• Marek Rozehnal

    (1982)

    Položka č.: 239613

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:06

    pastel, tuš, papír, 33 x 45 cm, sign. PD Rozehnal, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ludvig Schara

    (1907-1993)

    Stará Ljubljana

    Položka č.: 239614

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:07

    akvarel, papír, 27 x 23 cm, sign. PD org. akvarel pinx. Lud. Schara, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Modrá

    Položka č.: 239617

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:10

    kombinovaná technika, papír, 16,6 x 15,9 cm, sign. DU P. Sukdolák, 148/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Roland Topor

    (1938-1997)

    V běhu

    Položka č.: 239618

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:11

    tuš, akvarel, koláž, papír, 39,8 x 31,7 cm, koláže ze sci fi filmu Divoká planeta, scénář Roland Topor a René Laloux, Autor je známým francouzským umělcem, který dočasně pobýval v Československu a během svých výstav zanechal část své práce i v Praze., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Studie ženy

    Položka č.: 239619

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:12

    tužka, akvarel, papír, 65 x 44,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jaroslava Zárecká - Muchová

    Bodlák

    Položka č.: 239620

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:13

    akvarel, pastel, papír, 53 x 23 cm, sign. LD Zárecká, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

  • Milan Zezula

    (1922-1998)

    Katedrála

    Položka č.: 239621

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:14

    akvarel, papír, 1963, 88 x 50 cm, rám, vzadu nalepen štítek Svazu čs. výtvarných umělců s popisem, zvlněný papír, žák prof. K. Mináře a J. Želibského na AVU v Praze, člen UVU a SČVU Ostrava

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Komedianti

    Položka č.: 239622

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:15

    lept, 1931, 23 x 24,5 cm, sign. PD A. J. Alex, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Rodina

    Položka č.: 239623

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:16

  • Luigi Kasimir

    (1881-1962)

    Wien, Hoher Markt mit der Schottenkirche

    Položka č.: 239624

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:17

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Žena s vějířem

    Položka č.: 239625

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:18

    litografie, 16,7 x 11,9 cm, PD monogr. RK, rám, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Aristofanos Lysistrata

    Položka č.: 239626

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:19

    lept s akvatintou, 1906, 8,8 x 12 cm, rám, žák prof. A. Studničky, Eisenmengera, zakladatel orfismu, čestný člen SVU Mánes, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Ch. Ponsard

    Ležící ženský akt

    Položka č.: 239627

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:20

    lept, 44 x 88 cm, sign. PD Ponsard, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Mostecká ulice

    Položka č.: 239628

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:21

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Pražský hrad od Novotného lávky

    Položka č.: 239629

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:22

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Přístavní jeřáb u Notre Dame

    Položka č.: 239630

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:23

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Zasněžený sv. Mikuláš

    Položka č.: 239631

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:24

  • Karel Benetka

    Malá taneční zábava

    Položka č.: 239632

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:25

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Tomáš Bím

    Balónové létání I.

    Položka č.: 239633

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:26

  • Tomáš Bím

    Golfové hřiště

    Položka č.: 239634

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:27

    litografie, 1992, 64 x 48 cm, sign. DU Tomáš Bím 92, rám, č. 44/80, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Karel Demel

    Hudba

    Položka č.: 239635

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:28

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Karel Demel

    Koncert

    Položka č.: 239636

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:29

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Karel Demel

    Muž s kyticí

    Položka č.: 239637

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:30

  • Tomáš Hřivnáč

    V leže

    Položka č.: 239639

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:32

    suchá jehla, 94,5 x 66,3 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Ota Janeček

    Položka č.: 239640

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:33

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Ota Janeček

    Stojící postava

    Položka č.: 239641

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:34

  • Ludmila Jiřincová

    Torzo

    Položka č.: 239642

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:35

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Vladimír Kopecký

    Průzor

    Položka č.: 239643

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:36

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Svatý Václav

    Položka č.: 239644

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:37

    litografie, akvarel, 31 x 21 cm, sign. PD Kubašta, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Jan Kubíček

    (1927-2013)

    Linie a plocha v kontrapozici

    Položka č.: 239645

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:38