• Eduard Tomek

    (1912-2001)

    Opuštěné bárky

    Položka č.: 236701

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:25

    akvarel, papír, 1959, 41 x 54,8 cm, sign. PD Tomek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. malíře Eduarda Tomka, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, studium všeobecného malířství u prof. K. Fahringera na Akademii ve Vídni

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Zdeňka Burghauserová

    (1894-1960)

    Dvořákova Chata v lese na Sázavě

    Položka č.: 236702

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:26

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Isaac Celnikier

    (1923-2011)

    Chateau London

    Položka č.: 236703

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:27

    suchá jehla, 1974, 10,4 x 17,1 cm, sign. PD Celnikier, autorský tisk, PD věnování, popsáno autorem Du Chateau London, papír mírně zažloutlý, několik zahnědlých skvrnek mimo tisk, antiqari.at Radhošťská

  • Milan Erazim

    Na špici No I.

    Položka č.: 236704

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:28

    litografie, 1985, 59,5 x 48,5 cm, sign. PD M. Erazim 85, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Arnošt Folprecht

    (1902-1977)

    Čertovka v Praze

    Položka č.: 236705

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:29

    litografie, 49 x 37,5 cm, sign. PD Arnošt Folpecht, rám, 83/100, na zadní straně štítek s popisem a razítko ČFVU, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák V. Beneše, I. Čipery a F. Hladíka

  • František Hoplíček

    (1890-1946)

    Oráč

    Položka č.: 236706

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:30

    litografie, 43 x 59 cm, sign. PD FrantHoplíček, rám, Vlevo dole razítko Sdružení výtvarných umělců moravských v Hodoníně svým členům 1933, žák prof. Bukovce a Ottenfelda na AVU v Praze, člen SVUM v Hodoníně, spoluzakladatel Klubu přátel umění v Olomouci

  • Jaroslav Horký

    (1914-1985)

    Z Jižních Čech

    Položka č.: 236707

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:31

    tempera, karton, 1980, 30 x 44 cm, sign. PD Horký 80, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Irena Hudcová

    (1966)

    Vyhlídka

    Položka č.: 236708

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:32

    lept, mezzotinta, 1991, 39 x 36,7 cm, sign. PD Irena Hudcová 1991, č. 18/100, Antikvariát Ostrovní

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 236709

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:33

  • O. Knotek

    Moře

    Položka č.: 236710

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:34

    olej, plátno, 70 x 94 cm, sign. PD O. Knotek, rám, zkrakelováno

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Dřímající děvče

    Položka č.: 236711

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:35

    litografie, 1921, 16,8 x 13 cm, sign. PD R. Kremlička, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes

  • Marwal

    Položka č.: 236712

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:36

    olej, plátno, 1937, 16 x 21 cm, sign. PD Marwall 1937, rám

  • František Motyčka

    (1877-?)

    Krajina se smrky

    Položka č.: 236713

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:37

    olej, karton, 1937, 36 x 38 cm, sign. PD Motyčka 37, rám, Antikvariát Dlážděná

    Kočár s koňmi na náměstí

    Položka č.: 236714

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:38

    akvarel, kvaš, papír, 38 x 28,3 cm, sign. LD nečitelně, rám, papír P. M. Fabriano (Italy), Antikvariát Dlážděná

    Dýmka

    Položka č.: 236715

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:39

    tužka, papír, 1942, 27 x 19 cm, PD monogr.

    Matka

    Položka č.: 236716

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:40

    olej, plátno, 36 x 47 cm, rám

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Při měsíčku

    Položka č.: 236717

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:41

    lept, kombinovaná technika, 1987, 17,5 x 17,5 cm, sign. DU Jaroslava Pešicová, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

  • Václav Pichlík

    Petrovac na Moru

    Položka č.: 236718

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:42

  • Pavel Roučka

    Dostojevský: Bílé noci Bytná

    Položka č.: 236719

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:43

    tuš, akvarel, papír, 28,5 x 20,3 cm, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

  • Jaroslava Severová

    Vrstvy 2 body

    Položka č.: 236720

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:44

    počítačová grafika, 2001, 27 x 26 cm, sign.. PD J.Severová 2001, č.36/60, žákyně prof. J. Horníka a V. Tittelbacha na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, California Society of Printmakers, skupiny Geometrie

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Tenisák a perly

    Položka č.: 236721

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:45

    litografie, 32 x 27 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, č. 33/79, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Zabíjení

    Položka č.: 236722

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:46

    tempera, běloba, papír, 45 x 62,2 cm, sign. PD Šolta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Královský pár

    Položka č.: 236723

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:47

    kombinovaná technika, pastel, polystyren, 23 x 9,3 cm, autorská adjustace do celofánu, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Aladin

    Položka č.: 236724

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:48

    litografie, 1987, 27 x 18,5 cm, sign. PD Troup, DU věnování: Na uvítání nového roku 87 milé Lilince, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décora…

  • Lenka Vilhelmová

    Kyvadlo II.

    Položka č.: 236725

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:49

    graf. mezzotinta, 2001, 15 x 20 cm, sign. PD Vilhelmova L. 2001, č. 12/25/50, žákyně prof. L. Čepeláka, R. Ondráčka a S. Ballardiniho na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

  • Bohunka Waageová

    Velký třesk

    Položka č.: 236726

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:50

  • František Zavázal

    (1878-?)

    Kytice růží

    Položka č.: 236727

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:51

    olej, lepenka, 1949, 35 x 45 cm, sign. PD FZavázal, rám, v pravé části malba mírně poškozena, Antikvariát Dlážděná

  • Miloš Zeithammel st.

    Karlův most

    Položka č.: 236728

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:52

    akvarel, tuš, papír, 1971, 43 x 23,5 cm, sign. PD Zeithemmel 71, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Vltava

    Položka č.: 236729

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:53

    tempera, kvaš, papír, 1960, 42,8 x 55,3 cm, PN monogr. VH 60, rám, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Irena Hudcová

    (1966)

    Dolmen

    Položka č.: 236730

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:54

    lept, mezzotinta, 1991, 39,6 x 36,8 cm, sign. PD Irena Hudcová 1991, č. 16/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)