebnictví.

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

  • Karel Růžička-Rodon

    (1897-1952)

    Cirkus a maringotky

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    olej, karton, 1941, 35 x 26 cm, sign., Narozen v dnešní Bosně a Hercegovině. Malířství studoval nejprve v Berlíně, poté AVU v Praze u prof. Slánského. Věnoval se malbě, restaurování a pedagogické činnosti.

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Karel Haruda

    (1925-2015)

    Život

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    olej, karton, 1971, 52 x 30 cm, sign., Narodil se 31.7. 1925 v Pelhřimově. Vyučil se řezbářem a pozlacovačem, poté studoval na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Brně a na AVU u V. Rady. Působil v ND v Praze a ve Státním divadle v Ostravě jako malíř v oboru scénografie. Poté působil jako profesionáln…

    Aktuální cena: 6.600 CZK (264 €)

    Poslední dražitel: ID4924 Historie příhozu

  • Petr Faltus

    (1968)

    Trpaslík jde nad ránem domů

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    litografie, 2009, 59, 6 x 49, 8 cm, sign. PD, č. 50/60, Je český malíř, grafik a ilustrátor žijící v Praze, ale ve své tvorbě silně inspirovaný Šumavou a Smilovými horami. Zakladatel a čelní představitel uměleckých proudů Hajájismu, Leopardismu a pozdeji Plutoleopardismu., studium na Střední odborné…

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Petr Faltus

    (1968)

    Anděl

    Položka č.: 59

    litografie, 2011, 29, 5 x 42 cm, sign. PD, č. 6/50, Je český malíř, grafik a ilustrátor žijící v Praze, ale ve své tvorbě silně inspirovaný Šumavou a Smilovými horami. Zakladatel a čelní představitel uměleckých proudů Hajájismu, Leopardismu a pozdeji Plutoleopardismu., studium na Střední odborné ško…

  • Jaroslav Němeček

    Kresba autora Čtyřlístku

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    kresba, 2018, 31 x 23 cm, sign. DU, Jaroslav Němeček je český ilustrátor, autor komiksu Čtyřlístek. Kromě toho má na svém kontě i jiné komiksy (například Čaroděj Huriáš a Rexík). Dříve také pracoval pro dětský časopis Mateřídouška., začínal jako ilustrátor knih a leporel, od roku 1969 se téměř výhra…

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Otto Placht

    Guerreros

    Položka č.: 57

    litografie, 60, 5 x 78,5 cm, autorský tisk, Vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze, ateliér malby Jiřího Načeradského (1982 – 1988), u něhož působil i jako asistent. Od roku 1993 střídavě pobývá v Čechách a v Peru, kde byl hostujícím profesorem na Escuela de Pintura Amazonica v Pucallpě. Předn…

  • Jakub Krejčí

    Položka č.: 56

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    litografie, 1985, 16 x 24 cm, sign. PD, č. 153/180, Jakub Krejčí je absolventem scénografie na DAMU. Byl spoluzakladatelem fenomenálního divadelního projektu: „DIVADELNÍ POUŤ“ v roce 1984, multižánrové skupiny loutkářů, mimů, kabaretiérů, akrobatů, muzikantů a pouličních umělců. Byl jeho generálním …

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jakub Krejčí

    Položka č.: 55

    litografie, 1986, 21, 5 x 29 cm, sign. PD, č. 131/150, Jakub Krejčí je absolventem scénografie na DAMU. Byl spoluzakladatelem fenomenálního divadelního projektu: „DIVADELNÍ POUŤ“ v roce 1984, multižánrové skupiny loutkářů, mimů, kabaretiérů, akrobatů, muzikantů a pouličních umělců. Byl jeho generáln…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)