Lohengrin

    Položka č.: 237184

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 21:28

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroslav Vojna

    (1909-1974)

    Muž v kabátě

    Položka č.: 237185

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 21:30

    pastel, akvarel, papír, 1950, 49 x 25 cm, sign. PD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • L. Kelm?

    Podhůří

    Položka č.: 237186

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 21:32

    olej, plátno, 1953, 45 x 63 cm, sign. PD L. Kelm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • B. Červený

    Růže

    Položka č.: 237189

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 21:34

    kombinová technika, akvarel, papír, 1971, 37 x 27 cm, sign. PD B. Červený 1971, rám, PD věnování: Paní Jindře v upomínku autor, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohunka Waageová

    Odpočinek

    Položka č.: 237191

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 21:36

    lept, 1985, 36 x 26,3 cm, sign. DU B. Waageová 1985, papírová pasparta, č. 10/100, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Zasněžená chalupa

    Položka č.: 237192

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 21:38

    olej, karton, 32 x 45 cm, sign. PD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Bál

    Položka č.: 237193

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 21:40

    linoryt, 1976, 13 x 14 cm, sign. DU Jaroslav Šváb, rám , antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Vzpomínky

    Položka č.: 237194

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 21:42

    linoryt, 1969, 18 x 12,5 cm, sign. DU Jaroslav Šváb 69, pasparta, I.aut.tisk, pasparta otřepená, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, č…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Hlavy

    Položka č.: 237195

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 21:44

    linoryt, 1969, 24 x 17,5 cm, sign. PD Jaroslav Šváb, rám , č.117/130, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen …

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Dva stromy

    Položka č.: 237196

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 21:46

    linoryt, 1981, 23 x 16,5 cm, sign. PD Jaroslav Šváb, pasparta, č. 20/25, na paspartě skvrna od vody, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilanc…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Lyra

    Položka č.: 237197

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 21:48

    linoryt, 1976, 19 x 19 cm, sign. DU Jaroslav Šváb 76, rám , aut.tisk, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestn…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Orchestrion

    Položka č.: 237198

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 21:50

    linoryt, 37,5 x 26,5 cm, sign. PD Jaroslav Šváb, rám , aut.tisk, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku českých biblio…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Golgotha

    Položka č.: 237199

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 21:52

    linoryt, 1963, 35 x 34 cm, sign. PD Jaroslav Šváb 63, rám , č. 7/24, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku českých bi…

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Michaela Lesařová - Roubíčková

    Zápalky

    Položka č.: 237200

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 21:54

    suchá jehla, 1984, sign. PD Michaela 84, pasparta, č. 17/20, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Jaro v praze

    Položka č.: 237203

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 21:56

    fotografie, 1963, 20,5 x 29,4 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Já byl strom

    Položka č.: 237204

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 21:58

    fotografie, 1969, 29,5 x 20,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Motýl

    Položka č.: 237205

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 22:00

    serigrafie, 16,5 x 22,3 cm, sign. PD Seydl, č. 7/20, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Drak

    Položka č.: 237206

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 22:02

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Jablko nepadá daleko od stromu

    Položka č.: 237209

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 22:04

    litografie, 21 x 15,6 cm, značeno DU Lith. Jnst. v. Arnz 8 C - in Düsseld., nalepeno na kartoně, pravý horní roh papíru lehce poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Před hostincem

    Položka č.: 237210

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 22:06

    litografie, 26,3 x 19,5 cm, nalepeno na kartóně, na papíru několik malých nažloutlých flíčků, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Nowopacký

    Partie z Krimmlu

    Položka č.: 237211

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 22:08

    litografie, 16,8 x 22,8 cm, zezadu razítka, zažloutlý papír, na okraji papíru žlutý flíček, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Nowopacký

    Údolí v Taurách

    Položka č.: 237212

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 22:10

    litografie, 16,8 x 22,8 cm, zezadu razítka, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Koník

    Položka č.: 237213

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 22:12

    serigrafie, 16,8 x 22,3 cm, sign. PD Seydl, č. 7/20, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • F. Duša

    U kamen

    Položka č.: 237214

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 22:14

    dřevoryt, 15,8 x 22,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • U. Beck

    Pán na koni

    Položka č.: 237215

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 22:16

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • A. Kretschmer

    Setkání

    Položka č.: 237216

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 22:18

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • A. Kretschmer

    Setkání

    Položka č.: 237217

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 22:20

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Žena v kroji

    Položka č.: 220938

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 22:22

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Zdeněk Hajný

    Krajina nalezení

    Položka č.: 220941

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 22:24

    tisk, 2000, 32,5 x 41 cm, sign. DU Zdeněk Hajný, rám, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Berto Monetti

    Sedící akt

    Položka č.: 221893

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 22:26

    tuš, kvaš, papír, 1987, 36,7 x 24,8 cm, sign. DU Monetti 87

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)